MCU

  Zdjęcia z "Avengers: Infinity War" w wysokiej rozdzielczości!

  W sprzedaży ukazał się nowy numer Empire Magazine. Dzięki niemu mamy okazję zapoznać się z serią grafik w wysokiej rozdzielczości, które prezentują nam sceny z "Avengers: Infinity War". Wspomniane materiały już wcześniej trafiły do sieci, jednak ich jakość nie była zbyt dobra. Tym razem możemy jednak podziwiać je w lepszym wydaniu.

  Scenarzyści o "Avengers 4": "Fani nie mają pojęcia, co szykujemy!"

  W natłoku informacji o "Avengers: Infinity War" można zapomnieć, że w przyszłym roku czeka nas premiera czwartej części filmu. Ta owiana jest wielką tajemnicą i nawet jej tytuł jest pilnie strzeżonym sekretem. Fani mają swoje teorie na temat tego, co się może wydarzyć. Jak się jednak okazuje, nie są bliscy odkrycia prawdy.

  Peyton Reed obiecuje, że "Ant-Man i Osa" nie będzie komedią romantyczną

  Już w tym roku zadebiutuje druga część Ant-Mana. Film od samego początku przewidziany został jako produkcja, w której nie tylko Scott Lang przywdzieje superbohaterski strój. Fani obawiali się jednak, że widowisko stanie się komedią romantyczną. Peyton Reed postanowił rozwiać te wątpliwości.

  Plotka: Niespodziewany bohater pojawi się w "Avengers: Infinity War"?

  Poniższą informację należy traktować jako plotkę, jednak jeśli znajdzie ona swoje potwierdzenie, to możemy śmiało stwierdzić, że Disney postanowił już w tej chwili wykorzystać pewne motywy związane z odzyskiwanymi prawami do mark X-Menów i Fantastycznej Czwórki. Ostrzegamy, że jeżeli plotka się potwierdzi, to może być wielkim spoilerem!

  Castingi do "Spider-Man: Homecoming 2" zdradzają nam tożsamość nowego przeciwnika?

  Powoli ruszają przygotowania do realizacji filmu "Spider-Man: Homecoming 2". Obecnie trwają castingi do nowych ról i dzięki nim udało nam się poznać pewne detale odnośnie tożsamości nowego przeciwnika Pajęczaka.

  Spoiler: Poznaliśmy opis jednej ze scen poprzedzających bitwę z Thanosem!

  Od razu zaznaczamy, że poniższy wpis zawiera spoilery dotyczące wydarzeń rozgrywających się w "Avengers: Infinity War". Czytacie na własną odpowiedzialność!

  Co się stanie, gdy bohaterowie spotkają się w Wakandzie? Czy będą w stanie się ponownie zjednoczyć i zapomnieć o urazach z przeszłości? Nowy opis sceny inwazji Thanosa przynosi kilka odpowiedzi na te pytania.

  Strony