Netflix

Koniec prac na planie Punishera!

Zdjęcia do drugiego sezonu "Punishera" ruszyły pięć miesięcy temu i właśnie dobiegł ich koniec! Informację taką ujawnił aktor Jason R. Moore, który zagrał Curtisa w sezonie pierwszym i powróci w tej roli w drugim. Przy okazji postanowił podzielić się na Instagramie zdjęciem, które znajdziecie poniżej.

Na chwilę obecną nie jest znana data premiery produkcji. Obecnie spekuluje się, że nowy sezon zadebiutuje już na początku 2019 roku

Moon Knight mógł zadebiutować w drugim sezonie Iron Fista?

Już w przyszłym roku Disney uruchomi własną platformę streamingową, a co za tym idzie, nowe produkcje spod szyldu Marvela będą publikowane właśnie tam. Z takiego obrotu spraw nie do końca są zadowoleni fani, którzy mieli nadzieję, że Netflix rozwinie jeszcze bardziej swoje superbohaterskie uniwersum i wprowadzi do niego postać Moon Knighta. Na serial nie mamy już chyba co liczyć, ale pojawiły się informacje o tym, że postać mogła zadebiutować w drugim sezonie "Iron FIsta".

Superman zostanie Wiedźminem?

Trwające już od jakiegoś czasu castingi nie przyniosły nam na chwilę obecną żadnych konkretów w sprawie zaangażowania poszczególnych aktorów do ról. Od czasu do czasu pojawiają się jednak deklaracje ze strony samych zainteresowanych sprawą. Już w marcu informowaliśmy Was, że Mark Hamill wyraził chęć zagrania Vesemira. Teraz z kolei w temacie wypowiedział się znany z roli Supermana, Henry Cavill.

Trzeci sezon Daredevila pojawi się jeszcze w tym roku?

Drugi sezon Daredevila zadebiutował na platformie Netflix w 2016 roku. Od tego czasu bohater miał okazję pojawić się jeszcze w "The Defenders", które z kolei pozostawiło furtkę dla jego powrotu. Wkrótce potem zapowiedziano trzeci sezon przygód Diabła z Hell's Kitchen, a Charlie Cox potwierdził, że będzie on inspirowany komiksową opowieścią Born Again. Tym razem poznaliśmy orientacyjną datę premiery produkcji.

Altered Carbon doczeka się drugiego sezonu. W obsadzie gwiazda z Avengers!

Anthony Mackie tym razem będzie nowym wcieleniem Takeshego Kovacsa, czyli głównego bohatera serii "Altered Carbon". Serial powstaje na bazie powieści Richarda K. Morgana w Polsce znanej jako „Modyfikowany węgiel”, a jego akcja rozgrywa się w dość odległej przyszłości, w której śmierć praktycznie nie istnieje. W chwili zgonu, ludzka świadomość przenoszona jest do nowego ciała, a proces ten może być powtarzany praktycznie w nieskończoność. Niestety, z czasem zaczynają pojawiać się pewne zmiany, które dotykają ludzkiej psychiki.

"Stranger Things 3" dopiero w przyszłym roku?

Cindy Holland, szefowa działu treści oryginalnych Netflixa podczas spotkania z dziennikarzami na TCA (Television Critics Association) potwierdziła przyszłoroczną premierę trzeciego sezonu "Stranger Things" i przy okazji zdradziła powody takiego stanu rzeczy.

Ten serial jest rękodziełem. Bracia Duffer i Shawn Levy bardzo ciężko nad nim pracowali i rozumieją, jak wysoka jest stawka. Chcą dać widzom coś o wiele większego i lepszego, niż w zeszłym roku. Dlatego też muszą poświęcić więcej czasu, by to osiągnąć.

Pierwsza zapowiedź Stranger Things 3. Premiera dopiero w przyszłym roku?

Trzeci sezon "Stranger Things" powstaje już od jakiegoś czasu. Dalej nie wiemy jednak czego możemy się po materiale spodziewać. Ujawniona właśnie pierwsza zapowiedź serialu nie zdradza praktycznie niczego z fabuły. Widzimy w niej tylko postać Steve'a Harringtona (Joe Keery), który rozpoczął pracę w lodziarni w towarzystwie nowej członkini ekipy aktorskiej wcielającej się w postać o imieniu Robin (Maya Hawke).

Czy właśnie poznaliśmy serialową Yennefer?

W serwisie Vimeo pojawiło się nagranie pokazujące 35-letnią Belçim Bilgin, aktorkę tureckiego pochodzenia. Materiał szybko został zablokowany, jednak jeśli coś trafi do internetu, to zwykle już tam pozostaje. Nagrania bardzo szybko pojawiły się na facebooku. Zapoznać się z nimi możecie poniżej.

Czyżby wyciekły scenariusze dwóch scen z przesłuchań do roli Yennefer?

Potencjalny wyciek pojawił się na serwisie Reddit. Nie jest to jednak spoiler z serialu, gdyż Lauren S Hissrich potwierdziła, że ​​napisane na potrzeby castingu sceny nie znajdą się w produkcji. Mają jedynie pozwolić się odpowiednio wczuć aktorom podczas przesłuchań, tak więc bez obawy możecie zapoznać się ze znajdującymi się poniżej skryptami, a także polskim przekładem, który wykonały dla Was nasza redaktorka Joanna Krystyna Radosz oraz Anna Flasza-Szydlik.

Scena 1

Sabrina doczekała się pierwszego plakatu

"Chilling Adventures of Sabrina" będzie się zdecydowanie różnić od swojego komediowego pierwowzoru. Tym razem otrzymamy produkcję o wiele bardziej mroczną i przepełnioną okultyzmem, opartą na wydanym w 2014 roku komiksie autorstwa Roberto Aguirre-Sacasa. Sabrina będzie się zmagać ze swoją naturą. W końcu jest w połowie czarownicą, a przez to musi bezustannie walczyć z mrocznymi siłami, które mogą zagrozić nie tylko jej, ale także jej bliskim. Wszystko to próbuje godzić ze sprawami codziennymi, jednak coraz trudniej jest jej utrzymywać pozory normalnej dziewczyny.

Strony