Obcy

Sigourney Weaver powróci jako Ripley w kolejnym prequelu Obcego?

Tytuł może brzmi nieco mało prawdopodobnie zważywszy na fakt, że od premiery pierwszego Obcego minęło już prawie czterdzieści lat, a Sigourney Weaver zdążyła się w tym czasie trochę zestarzeć, jednak Ridley Scott naprawdę rozważa zaangażowanie aktorki do jednego z sequeli mającego już wkrótce premierę "Alien: Covenant".

Obcy Blomkampa raczej nie powstanie

Nad "Obcym" Neilla Blomkampa zawisły ciemne chmury. Produkcja, której szkice koncepcyjne rozpaliły wyobraźnię wielu fanów oryginalnej serii, prawdopodobnie nigdy nie powstanie. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że wytwórnia 20th Century Fox odsunęła widowisko w czasie ze względu na fakt, iż Ridley Scott postanowił zrealizować prequele filmu.

Obcy trafi do wirtualnej rzeczywistości?

Okulary do wirtualnej rzeczywistości stają się coraz powszechniejsze. Nic więc dziwnego, że i produkcji ukierunkowanych na tego rodzaju rozrywkę przybywa. Jak się okazuje, do ich grona dołączy gra rozgrywająca się w uniwersum Obcego! Informację taką podaje serwis The Verge.

Obcy kolejnym filmem Neilla Blomkampa


Chappie jeszcze nie trafił do kin, a producenci filmowi Foxa już złożyli propozycję reżyserowi Neillowi Blomkampowi! Wcześniej tego roku reżyser pokazał światu kilka grafik koncepcyjnych z Obcego, chciał być częścią tego świata (kilka tych grafik w rozwinięciu newsa)

I teraz będzie miał szansę! Pod wcięciem newsa możecie zobaczyć tweet Blomkampa oficjalnie ogłaszający tę wiadomość.

Jesteście fanami tego horroru? Co sądzicie o wyborze?

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus