Power Rangers

  Jubileuszowy odcinek z okazji 25-lecia Power Rangers!

  Twórcy chcą odpowiednio zadbać o formę jubileuszowego odcinka wypadającego w serii "Power Rangers Super Ninja Steel", który zadebiutuje dokładnie 28 sierpnia. Data ta nie jest przypadkowa, jest to dzień, w którym cała historia się rozpoczęła. Z tej okazji postanowili zaangażować do produkcji gwiazdy znane z poprzednich sezonów.

  Maraton filmowy w ramach Comic Conu!

  UWAGA! Warsaw Comic Con zaczyna się już 28. KWIETNIA! I nie, to NIE jest żart! Kochamy Was rozpieszczać, dlatego wraz z Multikino Polska, Monolith Films oraz FOX przygotowaliśmy dla Was mega niespodziankę: Zapraszamy Was na... ComicConowy Nocny Maraton Filmowy!

  Maraton odbędzie się już 28. kwietnia, w CZTERECH warszawskich Multikinach JEDNOCZEŚNIE: Złote Tarasy, Wola Park, Ursynów oraz Targówek. Wstęp dla posiadaczy biletów na Warsaw Comic Con i Good Game Expo oczywiście CAŁKOWICIE DARMOWY!

  Piękna i Bestie rządzą w Box Office

  Marzec naprawdę rozpieszcza kinomanów, zwłaszcza tych gustujących w fantastyce. Warto choćby wspomnieć, że w tym miesiącu premierę miały takie widowiska, jak: "Logan", "Piękna i Bestia", "Kong: Wyspa Czaszki", czy nowa wersja "Power Rangers". Niewątpliwym zwycięzcą finansowym jest widowisko Disneya "Piękna i Bestia", które zgarnęło w miniony weekend ponad 111 milionów dolarów.

  Zordy na nowym plakacie!

  W sieci pojawił się nowy plakat z szykowanego na marzec widowiska o Power Rangers. Tym razem możemy się lepiej przyjrzeć Zordom. Grafikę znajdziecie poniżej.

  Film będzie oparty na pierwszym sezonie oryginalnych Power Rangers, akcja jednak zostanie przeniesiona w czasy współczesne. Grupa licealistów będzie musiała zmierzyć się z przeznaczeniem i stanąć do walki o przyszłość naszej planety. Zło bowiem nie śpi, a przeciwnik zrobi wszystko, aby zrealizować swój plan.

  Pierwsze spojrzenie na Zordona

  W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym możemy po raz pierwszy dostrzec Zordona, czyli mentora Power Rangers. Materiał jest niestety dość słabej jakości, jednak czujne oczy fanów zdołały na nim wypatrzyć coś jeszcze, a konkretniej niewyraźną sylwetkę robota Alfa 5. Materiał znajdziecie poniżej.

  Pierwszy trailer Power Rangers

  Podczas odbywającego się w miniony weekend Comic-Conu w Nowym Jorku zaprezentowano pierwszy trailer powstającego właśnie filmu o "Power Rangers". Znajdziecie go w rozwinięciu newsa.

  Film będzie oparty na pierwszym sezonie oryginalnych Power Rangers, akcja jednak zostanie przeniesiona w czasy współczesne. Grupa licealistów będzie musiała zmierzyć się z przeznaczeniem i stanąć do walki o przyszłość naszej planety. Zło bowiem nie śpi. Rita Repulsa zrobi wszystko, aby zrealizować swój plan.

  W filmie wystąpią: Dacre Montgomery (Czerwony Ranger), Naomi Scott (Różowy Ranger), RJ Cyler (Niebieski Ranger), Ludi Lin (Czarny Ranger), Becky G (Żółty Ranger). Ponad to pojawią się: Elizabeth Banks jako Rita Repulsa i Bryan Cranston w roli Zordona.

  Premiera odbędzie się 23 marca 2017 roku.

  Strony