plakaty

  Nowe zdjęcia i jubileuszowe plakaty promujące dwa kolejne odcinki "Agentów T.A.R.C.Z.Y.

  W sieci ukazały się nowe zdjęcia promujące najbliższe dwa epizody Agentów T.A.R.C.Z.Y. Serial, po krótkiej przerwie, powróci na antenę 2 marca.

  Oprócz zdjęć znajdziecie także pięć jubileuszowych plakatów przygotowanych z okazji emisji setnego epizodu produkcji. Każdy poster promuje inny sezon. Który Waszym zdaniem prezentuje się najlepiej?

  Trailer „Avengers: Infinity War” już jest!

  Po dziesięciu latach od premiery pierwszej części „Iron Mana”, czyli filmu, który stał się początkiem Marvel Cinematic Universe, do kin na całym świecie trafi część trzecia „Avengers”. Rok 2018 z pewnością będzie wyjątkowy, gdyż produkcja zamknie pewien spory rozdział w historii uniwersum. Co będzie później? Tego na razie nie wiemy. Chwilowo możemy skupić się jednak na pierwszej zapowiedzi „Infinity War”. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!

  Kolejna muzyczna gwiazda pojawi się w nowych Piratach z Karaibów!

  Pamiętacie jeszcze radość fanów, gdy okazało się, że Keith Richards z The Rolling Stones pojawi się w trzeciej części Piratów z Karaibów? Muzyk otrzymał epizodyczną lecz dość ważną rolę, a konkretniej Kapitana Teague, czyli ojca Jacka Sparrowa.

  Nowe plakaty z Piratów z Karaibów

  Portal Entertainment Weekly opublikował pięć nowych plakatów promujących zbliżające się widowisko opowiadające o nowych przygodach kapitana Jacka Sparrowa. Zaprezentowano na nich głównych bohaterów filmu. Postery znajdziecie poniżej.

  "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" zaprezentuje nam historię tytułowego kapitana, który uciekł z mistycznego więzienia aby dokonać zemsty na piratach, a przede wszystkim na człowieku, który zniszczył mu życie. Dla Jacka Sparrowa oznacza to poważne kłopoty. Nasz bohater będzie musiał po raz kolejny rzucić się w wir przygody i odnaleźć legendarny Trójząb Posejdona, gdyż tylko ten artefakt może zapewnić mu bezpieczeństwo.

  W rolach głównych powrócą: Johnny Depp (Jack Sparrow) i Geoffrey Rush (Kapitan Barbossa). W rolę kapitana Salazara wcielił się Javier Bardem. Premierę widowiska w reżyserii Joachima Roenninga i Espena Sandberga przewidziano na 24 maja tego roku.

  Źródło: ew.com

  Strony