Netflix

Punisher doczekał się zwiastuna!

W sieci zadebiutował w końcu oficjalny trailer drugiego sezonu "Punishera". Materiał wyraźnie daje nam do zrozumienia, że życie naszego (anty)bohatera nie będzie usłane różami. Demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć, a przyszłość maluje się w dość kiepskich barwach. Wszystko za sprawą jego byłego przyjaciela Billy'ego Russo, który tym razem zaprezentuje się nam jako Jigsaw, a także młodej dziewczyny, która stała się celem pewnej organizacji przestępczej.

Premiera drugiego sezonu serialu "Marvel’s The Punisher" na Netfliksie odbędzie się już 18 stycznia.

Kingpin uratuje Daredevila?!

Anulowanie "Daredevila" było dla fanów chyba największym zaskoczeniem. Trzeci sezon naprawił wiele błędów swojego poprzednika, a bohaterowie świetnie wczuli się w swoje role. Nic więc dziwnego, że także aktorzy nie mogą się pogodzić z faktem, iż już więcej na plan nie powrócą. Jednym z nich jest Vincent D'Onofrio, który wcielał się w Wilsona Fiska, w przestępczym świecie znanego jako Kingpin. Jak się okazuje, nie ma on zamiaru siedzieć z założonymi rękoma.

Teaser drugiego sezonu "Punishera"

Trwający zaledwie trzydzieści sekund materiał wprowadza nas w klimat produkcji i przy okazji pokazuje, że przyszłość nie maluje się dla bohatera zbyt różowo. Sytuacje z przeszłości bardzo mocno odbiły się na jego psychice, a nadchodzące wydarzenia mogą okazać się prawdziwym sprawdzianem dla jego dalszego życia.

Plakat, teaser i oficjalna data premiery trzeciego sezonu "Stranger Things"

Do premiery sezonu zostało jeszcze pół roku, jednak już teraz możemy zapoznać się z pierwszym plakatem i kolejnym teaserem produkcji. Materiał wideo prezentuje się naprawdę tajemniczo i trzeba przyznać, że buduje ciekawy klimat.

Wyciekły materiały z serialowego Wiedźmina?!

Na chwilę obecną nie mamy potwierdzenia czy zamieszczone materiały faktycznie pochodzą z serialu, czy są też jedynie technologicznym demem prezentującym pewne zamierzenia koncepcyjne. Istnieje także możliwość, że są jedynie sprytną formą reklamy. Sekwencje prezentują się dość dobrze, można by nawet stwierdzić, że naprawdę świetnie w sytuacji, gdy prace na planie Wiedźmina dopiero się rozpoczęły. Wydaje się jednak, że mogą nie wisieć w sieci długo, dlatego jeżeli chcecie się z nimi zapoznać, to radzimy się pośpieszyć.

Drugi sezon Punishera pojawi się w styczniu!

Szczegóły związane z fabułą nie są na chwilę obecną znane.

Jon Bernthal powróci do roli Punishera, a dołączą do niego aktorzy znani z pierwszego sezonu, Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani) i Jason R. Moore (Curtis Hoyle). Nowymi nabytkami w obsadzie są: Josh Stewart jako John Pilgrim, Floriana Lima jako Krista Dumont i Giorgia Whigham jako Amy Bendix.

Daredevil podzielił właśnie los Luke'a Cage'a i Iron Fista?

Dla wielu fanów seriali Marvela spełniły się właśnie najczarniejsze scenariusze. Netflix oficjalnie ogłosił, iż nie zamierza realizować kolejnego sezonu "Daredevila". Produkcja tym samym podzieliła właśnie los "Luke'a Cage'a" i "Iron Fista".

Producent Daredevila zaprezentował Netfliksowi swoją wizję kolejnego sezonu!

O losach czwartego sezonu zadecyduje nie tylko dobry scenariusz, ale także przychylność samego Netfliksa, który w ostatnim czasie ogłosił koniec dwóch innych seriali Marvela, czyli "Luke'a Cage'a" i "Iron Fista". Nie podano powodów takich działań, jednak obstawia się, że oprócz słabszej oglądalności, wpływ na taką decyzję miał także fakt, że w przyszłym roku Disney startuje ze swoją własną platformą streamingową i to właśnie tam chce tworzyć nowe seriale. Twórcy "Daredevila" mają jednak nadzieję, że uda się zrealizować przynajmniej jeszcze jeden sezon. Erik Oleson, showrunner 3.

Sapkowski o serialowym Wiedźminie!

Nadchodząca wielkimi krokami nowa wersja serialu o Geralcie z Rivii budzi na chwilę obecną dość sprzeczne emocje. Niektórzy nie mogą się jej doczekać, inni natomiast mają pod jej adresem całą masę uwag. Wywiad, jakiego Andrzej Sapkowski udzielił hiszpańskiej gazecie pozwala nam dowiedzieć się, co sam autor myśli o ekranizacji. Fragmenty wywiadu przełożył na język polski Paweł Dembowski.

Strony