Luc Besson

  Luc Besson negocjuje z Netfliksem. Valerian 2 powstanie?

  "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" jest jak do tej pory, najdroższą produkcją science fiction powstałą poza USA. Niestety, przy okazji widowisko okazało się prawdziwą klapą finansową i przy budżecie 180 milionów dolarów, zarobiło na świecie zaledwie 225 milionów. Szanse na część drugą spadły praktycznie do zera.

  "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" doczeka się kontynuacji?

  Premiera widowiska "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" zbliża się wielkimi krokami. Obraz zadebiutuje w kinach na całym świecie już w najbliższy piątek. Tymczasem Luc Besson zdradził, że ma gotową pierwszą wersję scenariusza kontynuacji i na tym nie zamierza poprzestać!

  Informację taką przekazał w rozmowie z portalem The Nerdist.

  Ethan Hawke w Valerian


  Luc Besson z ekscytacją godną dziecka, które ma przed sobą deser, oznajmił na Instagramie, że Ethan Hawke dołączył do obsady jego najnowszego filmu Valerian.

  Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się aktor. Obsada póki co składa się z Dane'a DeHaana, Cary Delavingne oraz Rihanny.

  W rozwinięciu newsa wpis reżysera.

  Rihanna w Valerianie


  Tak! Rihanna wystąpi w nowym filmie scifi Luca Bessona Valérian and the City of a Thousand Planets. Aktorka/piosenkarka nie zagra głównej roli kobiecej, ale wiemy, że i tak będzie miała sporo do robienia. Zapowiada się intygująco.

  Reżyser ogłosił to na swoim instagramie. Możecie to zobaczyć w rozwinięciu newsa!

  Luc Besson nakręci kolejny film scifi


  Po niezbyt udanej Lucy Luc Besson tym razem zabiera się za adaptację komiksu. I to nie byle jakiego komiksu: Valérian and Laureline to francuska seria napisana przez Pierre'a Christina i zilustrowanana przez Jeana-Claude'a Mézièresa w 1967 roku. Opowiada ona o przygodach Valeriana i Laureline, którzy podrózują przez czas i przestrzeń, napotykając na swojej drodze przeróżne planety i istoty.

  Brzmi ciekawie (trochę jak Doctor Who?), zobaczymy co z tego wyjdzie.

  A w rolach głównych podobno wystąpią Dane DeHaan i Cara Delevingne