Paul Bettany

Z Hulka do nowego Spider-Mana!

Małą ciekawostkę mogły odkryć osoby, które miały już okazję widzieć nowy film o Spider-manie, a przy okazji oglądały "Hulka" Anga Lee z 2003 roku. Jak się okazuje, w "Spider-Man: Homecoming" pojawia się w pewnej postaci Jennifer Connelly, która wcześniej wcielała się w postać ukochanej Bruce'a Bannera, czyli Betty Ross. Kogo tym razem zagrała?

Pierwsze spojrzenie na Vision z Avengersów


No, okej. Nie pierwsze, ale za to pierwsze wyraźne. Teraz wiemy jak będzie wyglądać Vision, który prawdopodobnie jest wcieleniem J.A.R.V.I.S.A., i będzie grany przez jego głos, czyli Paula Bettany'ego.

Premiera filmu w Polsce dopiero 8 maja, więc doczekamy się zapewne jeszcze wielu materiałów promocyjnych. A Vision pod wcięciem!

Pierwszy zwiastun Transcendence

Transcendence to najnowszy film Wally'ego Pfistera. Opowiada on o śmiertelnie chorym naukowcu, który uploaduje swój mózg do komputera. Oraz o konsekwencjach tego działania.

Zwiastun wygląda zachęcająco, a i plejada gwiazd nie zaszkodzi. W rolach głównych wystąpią: Johnny Depp, Rebecca Hall, Paul Bettany, Morgan Freeman, Cillian Murphy.

Niewiadomo jeszcze kiedy film pojawi się w polskich kinach, ale premiera światowa będzie miała miejsce w kwietniu.