Marvel

"Dark Phoenix" już oficjalnie!

Były spekulacje, teraz mamy oficjalne potwierdzenie. "Dark Phoenix" to oficjalny tytuł kolejnej części X-Menów, która ma kontynuować wątki rozpoczęte w X-Men: Apocalypse. Co jednak najciekawsze, twórcy określają swoje dzieło mianem spin-offu, a co za tym idzie, produkcja nie będzie pełnoprawną kontynuacją.

III Faza Marvela ostatnią?

Już w przyszłym roku czeka nas premiera długo wyczekiwanego widowiska, czyli "Avengers: Infinity War". Jak wiadomo, rok później w kinach zadebiutuje jeszcze niezatytułowana część czwarta i na tym filmie skończy się tak zwana III Faza Marvel Cinematic Universe. W 2019 roku pojawi się jeszcze druga część "Spider-Man: Homecoming", jednak do tej pory uważano, iż wejdzie ona w skład Fazy IV.

"Marvel's Cloak and Dagger" w pierwszym zwiastunie

Zachęcamy do zapoznania się z pierwszym zwiastunem "Marvel's Cloak and Dagger", czyli nowego serialu, który powstaje we współpracy Marvel Studios, Freeform i ABC Signature Studios. Pierwszy sezon będzie liczył dziesięć odcinków i zadebiutuje na antenie Freeform na początku 2018 roku.

Strażnicy Galaktyki vol. 2 z rekordową ilością scen po napisach

Już w najbliższy piątek do kin na świecie wejdzie druga część "Strażników Galaktyki". Warto przy okazji pamiętać, że widowisko tradycyjnie doczeka się kilku scen po napisach. W odróżnieniu jednak do poprzednich produkcji Marvela, będzie ich zdecydowanie więcej.

Reżyserem kolejnych "Strażników Galaktyki" został...

Nie trudno było się domyślić, że na dwóch filmach o "Strażnikach Galaktyki" się nie skończy. Bohaterowie zdążyli zaskarbić sobie sympatię fanów i tylko kwestią czasu pozostawało, kiedy Marvel zdecyduje się dać zielone światło części trzeciej.

Plotka: Poznaliśmy tożsamość postaci, w którą wciela się Stallone w Strażnikach Galaktyki?

Występ Sylvestra Stallone w drugich Strażnikach Galaktyki nie jest żadną tajemnicą. Już od dawna wiadomo, że aktor zagra małą, ale dość ważną rolę. Do tej pory jednak nie było wiadomo, w kogo właściwie miałby się wcielić. Fani obstawiali różne teorie, a tymczasem prawdopodobnie udało nam się poznać tajemnicę dzięki włoskiej informacji prasowej dotyczącej filmu.

Poznaliśmy szczegóły fabuły serialowych Inhumans

Poznaliśmy właśnie oficjalny zarys fabularny serialu o Inhumans. Prezentuje się on następująco:

W wyniku zbrojnego przewrotu zostaje rozbita rodzina królewska. Jej członkowie zmuszeni są do ucieczki na Hawaje. Spotkanie z ludźmi zaowocuje szeregiem sytuacji, które ostatecznie doprowadzić mogą do ocalenia nie tylko ich, ale i całej Ziemi.

Strony

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus