Legion

Maraton filmowy w ramach Comic Conu!

UWAGA! Warsaw Comic Con zaczyna się już 28. KWIETNIA! I nie, to NIE jest żart! Kochamy Was rozpieszczać, dlatego wraz z Multikino Polska, Monolith Films oraz FOX przygotowaliśmy dla Was mega niespodziankę: Zapraszamy Was na... ComicConowy Nocny Maraton Filmowy!

Maraton odbędzie się już 28. kwietnia, w CZTERECH warszawskich Multikinach JEDNOCZEŚNIE: Złote Tarasy, Wola Park, Ursynów oraz Targówek. Wstęp dla posiadaczy biletów na Warsaw Comic Con i Good Game Expo oczywiście CAŁKOWICIE DARMOWY!

Bryan Singer o Legionie

Bryan Singer wraz z producentem wykonawczym Peterem Rice'em, opowiadał o nowym serialu na Edinburgh Television Festival. Singer oficjalnie potwierdził informację, że powstający właśnie "Legion" jest częścią uniwersum X-Menów, jednak zaprezentowana historia będzie na tyle niezależna, że widz może odnieść wrażenie, jakby to była zupełnie inna produkcja.

"To część uniwersum X-Men, ale gdy go obejrzycie, możecie mieć wrażenie, że może istnieć zupełnie niezależnie" - Stwierdził Singer w wywiadzie udzielonym dla The Hollywood Reporter.

Dan Stevens w Legion

Legion spinoff serii X-Men ma już kilka osób w obsadzie (Aubrey Plaza, Jean Smart, Rachel Keller). Teraz dołączył do nich Dan Stevens, który wcieli się w postać Davida Hallera - syna Profesora Xaviera - który nie jest pewien czy ma moce, czy jest szalony. Zapowiada się coraz lepiej!