Netflix

  Netflix ogłosił obsadę Wiedźmina!

  Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że Geralta sportretuje Henry Cavill. Pozostałe role były owiane tajemnicą, a różnego rodzaju plotki pojawiające się wokół nich tylko podsycały konflikty pomiędzy fanami. Najwięcej zamieszania zrobiło się wokół informacji głoszącej, że do roli Ciri poszukiwana jest aktorka BAME (określenie to jest używane w Wielkiej Brytanii w odniesieniu do społeczności innych niż białoskóre i jest skrótem od zwrotu Black, Asian, and minority ethnic). Zwolennicy i przeciwnicy takiego ruchu toczyli prawdziwą wojnę, którą w końcu można (mamy nadzieję) uznać za zakończoną.

  Opowieści z Narnii powrócą!

  Informacja o tym, że Netflix zainteresował się marką pojawiła się na oficjalnym profilu serii na Facebooku. Platforma zakupiła prawa do ekranizacji wszystkich powieści i ma zamiar stworzyć wokół nich spójny świat, w skład którego wejdą zarówno filmy, jak i seriale.

  Producentami wykonawczymi zostali Douglas Gresham i Vincent Sieber. Na chwilę obecną nie wiemy jednak czy wydarzenia, które zostaną zekranizowane będą opierać się jedynie na istniejących historiach, czy twórcy zdecydują się pójść o krok dalej i rozwinąć to uniwersum.

  Plakat trzeciego sezonu Daredevila plus nowe zdjęcia!

  Nowy plakat utrzymany jest w mrocznej, wręcz krwistej konwencji i z pewnością jest świetnym zwiastunem klimatu, jakiego powinniśmy się po produkcji spodziewać. Fani dostrzegli na nim jednak coś jeszcze. W tle nad lewym barkiem bohatera znajduje się dość niewyraźny, ale jednak mocno charakterystyczny budynek, który pełni rolę siedziby "Avengers".

  Zapomnijcie o komedii. Nadciąga mroczna Sabrina!

  "Chilling Adventures of Sabrina" będzie się zdecydowanie różnić od swojego komediowego pierwowzoru. Tym razem otrzymamy produkcję o wiele bardziej mroczną i przepełnioną okultyzmem, opartą na wydanym w 2014 roku komiksie autorstwa Roberto Aguirre-Sacasa. Sabrina będzie się zmagać ze swoją naturą. W końcu jest w połowie czarownicą, a przez to musi bezustannie walczyć z mrocznymi siłami, które mogą zagrozić nie tylko jej, ale także jej bliskim. Wszystko to próbuje godzić ze sprawami codziennymi, jednak coraz trudniej jest jej utrzymywać pozory normalnej dziewczyny.

  Teaser 3. sezonu Daredevila zadaje nam pytanie. Gdzie jest Matt Murdock?

  Króciutki teaser trailer zadaje nam pytanie o to, gdzie jest Matt Murdock. Po historii znanej nam z "The Defenders" bohater został oficjalnie uznany za zaginionego. i najwyraźniej właśnie od tego rozpoczną się wydarzenia ukazane w kolejnym sezonie.

  Wiedźmiński serial już w 2019 roku?!

  Przyszłoroczną datę potwierdziła na swoim oficjalnym profilu na Twitterze producentka serialu, Lauren S. Hissrich. Na wrzuconej przez nią grafice pochodzącej z serwisu Netflix, wyraźnie widać opis, a także liczbę 2019. Co prawda data ta pojawiała się już we wcześniejszych plotkach, jednak dopiero teraz otrzymaliśmy jej potwierdzenie. Niestety nie sprecyzowała kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery, jednak prawdopodobną datą wydaje się koniec roku.

  W głównej roli wystąpi Henry Cavill.

  Henry Cavill jednak zagra Geralta z Rivii?!

  Serwis Variety, powołując się na własne źródła, ogłosił, iż w szykowanym właśnie przez Lauren Schmidt Hissrich serialu o Wiedźminie, w rolę Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill! Aktor już kiedyś deklarował chęć sportretowania głównego bohatera i jak widać, ma teraz ku temu bardzo realne szanse.

  Informację dosłownie kilka minut temu potwierdziła na swoim Twitterze reżyserka serialu.

  Kolejne materiały z przesłuchań aktorów do głównych ról w Wiedźminie

  Wspomnieni aktorzy nie mają zbyt bogatej bibliografii. On pracował przy takich produkcjach, jak "California Dreaming" czy "Last Stand of the 300", ona z kolei pojawiła się do tej pory w niewielkiej roli w filmie "Lincoln", a także w serialu "Wicked Attraction". Występ w Wiedźminie z pewnością otworzyłby im drogę do większej kariery.

  Jak myślicie, mają szansę na rolę?

  Na chwilę obecną nie poznaliśmy daty premiery serialu. Mówi się jedynie, że zdjęcia mają ruszyć w listopadzie tego roku.

  Netflix pracuje nad kontynuacją Death Note

  Zrealizowany przez Adama Wingarda film bazujący na popularnej mandze nie zachwycił widzów ani krytyków. Produkcja zbierała raczej słabe oceny i mało kto spodziewał się, że kontynuacja będzie realizowana. Tymczasem Netflix jest zadowolony z wyników oglądalności i postanowił zlecić rozpoczęcie prac nad kontynuacją!

  Siódmy sezon Arrow będzie brutalny?

  Informacji na temat tej sytuacji udzielił ostatnio James Bamford, koordynator kaskaderów, który przyznał, że jedna ze scen, którą właśnie realizowali, balansuje na granicy standardów dopuszczalnych przez stację CW. Twórcy nie zamierzają jednak niczego zmieniać, chcą dać tyle, ile się tylko da.

  Strony