Plotki

  Plotka: W drugiej części Wonder Woman powróci jeden z bohaterów?

  "Wonder Woman" z pewnością zaliczyła bardzo udany start. Film jest określany najlepszą produkcją DC Comics wchodzącą w skład tak zwanego superbohaterskiego uniwersum i już wiadomo, że doczeka się części drugiej. Udało nam się poznać kilka, jeszcze nie potwierdzonych szczegółów związanych z fabułą kontynuacji.

  Ostrzegamy, że w dalszej części wpisu pojawi się spoiler, który zdradza pewien element fabuły pierwszego filmu.

  Plotka: Nowe uniwersum Sony zdominują kobiety?

  O tym, że wytwórnia Sony chce zrealizować całkowicie nowe, superbohaterskie uniwersum, które korzystać będzie z postaci znanych nam z komiksów o Spider-Manie, wiemy już od jakiegoś czasu. Filmy miałyby się skupić na postaciach, które występowały u boku Człowieka Pająka, jednak dla samego Parkera nie byłoby w nich miejsca.

  Plotka: Batman zmierzy się z Jokerem?

  Realizowany przez Warner Bros. "The Batman" powoli zaczyna nabierać kształtów. Czarne chmury chyba już na dobre opuściły projekt i twórcy mogą skupić się już tylko na pracy nad filmem. Co prawda nie znamy jeszcze żadnych szczegółów fabularnych, jednak w sieci pojawiły się plotki, jakoby Mroczny Rycerz miał się zmierzyć z trzema przeciwnikami, a jednym z nich miałby być Joker.

  Plotka: Josh Gad nowym przeciwnikiem Batmana?

  Zapowiadany już od jakiegoś czasu "The Batman", w którym w rolę Mrocznego Rycerza wciela się Ben Affleck, nie miał do tej pory szczęścia. Najpierw kłopoty związane ze zmianą reżysera, następnie wyrzucenie starego scenariusza do kosza i coraz większe zamieszanie związane z przyszłością widowiska sprawiały, że fani zaczęli zastanawiać się, czy produkcja w ogóle powstanie.

  Plotka: Poznaliśmy tożsamość postaci, w którą wciela się Stallone w Strażnikach Galaktyki?

  Występ Sylvestra Stallone w drugich Strażnikach Galaktyki nie jest żadną tajemnicą. Już od dawna wiadomo, że aktor zagra małą, ale dość ważną rolę. Do tej pory jednak nie było wiadomo, w kogo właściwie miałby się wcielić. Fani obstawiali różne teorie, a tymczasem prawdopodobnie udało nam się poznać tajemnicę dzięki włoskiej informacji prasowej dotyczącej filmu.

  Plotka: Jeremy Renner pojawi się w "Ant-Man and the Wasp"?

  Jeżeli wierzyć plotkom, jakie w ostatnim czasie obiegły Hollywood, to możemy przypuszczać, że Jeremy Renner, wcielający się w postać Hawkeye'a w ekranizacjach marvelowskich komiksów, pojawi się także w "Ant-Man and the Wasp". Aktor podobno zrezygnował z udziału w "Mission: Impossible 6", gdyż miał już dość odgrywania postaci Williama Brandta.

  Plotka: Powstanie nowy film w uniwersum Matrixa?

  "Matrix" był filmem przełomowym. Dzieło, wówczas jeszcze braci Wachowskich, na stałe zapisało się w historii kinematografii ze względu na oryginalny pomysł i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań przy efektach specjalnych. Niestety, dwie kolejne części nie były już tak rozchwytywane, a sami Wachowscy stwierdzili, że na "Rewolucjach" poprzestaną. Jak się jednak okazuje, Warner Bros.

  Plotka: Budżet Avengers 3 i 4 wyniesie łącznie miliard dolarów?

  O tym, że Marvel robi wszystko, aby przyszłoroczna premiera "Avengers: Infinity War" na długo zapadła widzom w pamięci, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Na ekranie spotka się rekordowo liczna, bo składająca się z ponad sześćdziesięciu postaci, grupa bohaterów. W dodatku już od jakiegoś czasu wiemy, że budżet na tę produkcję będzie wysoki. Czyżby jednak miał pobić "Avatara", na którego realizację wydano 425 milionów dolarów?

  Plotka: Affleck całkowicie rezygnuje z Batmana?

  Najwidoczniej zła passa nie chce opuścić szykowanego przez Warner Bros. i DC Comics filmowego uniwersum. Niedawno Ben Affleck ogłosił, że rezygnuje z reżyserowania filmu "The Batman", a teraz chodzą plotki, jakoby aktor chciał zupełnie porzucić rolę Mrocznego Rycerza.

  Plotka: Poznaliśmy kandydata do roli Doktora?

  Dopiero, co informowaliśmy Was o tym, że Peter Capaldi nie będzie już dłużej Doktorem Who, a już udało nam się poznać nazwisko aktora, który zdaniem brytyjskich bukmacherów ma największe szanse na zajęcie jego miejsca. Trzynastym Doktorem miałby zostać Ben Whishaw.

  Strony