Konwenty

  Warszawskie Targi Fantastyki już w ten weekend!

  Już tylko kilka dni zostało do Warszawskich Targów Fantastyki. Druga edycja tej imprezy odbędzie się w dniach 17 - 18 marca w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy znajdującym się przy ulicy Brackiej 25. Poniżej prezentujemy Wam oficjalny program imprezy.

  17 marca 2018, sobota:

  Ostatnia prosta do Warsaw Comic Con - rozmowa z koordynatorem

  Do rozpoczęcia Warsaw Comic Con zostało już tylko kilka godzin. Posłuchajcie, co na temat imprezy miał do powiedzenia podczas minionego Pyrkonu, koordynator, Daniel Furlepa.

  Warsaw Comic Con rozpocznie się już jutro i potrwa aż do niedzieli. Organizatorzy przewidzieli całą masę atrakcji nie tylko związanych z szeroko pojętą fantastyką. Z pośród gości warto wymienić takie sławy, jak reprezentujący Grę o tron: Alfie Allen, Hafþór Júlíus Björnsson i Carice van Houten, czy znany z Breaking Bad RJ Mitte.

  Theon Greyjoy z Gry o Tron na Warsaw Comic Con

  Na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem pierwszego w Polsce Warsaw Comic Conu zwiększa się obsada imprezy. Swój udział potwierdził właśnie Alfie Allen – szerokiej publiczności znany jako Theon Greyjoy z Gry o Tron. To kolejna wielka gwiazda tego serialu, którą będzie można spotkać w warszawskim Nadarzynie między 1 a 4 czerwca.

  Specjalna promocja z okazji urodzin Twierdzy Modlin! Bilety na Cytadelę w specjalnych cenach!

  Organizatorzy zbliżającej się wielkimi krokami Cytadeli, z okazji urodzin Twierdzy Modlin, przygotowali specjalną promocję, dzięki której możecie nabyć bilety na wydarzenie w specjalnej cenie! Promocja obowiązuje od dzisiaj, do 18 maja, tak więc radzimy się pośpieszyć z zakupem. Poniżej prezentujemy nowe ceny:

  Strony