Michael Bay

  Zdjęcia do spin-offu Transformersów ruszą już latem?

  Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, zdjęcia do spin-offu Transformersów mają ruszyć już w lipcu. Data ta wydaje się dość wiarygodna choćby ze względu na fakt, że premierę widowiska wyznaczono na 8 czerwca 2018 roku, a to daje twórcom niewiele czasu na przygotowanie całości.

  Mamy tytuł piątych Transformersów

  I nie, nie jest to bynajmniej ostatnia część filmowej historii robotów, to tytuł filmu brzmi Transformers: The Last Knight (Ostatni Rycerz). Zapowiedziane są jeszcze co najmniej dwie części... W rozwinięciu newsa wpis na Instagramie z oficjalnym ogłoszeniem tytułu i loga. Jak Wam się podoba?

  Złoczyńca drugiej części Wojowniczych żółwi znany


  No, główny złoczyńca, bo czarnych charakterów w tym filmie nie będzie brakować!

  Krang pojawi się w Wojowniczych żłółwiach ninja 2 w towarzystwie córki Shreddera, szalonego naukowca oraz fana hockeya (granego przez samego Arrowa... Oj Stephen Amell...). Czy film będzie cierpiał na nadmiar bohaterów?

  Przekonamy się już w czerwcu, bo wtedy będzie premiera filmu Michaela Bay'a.

  Kiedy Transformers 5?


  Seria Transformers podzieliła filmowy światek. Z jednej strony znajdują się zagorzali fani produkcji, którym nie przeszkadza dziurawa fabuła i przerysowane postaci, z drugiej osoby twierdzące, że te filmy nie zasługują na żadne uznanie. Cóż, o gustach nie dyskutuje, prawda? A jeżeli już o prawdzie mowa, filmy zarabiają na siebie, więc jednak w czymś tkwi ich potencjał.

  Transformers 5 w 2017?

  Już niedługo, dokładniej 27 czerwca 2014 roku, na ekranach kin zagości najnowszy film w reżyserii Michaela Baya pod tytułem Transformers: Wiek zagłady, a tu już huczy od plotek dotyczących piątej części widowiska. Okazuje się, że podobno Transformers 5 ukażą się trzy lata po premierze czwartej odsłony, czyli w 2017 roku. Tylko czy może aż za trzy lata? Natomiast wydanie DVD/Blu-ray Transformers: Wiek zagłady w Ameryce powinno ukazać się pod koniec 2014 roku.

  Transformers: Age of Extinction - IMAX Poster

  Właśnie pojawił się IMAX 3D poster dla filmu Transformers: Age of Extinction.

  W produkcji, która swoją premierę będzie miała 27 czerwca 2014 roku występują: Mark Wahlberg, Nicola Peltz, Jack Reynor, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Sophia Myles, Bingbing Li, T.J. Miller. Reżyserem czwartej części jest oczywiście Michael Bay.

  Poniżej większa wersja plakatu.

  Pierwszy zwiastun Transformers 4: Wiek zagłady


  Fani wielkich robotów dostaną dziś prezent. Od dziś można oglądać pierwszy zwiastun Transformers 4: Wiek zagłady.

  W rolach głównych zupełnie nowa obsada: Mark Wahlberg, Nicola Peltz, Jack Reynor, a za sterami stara gwardia z Michaelem Bayem na czele.

  Polska premiera zapowiadana jest na 27. czerwca!

  Zwiastun w rozwinięciu newsa. Jest epicko.

  Strony