Logan

  Piękna i Bestie rządzą w Box Office

  Marzec naprawdę rozpieszcza kinomanów, zwłaszcza tych gustujących w fantastyce. Warto choćby wspomnieć, że w tym miesiącu premierę miały takie widowiska, jak: "Logan", "Piękna i Bestia", "Kong: Wyspa Czaszki", czy nowa wersja "Power Rangers". Niewątpliwym zwycięzcą finansowym jest widowisko Disneya "Piękna i Bestia", które zgarnęło w miniony weekend ponad 111 milionów dolarów.

  Szkice koncepcyjne z Logana

  Zapraszamy do zapoznania się ze szkicami koncepcyjnymi związanymi z "Loganem". Jak nie trudno zauważyć, różnią się nieco od tego, co widzieliśmy na ekranie. Szczególnie rzuca się w oczy mężczyzna poruszający się na dziwnym pojeździe gąsienicowym, a także zdeformowane twarze twarze niektórych przeciwników.

  Logan doczeka się wersji czarno-białej?

  Jednym z charakterystycznych elementów kampanii "Logana" był cykl czarno-białych fotografii z planu, które twórcy dość często umieszczali w internecie. Był to strzał w dziesiątkę. Tego rodzaju promocja bardzo przypadła do gustu fanom, którzy zaczęli się zastanawiać, czy w takiej sytuacji można liczyć także na specjalne, czarno-białe wydanie filmu. Jeden z nich postanowił zapytać o to twórców na Twitterze. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, jednak otwiera furkę dla potencjalnego wydania widowiska także w takiej wersji.

  Niezwykła historia mutanta, który wreszcie odnalazł w sobie człowieka! Premiera „Logan: Wolverine" w Cinema City

  Nieśmiertelność to przekleństwo! Przekonał się o tym superbohater Wolverine, wzorowany na przebojowej serii komiksowej o X-Menach. Zobacz jak fenomenalny Hugh Jackman po raz ostatni wciela się w rolę Logana: bohatera, który stał się legendą. Piękne krajobrazy, pościgi samochodów przyszłości i spektakularne sceny walki. Więcej, mocniej i silniej przeżyjesz, oglądając film na gigantycznym ekranie IMAX lub w sali ŠKODA 4DX.

  Fantastyczne zapowiedzi filmowe z Super Bowl!

  W sieci pojawiły się zapowiedzi filmowe, które emitowano w przerwie podczas finałów Super Bowl. Postanowiliśmy zebrać dla Was w jednym miejscu wszystkie materiały dotyczące wyczekiwanych przez nas produkcji fantastycznych.

  "Strażnicy Galaktyki vol. 2"

  Akcja filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych nam z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru. Premiera przewidziana została na 25 kwietnia 2017 roku.

  Staruszek Logan na nowym zdjęciu

  Powracamy do serii czarno-białych fotografii z planu Logana. Tym razem możemy ujrzeć kolejne zdjęcie prezentujące bohatera granego przez Hugh Jackmana. Znajdziecie je poniżej.

  "Logan" będzie ostatnim filmem z udziałem Jackmana w roli Wolverine'a. Widowisko ma prezentować wydarzenia z przyszłości, a konkretniej roku 2024 kiedy to nasz bohater stoczył się na samo dno. Logan jest zupełnie innym człowiekiem. Na życie zarabia jako kierowca limuzyny, w dodatku popadł w nałóg alkoholowy, a moc uzdrawiania powoli opuszcza jego ciało. Wszystko uległo zmianie, na świecie rodzi się coraz mniej mutantów. Te, które się pojawiają są z miejsca odbierane rodzicom i wykorzystywane w programie "Transigen", który zmienia je w bezwzględne maszyny do zabijania. Efektem takich właśnie działań jest mała dziewczynka, która trafia pod opiekę naszego bohatera. Tak, jak on, posiada metalowe pazury.

  Jakiś czas temu potwierdziły się informacje, że jednym z przeciwników Wolverine'a będzie Mister Sinister. Poza tym na ekranie ujrzymy także innych antagonistów. Premiera została zaplanowana na 3 marca przyszłego roku. Reżyseruje James Mangold.

  Strony