New Mutants

"X-Men: Dark Phoenix" zaliczy opóźnienie! "Nowi Mutanci" nie trafią w ogóle do kin?!

Na początku roku informowaliśmy Was o zmianach w premierach wytwórni Fox. "Nowi Mutanci" zostali przesunięci z kwietnia tego roku na luty 2019. Jak się okazuje, produkcja zaliczy kolejne opóźnienie. Tym razem jednak jej śladem podąży "X-Men: Dark Phoenix".

"New Mutants" będzie horrorem?

Powoli zbliża się termin rozpoczęcia zdjęć na planie "New Mutants", czyli widowiska, które ma się skupić na zupełnie nowych bohaterach ze świata X-Menów. O samej fabule nie wiemy praktycznie nic. Po sieci krążyły jedynie domysły fanów o tym, kto będzie przeciwnikiem tytułowej grupy, a także jacy aktorzy wezmą udział w produkcji. Nieco światła na temat postanowił rzucić reżyser, Josh Boone.

Maisie Williams pojawi się w X-Menach?

Już wkrótce na planie "X-Men: The New Mutants" padnie pierwszy klaps. Obecnie kompletuje się aktorów, którzy obsadzą główne role w widowisku. Możliwe, że właśnie poznaliśmy aktorkę, która wcieli się w jedną z głównych postaci, czyli Wolfsbane. Wszystko za sprawą reżysera, Josha Boone'a, który umieścił na Instagramie grafikę koncepcyjną prezentującą wspomnianą postać.

James McAvoy pojawi się w New Mutants?

O tym, że "New Mutants" będą kolejnym filmem rozgrywającym się w uniwersum X-Menów wiemy od jakiegoś czasu. W maju mają ruszyć pierwsze zdjęcia, a obecnie kompletowana jest obsada widowiska. Anya Taylor-Joy, wcielająca się w postać Magik, zdradziła niedawno, iż bardzo by chciała, aby w roli profesora Xaviera powrócił James McAvoy. Informacja taka pojawiła się przy okazji wywiadu udzielonego dla serwisu Superherohype.

Mamy New Mutants?

Na swoim profilu na Instagramie Josh Boone wrzucił kilka grafik, które mogą nam sugerować, którzy mutanci pojawią się w nowym filmie New Mutants. Drużyna wygląda ciekawie, ale na premierę filmu przyjdzie nam poczekać co najmniej rok lub nawet dwa. Kogo zobaczymy w filmie? W rozwinięciu newsa!

New Mutants w filmie?


FOX właśnie zapowiedział nowy spinoff filmów o X-Menach! New Mutants zostanie wyreżyserowanie przez Josha Boone'a.

Hmm, ciekawe, bardzo ciekawe. Więcej szczegółów, jak tylko coś usłyszymy! FOX nigdy nie wypuści mutantów z ręki. I nawet nie mamy nic przeciw, o ile będą jakości Pierwszej klasy i Przeszłości, która nadejdzie.