Marvel

  Zdjęcia do kontynuacji Doktora Strange'a ruszą jeszcze w tym roku?

  Wydarzenia ukazane w "Avengers: Infinity War" sprawiły, że fani zaczęli zastanawiać się, jak będą wyglądały kolejne filmy wchodzące w skład Marvel Cinematic Universe. Jedną z takich produkcji jest część druga przygód Doktora Strange'a. O planach związanych z filmem mówi się od dawna, jednak Marvel jak ognia unika podawania jakichkolwiek szczegółów. Wygląda jednak na to, że pierwsze konkrety padły właśnie z ust Benedicta Wonga, który oświadczył podczas Fan Expo w Vancouver, że już pod koniec roku trafi na plan kontynuacji tego filmu.

  Ile otrzyma Scarlett Johansson za solowy film o Czarnej Wdowie?

  Rewelacji na temat sumy za występ dostarcza nam serwis The Hollywood Reporter. Aktorka za swój udział ma otrzymać 15 milionów dolarów, czyli dokładnie tyle, ile Chris Hemsworth zgarnął za trzecią część Thora, a Chris Evans za "Civil War". Jest to także dowód na to, że Marvel postanowił traktować wszystkich aktorów na równych warunkach bez względu płać.

  Co dalej z X-Force?

  X-Force będzie prawdopodobnie ostatnim filmem Marvela, który zostanie wyprodukowany przez Foxa o ile oczywiście projekt w ogóle doczeka się realizacji. Nie trudno zauważyć, że w okół filmu zrobiło się ostatnimi czasy naprawdę cicho, a to nie jest zbyt dobra wróżba w obliczu przejęcia koncernu przez Disneya. Jak wiadomo Dom Myszki Miki ma już swoje plany wobec uniwersum X-Menów. Drew Goddard, który był typowany na reżysera widowiska, postanowił rozwiać niektóre wątpliwości.

  Mark Ruffalo zdradził tytuł "Avengers 4"?

  Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk) miał okazję niedawno wystąpić w programie "Jimmy Fallon Show". Aktor wypowiadał się na temat przyszłorocznej odsłony "Avengers" i prawdopodobnie zdradził w tym miejscu tytuł produkcji. Tak przynajmniej można sądzić po fakcie, że jego wypowiedź (na prośbę aktora) została ocenzurowana, a bracia Russo żartobliwie stwierdzili, że jest zwolniony.


  Deadpool powróci w świątecznym nastroju?

  Deadpool to bohater, którego przygody jednoznacznie kojarzą nam się z wysoką kategorią wiekową. Pełne czarnego humoru i brutalnych scen filmy pokazały, że jest na rynku zapotrzebowanie na tego rodzaju produkcje, a sam pyskaty najemnik bardzo szybko zyskał spore grono fanów. Całkiem niedawno pojawiła się informacja, że w grudniu tego roku na ekrany kin wejdzie tajemniczy film poświęcony temu bohaterowi. Obstawiano, że będzie to kolejna wersja części drugiej, która na chwilę obecną poza standardową, kinową odsłoną doczekała się jeszcze edycji "Super Duper Cut".

  Są pierwsze reakcje na Venoma. Czy obraz sprosta oczekiwaniom?

  Niestety, pierwsze głosy, które zaczęły docierać do nas nie są zbyt przychylne produkcji. Według ich autorów film jest strasznie nierówny, pojawiają się w nim na siłę wepchnięte akcenty komediowe, które w dodatku są tak zaprezentowane, że widz do końca nie wie, czy były to celowe zabiegi czy jedynie wpadki na planie. Tom Hardy stara się dać z siebie wszystko i faktycznie na ekranie się sprawdza, ale w sumie tylko do jego relacji z symbiotem sprowadza się cały film.

  Venom otrzyma dwie sceny po napisach?

  Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery "Venoma". Widowisko budzi spore emocje, jednak na chwilę obecną nie wiemy jeszcze jak zostało odebrane po pierwszych pokazach przedpremierowych. Wszystko ze względu na embargo, jakie Sony nałożyło na recenzentów. Zgodnie z nim pierwsze opinie o filmie mogą pojawić się dopiero w środę. Udało nam się jednak dowiedzieć, że w filmie pojawią się aż dwie sceny po napisach. Opis jednej z nich krążył już po sieci od jakiegoś czasu, druga natomiast zapowiada się naprawdę tajemniczo.

  Pierwsze spojrzenie na Mysterio!

  Do tej pory otrzymaliśmy już kilka materiałów wideo z planu "Spider-Man: Far From Home". Tym razem jednak mamy pierwszą okazję by rzucić okiem na wygląd ekranowego przeciwnika Człowieka Pająka. Jakość niestety nie jest idealna, ale jesteśmy w stanie dostrzec Jake'a Gyllenhaala w purpurowej pelerynie Mysterio.

  Trailer Dark Phoenix już jest!

  Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, jakoby doszło do wycieku materiałów związanych z pierwszą zapowiedzią widowiska "Dark Phoenix". Od razu pojawiły się artykuły, które omawiały sceny mające ukazać się w trailerze. Studio Fox postanowiło w takiej sytuacji nie zwlekać dłużej i opublikować oficjalny materiał promujący ten film. Zapowiedź zadebiutowała na kanale "The Late Late Show" Jamesa Cordona.

  Strony