Obcy: Przymierze

Ridley Scott przeprasza za Prometeusza

"Prometeusz" Ridley'a Scotta został praktycznie zmiażdżony przez krytyków. Film co prawda znalazł grono odbiorców, jednak fani, którzy nasłuchali się szumnych zapowiedzi o niezwykłym prequelu Obcego poczuli zawód. Reżyser za bardzo odszedł od wizji, jaką roztaczał na długo przed premierą widowiska, a co za tym idzie, zupełnie minął się z oczekiwaniami publiczności.

Prolog "Obcy: Przymierze" dostępny w sieci!

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera widowiska "Obcy: Przymierze" sprawia, że twórcy coraz intensywniej promują swoje dzieło. Jednym z elementów kampanii jest opublikowany prolog, który zdradza kilka informacji o tym, co tak właściwie stało się po finale "Prometeusza". Zachęcamy do zapoznania się z klimatycznym materiałem, no chyba, że wolicie uniknąć potencjalnych spoilerów.

Sigourney Weaver powróci jako Ripley w kolejnym prequelu Obcego?

Tytuł może brzmi nieco mało prawdopodobnie zważywszy na fakt, że od premiery pierwszego Obcego minęło już prawie czterdzieści lat, a Sigourney Weaver zdążyła się w tym czasie trochę zestarzeć, jednak Ridley Scott naprawdę rozważa zaangażowanie aktorki do jednego z sequeli mającego już wkrótce premierę "Alien: Covenant".

Fox kasuje nowe grafiki z "Obcy: Przymierze", gdyż zawierały spoilery?

W sieci pojawiły się ostatnio nowe grafiki związane ze zbliżającą się premierą nowego filmu o Obcym. Problem w tym, że wytwórnia Fox zdecydowała się bardzo szybko je usunąć. Powodem miał być fakt, że zawierały w sobie spoilery związane z tym, co czeka bohaterów w filmie (jakby nie było łatwo się tego domyślić?).

Prolog nowego Obcego dostępny w sieci!

Jeżeli jesteście ciekawi jak zaczyna się najnowszy film o sympatycznym ksenomorfie, to zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który znajdziecie poniżej. Twórcy postanowili nieco podgrzać atmosferę i w ramach promocji swojego najnowszego dzieła, wrzucili do sieci czterominutowy prolog widowiska "Obcy: Przymierze"

Ekipa "Przymierza" na nowym zdjęciu

Do premiery "Obcy: Przymierze" zostało już niewiele czasu. Film zadebiutuje w kinach już 19 maja tego roku. Tymczasem w sieci pojawiło się nowe zdjęcie z produkcji. Widzimy na nim załogę statku Covenant w pełnym składzie. Po raz pierwszy mamy także okazję ujrzeć granego przez Jamesa Franco kapitana Bransona.

Obcy Blomkampa raczej nie powstanie

Nad "Obcym" Neilla Blomkampa zawisły ciemne chmury. Produkcja, której szkice koncepcyjne rozpaliły wyobraźnię wielu fanów oryginalnej serii, prawdopodobnie nigdy nie powstanie. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że wytwórnia 20th Century Fox odsunęła widowisko w czasie ze względu na fakt, iż Ridley Scott postanowił zrealizować prequele filmu.

Strony

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus