liga sprawiedliwości

  Zack Snyder miał zamiar uśmiercić jednego z bohaterów

  Pierwsza część "Ligi Sprawiedliwości" okazała się finansową i artystyczną klapą. W dodatku w trakcie realizacji filmu doszło do zmiany na stanowisku reżysera i z tego powodu nie dane nam było poznać wersji filmu, jaka wyszłaby spod rąk Zacka Snydera. Kontynuacja, nawet jeśli kiedykolwiek powstanie, z pewnością będzie się znacząco różniła od tego, co miało się pojawić w pierwotnej wersji sequela. Obecnie wiemy, że jednym z wątków miała być śmierć... Batmana.

  Liga Sprawiedliwości (2017)

  Świat ponownie stoi w obliczu zagrożenia. Tym razem jednak jeden bohater nie będzie w stanie przeciwstawić się złu, które powoli wyciąga łapy w stronę naszej planety. Batman zmuszony jest zebrać drużynę osób obdarzonych supermocami, które pomogą mu uratować naszą planetę. Zadanie nie będzie jednak należało do prostych.

  Ezra Miller i Ray Fisher o zmianie na stanowisku reżysera "Ligi Sprawiedliwości"

  "Liga Sprawiedliwości" nie spełniła oczekiwań fanów. Film odniósł finansową porażkę, a jednym z wymienianych powodów są problemy na stanowisku reżysera. Produkcję nadzorował Zack Snyder, a w późniejszym etapie rolę tę przejął Joss Whedon. Co jednak o tych zmianach sądzą gwiazdy występujące w filmie?

  "Liga Sprawiedliwości" z ciekawym nawiązaniem do "Batman v Superman"

  "Liga Sprawiedliwości" nie spełniła oczekiwań widzów. Film zawierał w sobie jednak kilka ciekawych elementów, a na jeden z nich zwrócili niedawno uwagę fani. Ciekawy Easter Egg związany z "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości".

  Sceny "po napisach" z Ligi Sprawiedliwości dostępne online!

  Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentowały się sceny po napisach w "Lidze Sprawiedliwości", a nie mieliście okazji ich obejrzeć, to teraz możecie nadrobić zaległości. W sieci udostępniono oficjalnie oba materiały w jakości HD.

  Pierwsza ze scen prezentuje nam zakład pomiędzy Flashem, a Supermanem. Jak myślicie, który z nich wygra? Druga z kolei skupia się na spotkaniu Deathstroke'a z Lexem Luthorem. Oba materiały znajdziecie poniżej.

  Liga Sprawiedliwości otrzyma dwie sceny po napisach?

  Produkcje o superbohaterach przyzwyczaiły nas do tego, że po filmie pojawiają się jeszcze dodatkowe sceny po napisach, które skierowane są dla cierpliwych kinomanów, którzy nie opuszczają za wcześnie sali. Jak do tej pory była to głównie domena Marvela, jednak DC także ma zamiar trzymać fanów do końca napisów. Tak przynajmniej twierdzi Umberto Gonzales z portalu Heroic Hollywood.

  Czy tak będzie wyglądał Steppenwolf?

  Do premiery najnowszego filmu DC, czyli "Ligi Sprawiedliwości" pozostało już kilka miesięcy. Nic więc dziwnego, że poznajemy coraz więcej szczegółów związanych z tym widowiskiem. Tym razem możemy nieco bliżej przyjrzeć się twarzy głównego przeciwnika naszych bohaterów, czyli Steppenwolfa.

  Kolejne przetasowanie przy Lidze Sprawiedliwości

  Powoli zaczynamy przyzwyczajać się do tego, że filmowe produkcje DC Comics muszą wiele przejść, nim ostatecznie trafią na wielki ekran. Niedawno informowaliśmy was o tym, że z „Ligą Sprawiedliwości” pożegnał się Zack Snyder, a teraz doszło do zmiany kompozytora muzyki.

  Ligę Sprawiedliwości czekaja spore zmiany!

  Już w listopadzie odbędzie się premiera najważniejszej produkcji powstającej we współpracy Warner Bros. i DC Comics czyli "Ligi Sprawiedliwości". Okazuje się jednak, że film czekają po drodze spore zmiany za które odpowiadać ma Joss Whedon, a które zdaniem serwisu Batman on Film, już się rozpoczęły.

  Strony