Michael Keaton

  Spider-Man zmierzy się w sequelu z kilkoma przeciwnikami?

  Fani Marvel Cinematic Universe żyją obecnie wydarzeniami z filmu "Avengers: Infinity War". Powoli jednak ruszają prace nad kolejnymi widowiskami, a jednym z nich będzie sequel filmu "Spider-Man: Homecoming". Czy Człowiek Pająk zmierzy się w nim z kilkoma przeciwnikami?

  Mark Hamill chciał zagrać przeciwnika Spider-Mana!

  Mark Hamill nie może narzekać na brak zajęć. W ostatnich latach powrócił do odgrywania roli Luke'a Skywalkera, zagrał także w "Kingsman: Tajne służby", a nawet znalazł czas by wystąpić w roli Trickstera we Flashu. Jest jednak rola, która bardzo marzyła się aktorowi. Chciał zagrać przeciwnika Spider-Mana.

  Kevin Feige o roli Michaela Keatona

  O tym, że Michael Keaton pojawi się w najnowszym Spider-Manie wiemy już od jakiegoś czasu. Fani podejrzewali, że przyjdzie mu się wcielić w rolę Vulture'a, czyli milionera Adriana Toomesa, który wynalazł skrzydła umożliwiające mu latanie i wzmacniające jego siły. Plotka o roli właśnie się potwierdziła za sprawą wywiadu dla gazety "Toronto Sun" którego udzielił szef Marvel Studios, Kevin Feige.

  Pierwszy zwiastun Birdman


  Alejandro González Iñárritu ma to do siebie, że filmy robi specyficzne. Tak też właśnie wygląda pierwszy międzynarodowy zwiastun jego najnowszego filmu Birdman, opowiadający o aktorze, który musi zacisnąć zęby i zagrać w broadwayowskim musicalu w desperacyjnej próbie powrotu do chwały.

  W rolach głównych: Emma Stone, Michael Keaton, Zach Galifianakis, Edward Norton.

  Data premiery w Polsce jeszcze nie jest znana, a na świecie nadejdzie ona w styczniu 2015.

  Trailer pod wcięciem.