Marvel

  Film o Doktorze Doomie inspirowany Kapitanem Ameryką?

  Wytwórnia Fox stara się najwyraźniej jak najefektywniej wykorzystać nadchodzące dwa lata. Czas dzielący ją od zakończenia formalności związanych z wykupieniem przez Disneya postanowiła przeznaczyć na zrealizowanie jak największej liczby filmów opartych na komiksach Marvela. Jedną z takich produkcji jest "Doktor Doom".

  Zdjęcia z "Avengers: Infinity War" w wysokiej rozdzielczości!

  W sprzedaży ukazał się nowy numer Empire Magazine. Dzięki niemu mamy okazję zapoznać się z serią grafik w wysokiej rozdzielczości, które prezentują nam sceny z "Avengers: Infinity War". Wspomniane materiały już wcześniej trafiły do sieci, jednak ich jakość nie była zbyt dobra. Tym razem możemy jednak podziwiać je w lepszym wydaniu.

  Scenarzyści o "Avengers 4": "Fani nie mają pojęcia, co szykujemy!"

  W natłoku informacji o "Avengers: Infinity War" można zapomnieć, że w przyszłym roku czeka nas premiera czwartej części filmu. Ta owiana jest wielką tajemnicą i nawet jej tytuł jest pilnie strzeżonym sekretem. Fani mają swoje teorie na temat tego, co się może wydarzyć. Jak się jednak okazuje, nie są bliscy odkrycia prawdy.

  Plotka: Venom w swojej pełnej formie pojawi się tylko na chwilę?

  Pierwszy trailer "Venoma", który zadebiutował w sieci miesiąc temu, nie spełnił oczekiwań fanów. Ci liczyli, że ujrzą na ekranie głównego bohatera w pełnej formie. Nowa plotka głosi, że w filmie Brock przywdzieje kostium tylko na chwilę.

  Peyton Reed obiecuje, że "Ant-Man i Osa" nie będzie komedią romantyczną

  Już w tym roku zadebiutuje druga część Ant-Mana. Film od samego początku przewidziany został jako produkcja, w której nie tylko Scott Lang przywdzieje superbohaterski strój. Fani obawiali się jednak, że widowisko stanie się komedią romantyczną. Peyton Reed postanowił rozwiać te wątpliwości.

  Plotka: Niespodziewany bohater pojawi się w "Avengers: Infinity War"?

  Poniższą informację należy traktować jako plotkę, jednak jeśli znajdzie ona swoje potwierdzenie, to możemy śmiało stwierdzić, że Disney postanowił już w tej chwili wykorzystać pewne motywy związane z odzyskiwanymi prawami do mark X-Menów i Fantastycznej Czwórki. Ostrzegamy, że jeżeli plotka się potwierdzi, to może być wielkim spoilerem!

  Strony