liga sprawiedliwości

  Liga Sprawiedliwości otrzyma dwie sceny po napisach?

  Produkcje o superbohaterach przyzwyczaiły nas do tego, że po filmie pojawiają się jeszcze dodatkowe sceny po napisach, które skierowane są dla cierpliwych kinomanów, którzy nie opuszczają za wcześnie sali. Jak do tej pory była to głównie domena Marvela, jednak DC także ma zamiar trzymać fanów do końca napisów. Tak przynajmniej twierdzi Umberto Gonzales z portalu Heroic Hollywood.

  Czy tak będzie wyglądał Steppenwolf?

  Do premiery najnowszego filmu DC, czyli "Ligi Sprawiedliwości" pozostało już kilka miesięcy. Nic więc dziwnego, że poznajemy coraz więcej szczegółów związanych z tym widowiskiem. Tym razem możemy nieco bliżej przyjrzeć się twarzy głównego przeciwnika naszych bohaterów, czyli Steppenwolfa.

  Kolejne przetasowanie przy Lidze Sprawiedliwości

  Powoli zaczynamy przyzwyczajać się do tego, że filmowe produkcje DC Comics muszą wiele przejść, nim ostatecznie trafią na wielki ekran. Niedawno informowaliśmy was o tym, że z „Ligą Sprawiedliwości” pożegnał się Zack Snyder, a teraz doszło do zmiany kompozytora muzyki.

  Ligę Sprawiedliwości czekaja spore zmiany!

  Już w listopadzie odbędzie się premiera najważniejszej produkcji powstającej we współpracy Warner Bros. i DC Comics czyli "Ligi Sprawiedliwości". Okazuje się jednak, że film czekają po drodze spore zmiany za które odpowiadać ma Joss Whedon, a które zdaniem serwisu Batman on Film, już się rozpoczęły.

  Nowy, międzynarodowy zwiastun Ligi Sprawiedliwości

  Dopiero, co mieliśmy dla Was nowy zwiastun "Ligi Sprawiedliwości", a już mamy kolejny, tym razem międzynarodowy, w którym znalazło się kilka wcześniej nie publikowanych scen. Zapoznać się z nim możecie poniżej.

  Świat ponownie stoi w obliczu zagrożenia. Tym razem jednak jeden bohater nie będzie w stanie przeciwstawić się złu, które powoli wyciąga łapy w stronę naszej planety. Batman zmuszony jest zebrać drużynę osób obdarzonych supermocami, które pomogą mu uratować nasz świat.

  Pierwsza część widowiska pojawi się w kinach 16 listopada 2017 roku. W produkcji występują: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (The Flash), Ray Fisher (Cyborg), Amy Adams (Lois Lane) i Joe Manganiello (Deathstroke).

  Nowy trailer Ligi Sprawiedliwości!

  Zgodnie z zapowiedziami w sieci ukazał się nowy trailer "Ligi Sprawiedliwości". Materiał znajdziecie poniżej.

  Film będzie kontynuacją wydarzeń, które mogliśmy oglądać w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Bruce Wayne postanawia zebrać wokół siebie ludzi obdarzonych supermocami. Ma nadzieję, że gdy nadejdzie odpowiedni czas, będą w stanie razem stanąć przeciwko zagrożeniu, jakiego do tej pory świat nie widział.

  Pierwsza część widowiska pojawi się w kinach 16 listopada 2017 roku. W produkcji występują: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (The Flash), Ray Fisher (Cyborg), Amy Adams (Lois Lane) i Joe Manganiello (Deathstroke).

  Premiera nowego zwiastuna Ligi Sprawiedliwości już jutro, a dzisiaj...

  Już jutro swoją premierę będzie miał nowy zwiastun "Ligi Sprawiedliwości" Film, którego premierę wyznaczono na listopad tego roku, zjednoczy na wielkim ekranie takie postaci, jak Batman, Superman, Flash, Aquaman, "Wonder Woman" i Cyborg". Widowisko w reżyserii Zacka Snydera będzie odpowiedzią DC na Marvelowskich Avengers. Bohaterowie będą musieli się zjednoczyć i zmierzyć z zagrożeniem, jakiego do tej pory świat nie widział. Szczegółów zbyt wiele nie znamy, jednak prawdopodobnie jutrzejszy trailer nieco bardziej naświetli sytuację.

  Superman spotka Zieloną Latarnię?

  Jak nie trudno się domyślić - nawet jeśli pod uwagę weźmie się finał "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" - postać Supermana powróci w tegorocznej "Lidze Sprawiedliwości". Bohater co prawda nie pojawił się jeszcze w żadnej zapowiedzi, jednak jest wymieniany w oficjalnej obsadzie widowiska. Zack Snyder celowo buduje aurę tajemnicy wokół jego powrotu.

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus