Luc Besson

"Valerian i Miasto Tysiąca Planet" doczeka się kontynuacji?

Premiera widowiska "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" zbliża się wielkimi krokami. Obraz zadebiutuje w kinach na całym świecie już w najbliższy piątek. Tymczasem Luc Besson zdradził, że ma gotową pierwszą wersję scenariusza kontynuacji i na tym nie zamierza poprzestać!

Informację taką przekazał w rozmowie z portalem The Nerdist.

Ethan Hawke w Valerian


Luc Besson z ekscytacją godną dziecka, które ma przed sobą deser, oznajmił na Instagramie, że Ethan Hawke dołączył do obsady jego najnowszego filmu Valerian.

Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się aktor. Obsada póki co składa się z Dane'a DeHaana, Cary Delavingne oraz Rihanny.

W rozwinięciu newsa wpis reżysera.

Rihanna w Valerianie


Tak! Rihanna wystąpi w nowym filmie scifi Luca Bessona Valérian and the City of a Thousand Planets. Aktorka/piosenkarka nie zagra głównej roli kobiecej, ale wiemy, że i tak będzie miała sporo do robienia. Zapowiada się intygująco.

Reżyser ogłosił to na swoim instagramie. Możecie to zobaczyć w rozwinięciu newsa!

Luc Besson nakręci kolejny film scifi


Po niezbyt udanej Lucy Luc Besson tym razem zabiera się za adaptację komiksu. I to nie byle jakiego komiksu: Valérian and Laureline to francuska seria napisana przez Pierre'a Christina i zilustrowanana przez Jeana-Claude'a Mézièresa w 1967 roku. Opowiada ona o przygodach Valeriana i Laureline, którzy podrózują przez czas i przestrzeń, napotykając na swojej drodze przeróżne planety i istoty.

Brzmi ciekawie (trochę jak Doctor Who?), zobaczymy co z tego wyjdzie.

A w rolach głównych podobno wystąpią Dane DeHaan i Cara Delevingne

Konkursy

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus