Obcy

  Ridley Scott przeprasza za Prometeusza

  "Prometeusz" Ridley'a Scotta został praktycznie zmiażdżony przez krytyków. Film co prawda znalazł grono odbiorców, jednak fani, którzy nasłuchali się szumnych zapowiedzi o niezwykłym prequelu Obcego poczuli zawód. Reżyser za bardzo odszedł od wizji, jaką roztaczał na długo przed premierą widowiska, a co za tym idzie, zupełnie minął się z oczekiwaniami publiczności.

  Ridley Scott jednak nie zrealizuje wszystkich, zapowiadanych filmów o Obcym?

  Jakiś czas temu Ridley Scott zapowiadał, że ma pomysły na kilka filmów, których historia będzie poprzedzała wydarzenia znane nam z "Obcy: Ósmy pasażer Nostromo". Mówiło się wówczas o aż czterech nowych widowiskach, a także zaangażowaniu do jednego z nich Sigourney Weaver, która miałaby zostać komputerowo odmłodzona. Obecnie jednak reżyser nie jest tego taki pewien.

  Sigourney Weaver powróci jako Ripley w kolejnym prequelu Obcego?

  Tytuł może brzmi nieco mało prawdopodobnie zważywszy na fakt, że od premiery pierwszego Obcego minęło już prawie czterdzieści lat, a Sigourney Weaver zdążyła się w tym czasie trochę zestarzeć, jednak Ridley Scott naprawdę rozważa zaangażowanie aktorki do jednego z sequeli mającego już wkrótce premierę "Alien: Covenant".

  Obcy Blomkampa raczej nie powstanie

  Nad "Obcym" Neilla Blomkampa zawisły ciemne chmury. Produkcja, której szkice koncepcyjne rozpaliły wyobraźnię wielu fanów oryginalnej serii, prawdopodobnie nigdy nie powstanie. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że wytwórnia 20th Century Fox odsunęła widowisko w czasie ze względu na fakt, iż Ridley Scott postanowił zrealizować prequele filmu.

  Obcy trafi do wirtualnej rzeczywistości?

  Okulary do wirtualnej rzeczywistości stają się coraz powszechniejsze. Nic więc dziwnego, że i produkcji ukierunkowanych na tego rodzaju rozrywkę przybywa. Jak się okazuje, do ich grona dołączy gra rozgrywająca się w uniwersum Obcego! Informację taką podaje serwis The Verge.

  Obcy kolejnym filmem Neilla Blomkampa


  Chappie jeszcze nie trafił do kin, a producenci filmowi Foxa już złożyli propozycję reżyserowi Neillowi Blomkampowi! Wcześniej tego roku reżyser pokazał światu kilka grafik koncepcyjnych z Obcego, chciał być częścią tego świata (kilka tych grafik w rozwinięciu newsa)

  I teraz będzie miał szansę! Pod wcięciem newsa możecie zobaczyć tweet Blomkampa oficjalnie ogłaszający tę wiadomość.

  Jesteście fanami tego horroru? Co sądzicie o wyborze?