Konkursy

  Gotuj z wiedźminem!

  Zastanawialiście się kiedyś jak smakowałyby potrawy, które występują w filmach i grach? Jeżeli tak i przy okazji jesteście fanami Wiedźmina, to mamy dla Was ciekawą atrakcję. Sami możecie przygotować niektóre z dań występujących w "Dzikim Gonie", a wszystko za sprawą darmowego e-booka z przepisami na wiedźmińskie przekąski przygotowanego we współpracy nerdskitchen.pl, rivski.pl oraz CD Projekt Red.

  Efantastyczny Konkurs Literacki - głosowanie użytkowników

  Wczoraj ogłosiliśmy wyniki III edycji Efantastycznego Konkursu Literackiego. Dzisiaj z kolei startujemy z etapem, w którym spośród siedmiu pozostałych tekstów będziecie mogli wybrać opowiadanie, które Waszym zasługuje na nagrodę. Na dole strony znajdziecie specjalną ankietę (dostępna jedynie dla osób zalogowanych), w której możecie oddać swój głos na tekst, który powinien zostać wyróżniony. Głosowanie potrwa dwa tygodnie, tak więc jest trochę czasu aby spokojnie zapoznać się pracami konkursowymi.

  Konkurs - wygraj Poszukiwaczkę

  Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest jeden z trzech egzemplarzy powieści "Poszukiwaczka" (Arwen Elys Dayton). Aby zdobyć swój egzemplarz musicie odpowiedzieć na pytanie: "Jaka inna powieść autorki została wydana w naszym kraju?"

  Swoje odpowiedzi ślijcie na konkursy@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "poszukiwaczka". Czekamy do niedzieli, 6 listopada.

  Konkurs - wygraj "Czterdzieści i cztery" Krzysztofa Piskorskiego!

  Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania jest jeden z dwóch egzemplarzy powieści Krzysztofa Piskorskiego Czterdzieści i cztery. Aby zdobyć swój egzemplarz, musicie odpowiedzieć na pytanie: "W którym roku Krzysztof Piskorski wydał swoją pierwszą powieść i jaki nosiła tytuł?"

  Konkurs - wygraj Kruki Odyna!

  Mamy dla Was trzy egzemplarze "Kruków Odyna", czyli drugiego tomu "Kronik Blackwell" autorskiego duetu K.L. Armstrong & M.A. Marr, który dostępny jest na polskim rynku w przekładzie Macieja Franaszka dzięki wydawnictwu Wilga. Aby zdobyć jeden z egzemplarzy, musicie odpowiedzieć na pytanie:

  Gdybyście mieli pochodzić od nordyckiego boga, jak sądzicie, który byłby Waszym przodkiem?

  Odpowiedzi nadsyłajcie na adres konkursy@efantastyka.pl - w temacie maila wpisując KRUKI ODYNA. Macie czas do 2 października. Skontaktujemy się z autorami trzech najciekawszych odpowiedzi.

  Konkurs - wygraj S.Q.U.A.T. Eksperyment

  Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest jeden z dwóch egzemplarzy "S.Q.U.A.T. Eksperyment".

  Podlasie, dawny wojskowy kompleks ukryty w lesie, przekształcony w ośrodek penitencjarny. Strzegą go byli żołnierze GROM-u pod dowództwem majora Brennera. W podziemiach doktor Sienkow kontynuuje projekt z czasów Zimnej Wojny – chce stworzyć sterowanego mentalnie super żołnierza…

  Konkurs - wygraj Nacisk!

  Urodzinowe konkursy za nami, nie znaczy to jednak, że nie przygotowaliśmy dla Was czegoś jeszcze. Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści "Nacisk".

  Świat Miki całkowicie się zmienia, od kiedy zostaje zmuszona do wzięcia udziału w grze. Prowadzi podwójne życie. Ma coraz więcej pytań, a otrzymuje coraz mniej odpowiedzi. Zasady gry przestają być jasne i dziewczyna nie wie już, komu może ufać. Czym jest Komitet? Jaki jest jego prawdziwy cel? Gra staje się jeszcze bardziej niebezpieczna i nieprzewidywalna.

  Trzymające w napięciu science fiction, intrygująca fabuła, wartka akcja i romans w tle. Eve Silver stworzyła wyjątkowy świat, w którym gra okazuje się bardziej realna i śmiercionośna od rzeczywistości.

  Aby zdobyć swój egzemplarz musicie wymienić tytuły przynajmniej pięciu innych powieści Eve Silver.

  Zgłoszenia możecie słać na adres konkursy@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Nacisk". Czekamy do 14 września. Wygrywają osoby, których poprawne odpowiedzi dotrą do nas jako piąta, trzydziesta i sześćdziesiąta ósma.

  Efantastyczny Konkurs Literacki - pula nagród zwiększa się!

  Astrologowie ogłaszają tydzień z Wydawnictwem SQN, ilość nagród w Efantastycznym Konkursie Literackim zwiększa się!

  Miło nam ogłosić, że jednym ze sponsorów nagród do naszego Efantastycznego Konkursu Literackiego zostało wydawnictwo SQN, które przekazało na rzecz konkursu sześć dodatkowych pozycji: "Dziewczyna z Dzielnicy Cudów" (Aneta Jadowska), "Królowie Dary" (Ken Liu), "Grimm City. Wilk!" (Jakub Ćwiek), "Clovis LaFay. Magiczne akta Scotland Yardu" (Anna Lange), "Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender" (Leslye Walton) i "Wojny alchemiczne. Tom 1. Mechaniczny" (Ian Tregillis). Utworzą one dodatkową pulę książek, z których zwycięzcy będą mogli wybrać te, które najbardziej im odpowiadają (po dwie). W pierwszej kolejności wybierać będzie osoba, która zdobyła I miejsce, potem kolej na laureata II. Pozostałe książki przypadną automatycznie temu, kto zajmie miejsce III.

  Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Sine Qua Non za wsparcie!

  Mamy osiem lat!

  Szczerze mówiąc nigdy nie sądziłem, że czas może biec tak szybko. Gdy zakładałem ten portal miałem wizję zrobienia czegoś może nie tyle wielkiego ale z pewnością ciekawego. Chciałem stworzyć miejsce, które stanie się siedzibą dla wszelkiej maści fanów fantastyki. Nie byłem sam. Na starcie towarzyszyły mi dwie wyjątkowe osoby, a wkrótce potem nasza mała efantastyczna rodzina rozrosła się i choć wiele się po drodze działo, jak to w rodzinie bywały lepsze i gorsze dni, to mogę z dumą powiedzieć, że towarzyszymy Wam już od ośmiu lat! Tak, osiem fantastycznych lat podczas których informowaliśmy Was o nowościach, recenzowaliśmy dla Was książki, filmy i gry, a także od czasu do czasu raczyliśmy innymi formami twórczymi. Staraliśmy się tworzyć miejsce atrakcyjne, pełne konkursów i ciekawych wyzwań twórczych. Wszystko po to, abyście odnaleźli u nas tę odrobinę magii, której potrzeba w naszym życiu.

  Osiem lat to czas w którym pojawia się wiele przemyśleń. Nie będę Was jednak zanudzał przydługawym tekstem. Wspomnę tylko, że nie spoczniemy na laurach i mamy zamiar dalej kontynuować nasze Efantastyczne dzieło! Dziękuję, że jesteście z nami i dziękuję fantastycznej redakcji za każdą chwilę, którą poświęciła dla Was.

  A teraz to, na co z pewnością czekacie, czyli urodzinowe konkursy!

  Strony