Plotki

Plotka: Josh Gad nowym przeciwnikiem Batmana?

Zapowiadany już od jakiegoś czasu "The Batman", w którym w rolę Mrocznego Rycerza wciela się Ben Affleck, nie miał do tej pory szczęścia. Najpierw kłopoty związane ze zmianą reżysera, następnie wyrzucenie starego scenariusza do kosza i coraz większe zamieszanie związane z przyszłością widowiska sprawiały, że fani zaczęli zastanawiać się, czy produkcja w ogóle powstanie.

Plotka: Poznaliśmy tożsamość postaci, w którą wciela się Stallone w Strażnikach Galaktyki?

Występ Sylvestra Stallone w drugich Strażnikach Galaktyki nie jest żadną tajemnicą. Już od dawna wiadomo, że aktor zagra małą, ale dość ważną rolę. Do tej pory jednak nie było wiadomo, w kogo właściwie miałby się wcielić. Fani obstawiali różne teorie, a tymczasem prawdopodobnie udało nam się poznać tajemnicę dzięki włoskiej informacji prasowej dotyczącej filmu.

Plotka: Jeremy Renner pojawi się w "Ant-Man and the Wasp"?

Jeżeli wierzyć plotkom, jakie w ostatnim czasie obiegły Hollywood, to możemy przypuszczać, że Jeremy Renner, wcielający się w postać Hawkeye'a w ekranizacjach marvelowskich komiksów, pojawi się także w "Ant-Man and the Wasp". Aktor podobno zrezygnował z udziału w "Mission: Impossible 6", gdyż miał już dość odgrywania postaci Williama Brandta.

Plotka: Powstanie nowy film w uniwersum Matrixa?

"Matrix" był filmem przełomowym. Dzieło, wówczas jeszcze braci Wachowskich, na stałe zapisało się w historii kinematografii ze względu na oryginalny pomysł i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań przy efektach specjalnych. Niestety, dwie kolejne części nie były już tak rozchwytywane, a sami Wachowscy stwierdzili, że na "Rewolucjach" poprzestaną. Jak się jednak okazuje, Warner Bros.

Plotka: Budżet Avengers 3 i 4 wyniesie łącznie miliard dolarów?

O tym, że Marvel robi wszystko, aby przyszłoroczna premiera "Avengers: Infinity War" na długo zapadła widzom w pamięci, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Na ekranie spotka się rekordowo liczna, bo składająca się z ponad sześćdziesięciu postaci, grupa bohaterów. W dodatku już od jakiegoś czasu wiemy, że budżet na tę produkcję będzie wysoki. Czyżby jednak miał pobić "Avatara", na którego realizację wydano 425 milionów dolarów?

Plotka: Affleck całkowicie rezygnuje z Batmana?

Najwidoczniej zła passa nie chce opuścić szykowanego przez Warner Bros. i DC Comics filmowego uniwersum. Niedawno Ben Affleck ogłosił, że rezygnuje z reżyserowania filmu "The Batman", a teraz chodzą plotki, jakoby aktor chciał zupełnie porzucić rolę Mrocznego Rycerza.

Plotka: Poznaliśmy kandydata do roli Doktora?

Dopiero, co informowaliśmy Was o tym, że Peter Capaldi nie będzie już dłużej Doktorem Who, a już udało nam się poznać nazwisko aktora, który zdaniem brytyjskich bukmacherów ma największe szanse na zajęcie jego miejsca. Trzynastym Doktorem miałby zostać Ben Whishaw.

Plotka: Infinity War bez jednego, ważnego bohatera?

Już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do kolejnej części "Avengers". Nic dziwnego, że o widowisku robi się coraz głośniej, będzie to w końcu największa produkcja MCU, jaka do tej pory powstała. Na ekranie spotka się ponad sześćdziesiąt bohaterów. Jak się jednak okazuje, może wśród nich zabraknąć... Spider-Mana.

Strony

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus