Marvel

Evangeline Lilly nie chce solowego filmu o Wasp?

Evangeline Lilly świetnie poradziła sobie z rolą Osy. Aktorka przyznała kiedyś, że nie spodziewała się tego, że przyjdzie jej zagrać superbohaterkę. Jej debiut w tej roli okazał się jednak strzałem w dziesiątkę i bardzo szybko pojawiły się głosy, że powinna otrzymać solowy film. Lilly jednak nie jest zainteresowana takim obrotem spraw gdyż uważa, że odbyłoby się to ze szkodą dla potencjalnego filmu.

Kaczor Howard miał się pojawić w "Avengers: Infinity War"

Kaczor Howard miał już okazję zadebiutować na ekranie. Pierwszy raz uczynił to w filmie " Howard the Duck " z udziałem Lea Thompson i Tima Robbinsa. Produkcja okazała się jednak niezwykle słaba i ostatecznie przyniosła jedynie straty. James Gunn postanowił jednak dać bohaterowi szansę i umieścił go w epizodycznej roli w "Strażnikach Galaktyki", a potem pozwolił mu się pojawić także w kontynuacji. Okazuje się, że swoje cameo mógł zaliczyć także w "Avengers: Infinity War".

Koniec prac na planie Punishera!

Zdjęcia do drugiego sezonu "Punishera" ruszyły pięć miesięcy temu i właśnie dobiegł ich koniec! Informację taką ujawnił aktor Jason R. Moore, który zagrał Curtisa w sezonie pierwszym i powróci w tej roli w drugim. Przy okazji postanowił podzielić się na Instagramie zdjęciem, które znajdziecie poniżej.

Na chwilę obecną nie jest znana data premiery produkcji. Obecnie spekuluje się, że nowy sezon zadebiutuje już na początku 2019 roku

"Powrót Wolverine'a" zapowiedziany! Historia budzi kontrowersje!

Nowa historia poświęcona jednej z najciekawszych postaci z uniwersum Marvela zadebiutuje już we wrześniu tego roku. Komiks budzi jednak spore kontrowersje. Wszystko ze względu na to, że szpony Logana w pewnych okolicznościach będą się rozgrzewały tak, jak metal w kuźni. Jak nie trudno się domyślić, pomysł ten nie przypadł do gustu sporej grupie fanów. Prawie natychmiast pojawiły się opinie, że jest to jedna z najgorszych decyzji, jakie podjęto w historii komiksów Marvela.

Charles Soule, scenarzysta komiksu, postanowił odnieść się do wspomnianego zarzutu.

Dokrętki do Dark Phoenix mniejsze niż zapowiadano?

Wcześniejsze doniesienia dotyczące "X-Men: Dark Phoenix" od 20th Century Fox sugerowały, że dokrętki potrwają aż trzy miesiące. Nic dziwnego, że fani podeszli do tych informacji z wielkimi obawami. W końcu tak wielki okres czasu sugerował, że do poprawy jest naprawdę wiele. Jak się jednak okazuje, prawdopodobnie we wcześniejsze doniesienia wkradł się błąd i prace zamkną się w nieco ponad dwóch tygodniach.

Moon Knight mógł zadebiutować w drugim sezonie Iron Fista?

Już w przyszłym roku Disney uruchomi własną platformę streamingową, a co za tym idzie, nowe produkcje spod szyldu Marvela będą publikowane właśnie tam. Z takiego obrotu spraw nie do końca są zadowoleni fani, którzy mieli nadzieję, że Netflix rozwinie jeszcze bardziej swoje superbohaterskie uniwersum i wprowadzi do niego postać Moon Knighta. Na serial nie mamy już chyba co liczyć, ale pojawiły się informacje o tym, że postać mogła zadebiutować w drugim sezonie "Iron FIsta".

Tak mógł wyglądać filmowy Loki

Za publikacją materiału stoi Charlie Wen, były szef działu Rozwoju Wizualnego w Marvelu. Jak widzimy, Bóg Kłamstwa prezentuje się na nim dosyć dziwnie. Miał to być jednak zamierzony efekt. Początkowo twórcy chcieli znacznie bardziej wyeksponować przewrotny charakter tej postaci. Stąd właśnie zdecydowano się na pójście w kierunku cech widocznych gołym okiem. Dopiero z czasem jednak uznano, że ważniejsza jest głębia bohatera i ostatecznie postanowiono zrealizować Lokiego w formie, jaką znamy obecnie.

Venom otrzyma kategorię wiekową PG-13?

O tym czy "Venom" jest czy też nie jest częścią Marvel Cinematic Universe mówi się od dawna. Ciężko stwierdzić, jak jest naprawdę, gdyż strony raz mówią jedno, innym razem drugie. Wystarczy wspomnieć wypowiedź Amy Pascal, która w towarzystwie Kevina Feige oznajmiła, że Venom nie tylko jest częścią MCU, ale sam Spider-Man otrzyma w nim swoje pięć minut. Teraz, jakby na potwierdzenie tych słów pojawiła się informacja, że powstający dla Sony film będzie miał niższą kategorię wiekową.

Członkowie obsady Deadpoola 2 przeżyliby atak Thanosa?

Jak doskonale wiemy w finale "Avengers: Infinity War" Thanos zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności i pstryknięciem palcami wymazał połowę istnień wszechświata. Co by było jednak, gdyby jego działania dotknęły także ekipy znanej z drugiej części Deadpoola? Pytanie takie zadali redaktorzy serwisu "The Huffington Post" aktorom występującym w widowisku. Oto jakie odpowiedzi otrzymali.

Ciekawostka: Jeden z przeciwników Avengers pokonał Kapitan Marvel?

Wzmianka o postaci Kapitan Marvel padła w scenie po napisach filmu "Avengers: Infinity War". Jak się jednak okazuje, pewien akcent związany z bohaterką, mógł wystąpić już znacznie wcześniej, bo w scenie w której Tony Stark po raz pierwszy stanął naprzeciwko sług Thanosa. Zwróćcie uwagę na to, co ma na sobie Cull Obsidian.

Strony