koncerty

  Zespół Percival powraca z wyjątkowym widowiskiem WILD HUNT LIVE!

  Po niesamowitym sukcesie pierwszej edycji trasy (wszystkie koncerty wyprzedane!) Percival ponownie zaprezentuje muzykę wykorzystaną w najbardziej rozpoznawalnej polskiej grze RPG.

  Tym razem będzie to rozszerzony o dodatkowe utwory repertuar w jeszcze lepszej oprawie świetlno-wizualnej, z nowymi projekcjami przygotowanymi specjalnie na tę edycję trasy.

  Soundedit ’15 – Szlachetne dźwięki, szlachetne towarzystwo

  Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit odbędzie po raz siódmy w Łodzi. Podczas tegorocznej edycji można będzie się dowiedzieć, jak organizuje się takie wydarzenia jak „Live Aid”, jak pracowało się na planie „The Wall”, jak powstało słynne „Smoke On The Water” czy „Child In Time”. Organizatorzy planują również niepowtarzalne koncerty.

  Z ogromną radością pragniemy zaprosić wszystkich miłośników muzyki, płyt i koncertów do Łodzi na siódmą edycję Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit '15!
  Mamy nadzieję, że przez trzy (22, 23 i 24) październikowe dni Łódź stanie się ponownie dźwiękowym centrum Polski i Europy. Natomiast 25 października (niedziela) w imieniu Metal Mind Production zapraszamy do łódzkiej Atlas Areny, gdzie wystąpi Deep Purple.

  Manufaktura od dziewięciu lat napędza Łódź!


  Manufaktura to bijące serce Łodzi i nowe centrum miasta, w którym przestrzeń kultury i wyrafinowanej rozrywki znakomicie łączy się ze światem handlu i rekreacji. Dziś trudno wyobrazić sobie Łódź bez Manufaktury – jej teatru, muzeów, kina, ponad 250 butików i sklepów, kilkudziesięciu restauracji… I trzy hektarowego rynku, pełniącego funkcję otwartej przestrzeni publicznej. To tutaj organizowane są imprezy kulturalne i rozrywkowe przyciągające zarówno łodzian, jaki i turystów. Latem rynek zajmuje w dużej części największa w centralnej Polsce plaża, zimą – lodowisko i jarmark. Rynek, to również miejsce dużych imprez – koncertów, stref kibica, Pikników i Festiwali.

  Koncert Krwawe Ballady

  Już w najbliższy piątek w warszawskim klubie Regeneracja odbędzie się koncert KRWAWE BALLADY. Utwory, będące kompilacją intrygującego, poetyckiego tekstu oraz nastrojowej muzyki, łączy mroczny, ale często pełen czarnego humoru motyw zbrodni. Krwawe ballady przywołują świat zadymionych spelunek, podmiejskich tancbud i kabaretów.