plakaty

Nowe plakaty z Piratów z Karaibów

Portal Entertainment Weekly opublikował pięć nowych plakatów promujących zbliżające się widowisko opowiadające o nowych przygodach kapitana Jacka Sparrowa. Zaprezentowano na nich głównych bohaterów filmu. Postery znajdziecie poniżej.

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" zaprezentuje nam historię tytułowego kapitana, który uciekł z mistycznego więzienia aby dokonać zemsty na piratach, a przede wszystkim na człowieku, który zniszczył mu życie. Dla Jacka Sparrowa oznacza to poważne kłopoty. Nasz bohater będzie musiał po raz kolejny rzucić się w wir przygody i odnaleźć legendarny Trójząb Posejdona, gdyż tylko ten artefakt może zapewnić mu bezpieczeństwo.

W rolach głównych powrócą: Johnny Depp (Jack Sparrow) i Geoffrey Rush (Kapitan Barbossa). W rolę kapitana Salazara wcielił się Javier Bardem. Premierę widowiska w reżyserii Joachima Roenninga i Espena Sandberga przewidziano na 24 maja tego roku.

Źródło: ew.com

Fox kasuje nowe grafiki z "Obcy: Przymierze", gdyż zawierały spoilery?

W sieci pojawiły się ostatnio nowe grafiki związane ze zbliżającą się premierą nowego filmu o Obcym. Problem w tym, że wytwórnia Fox zdecydowała się bardzo szybko je usunąć. Powodem miał być fakt, że zawierały w sobie spoilery związane z tym, co czeka bohaterów w filmie (jakby nie było łatwo się tego domyślić?).

Strażnicy Galaktyki otrzymali nowe plakaty

Serią nowych plakatów może pochwalić się druga część "Strażników Galaktyki". Tym razem graficy skupili się na solowych posterach ukazujących głównych bohaterów produkcji. Grafiki znajdziecie poniżej.

Akcja filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru. Premiera przewidziana została na 28 kwietnia 2017 roku.

Ekskluzywne plakaty dla pierwszych widzów Legionu Samobójców w IMAX

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów, pojawiła się okazja zdobycia ekskluzywnych plakatów Legionu Samobójców, szczegóły poniżej

Motyw z kultowej Parszywej dwunastki powraca… W Legionie Samobójców mroczną wyprawę złoczyńców wzbogacono postaciami dwóch antagonistów – Batmana i Jokera, wybitną obsadą i solidną dawką efektów specjalnych. W kinach IMAX czeka na widzów realistyczny spektakl w formacie 3D i coś jeszcze! Pierwszych 400 osób w każdym z IMAX-ów wejdzie na seans z ekskluzywnym, zapachowym plakatem z filmu. Legion Samobójców na ekranach IMAX od 5 sierpnia. Przedsprzedaż biletów już ruszyła – dołącz do ekipy złoczyńców i/lub szczęśliwców!

Strony

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus