Pół Wieku Poezji Później

  Ostatni dzień zbiórki na "Pół Wieku Poezji Później"

  Niedawno informowaliśmy Was o tym, że twórcy "Pół Wieku Poezji Później" zebrali wymaganą do ukończenia produkcji kwotę. Dalej jednak można ich wesprzeć, a każda złotówka przekazana na ten cel zostanie wykorzystana na jeszcze lepsze dopracowanie projektu, poprawienie efektów specjalnych czy przygotowanie wielkiej sceny batalistycznej rozgrywającej się w murach Kaer Morhen. Jeżeli jednak chcecie pomóc, to zostało Wam niewiele czasu. Dzisiaj o północy kończy się taka możliwość.

  Reżyser "Pół Wieku Poezji Później" poszukuje aktorów

  O tym, że twórcy "Pół Wieku Poezji Później" zebrali wymaganą do ukończenia produkcji kwotę pisaliśmy już jakiś czas temu. Jak się jednak okazuje pomóc można także w inny sposób. Jakub Nurzyński (reżyser) poinformował na swoim profilu na Facebooku, że poszukuje osób które w dniach 29 - 30 sierpnia mogłyby pojawić się na planie produkcji. Szczegóły znajdziecie poniżej.

  Pół Wieku Poezji Później zebrało całą kwotę!

  Jeden z najambitniejszych polskich filmów fanowskich zostanie wkrótce zrealizowany! Dzięki Wam udało się nie tylko zebrać, ale i przekroczyć wymaganą do dokończenia produkcji kwotę 25 000 zł. Budżet jest jednak zdecydowanie większy, gdyż wspomniana suma jest efektem jednej z kilku zbiórek. 

  "Pół Wieku Poezji Później" - ambitniej, choć... później

  "Pół Wieku Poezji Później" to fanowski projekt filmowy - kontynuacja sagi wiedźmińskiej Andrzeja Sapkowskiego. Nie zobaczymy w niej jednak Geralta z Rivii. Głównym bohaterem jest ostatni z wiedźminów z Kaer Morhen, czyli Lambert (w tej roli Mariusz Drężek), a towarzyszą mu Triss Merigold (Magdalena Różańska) oraz słynny bard Jaskier (Zbigniew Zamachowski).

  Alzur’s Legacy. Fanowski film osadzony w uniwersum Wiedźmina wystartował z akcją crowdfundingową na Indiegogo

  Twórcy filmu “Alzur’s Legacy” (polski tytuł “Half a Century of Poetry Later”) właśnie wystartowali z akcją crowdfundingową na Indiegogo. W promocyjnych materiałach wideo można zobaczyć klimat i rozmach powstającej fanowskiej produkcji.

  "Pół Wieku Poezji Później" - nowa zapowiedź plus zdjęcia z planu

  W sieci ukazała się nowa zapowiedź filmu "Pół Wieku Poezji Później", czyli niezależnej produkcji rozgrywającej się w świecie znanym nam z kart powieści Andrzeja Sapkowskiego. Projekt jest realizowany przez grupę filmową złożoną z ludzi z Polski na co dzień pracujących przy produkcji filmowej, telewizyjnej, teatralnej oraz w branży gier wideo.

  Tutaj nie chodzi o pieniądze, sławę czy rozgłos - to sprawa honoru - mówią twórcy filmu. - Po cudownym czasie spędzonym z opowiadaniami, książkową Sagą, grami i komiksami, poczuliśmy się zobowiązani do okazania wdzięczności dziełu i jego twórcy, Andrzejowi Sapkowskiemu - dodają.

  "Pół Wieku Poezji Później" doczekało się nowego zwiastuna!

  Kojarzycie "Pół Wieku Poezji Później"? Jest to fanowska produkcja, której akcja rozgrywa się w wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego świecie wiedźminów. Film, który powstał dzięki wsparciu osób prywatnych, które wpłaciły na jego konto na polakpotrafi.pl ponad 48 tysięcy złotych, doczekał się właśnie nowego trailera!