plakaty

  Trailer „Avengers: Infinity War” już jest!

  Po dziesięciu latach od premiery pierwszej części „Iron Mana”, czyli filmu, który stał się początkiem Marvel Cinematic Universe, do kin na całym świecie trafi część trzecia „Avengers”. Rok 2018 z pewnością będzie wyjątkowy, gdyż produkcja zamknie pewien spory rozdział w historii uniwersum. Co będzie później? Tego na razie nie wiemy. Chwilowo możemy skupić się jednak na pierwszej zapowiedzi „Infinity War”. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!

  Kolejna muzyczna gwiazda pojawi się w nowych Piratach z Karaibów!

  Pamiętacie jeszcze radość fanów, gdy okazało się, że Keith Richards z The Rolling Stones pojawi się w trzeciej części Piratów z Karaibów? Muzyk otrzymał epizodyczną lecz dość ważną rolę, a konkretniej Kapitana Teague, czyli ojca Jacka Sparrowa.

  Nowe plakaty z Piratów z Karaibów

  Portal Entertainment Weekly opublikował pięć nowych plakatów promujących zbliżające się widowisko opowiadające o nowych przygodach kapitana Jacka Sparrowa. Zaprezentowano na nich głównych bohaterów filmu. Postery znajdziecie poniżej.

  "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" zaprezentuje nam historię tytułowego kapitana, który uciekł z mistycznego więzienia aby dokonać zemsty na piratach, a przede wszystkim na człowieku, który zniszczył mu życie. Dla Jacka Sparrowa oznacza to poważne kłopoty. Nasz bohater będzie musiał po raz kolejny rzucić się w wir przygody i odnaleźć legendarny Trójząb Posejdona, gdyż tylko ten artefakt może zapewnić mu bezpieczeństwo.

  W rolach głównych powrócą: Johnny Depp (Jack Sparrow) i Geoffrey Rush (Kapitan Barbossa). W rolę kapitana Salazara wcielił się Javier Bardem. Premierę widowiska w reżyserii Joachima Roenninga i Espena Sandberga przewidziano na 24 maja tego roku.

  Źródło: ew.com

  Fox kasuje nowe grafiki z "Obcy: Przymierze", gdyż zawierały spoilery?

  W sieci pojawiły się ostatnio nowe grafiki związane ze zbliżającą się premierą nowego filmu o Obcym. Problem w tym, że wytwórnia Fox zdecydowała się bardzo szybko je usunąć. Powodem miał być fakt, że zawierały w sobie spoilery związane z tym, co czeka bohaterów w filmie (jakby nie było łatwo się tego domyślić?).

  Strażnicy Galaktyki otrzymali nowe plakaty

  Serią nowych plakatów może pochwalić się druga część "Strażników Galaktyki". Tym razem graficy skupili się na solowych posterach ukazujących głównych bohaterów produkcji. Grafiki znajdziecie poniżej.

  Akcja filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru. Premiera przewidziana została na 28 kwietnia 2017 roku.

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus