predator

Olivia Munn odrzuca przeprosiny Shane'a Blacka

Afera związana z zatrudnieniem Stevena Wildera Striegela, który okazał się tak naprawdę figurującym w rejestrze przestępcą seksualnym skazanym przed laty za nakłanianie przez internet czternastoletniej dziewczynki do czynności seksualnych szybko nie ucichnie. Shane Black wystosował przeprosiny za zaistniałą sytuację, jednak nie przyjęła ich Olivia Munn, która ze wspomnianym człowiekiem odgrywała wspólną scenę. Ta według nieoficjalnych informacji miała być związana z próbą flirtu ze strony mężczyzny.

Schwarzenegger nie pojawi się w nowym Predatorze

Od czasu zapowiedzi nowego Predatora fani zastanawiali się, czy w filmie wystąpi Arnold Schwarzenegger. W końcu produkcja miała być w pewnym sensie kontynuacją dwóch poprzednich widowisk, a co za tym idzie, postać majora Alana "Dutcha" Schaeffera gdzieś się w tym świecie powinna przewinąć. Do sprawy postanowił odnieść się sam Schwarzenegger.

Ruszyły zdjęcia do Predatora!

W poniedziałek padł pierwszy klaps na planie "Predatora". Z tej okazji w sieci pojawiło się zdjęcie na którym możemy przyjrzeć się głównym bohaterom widowiska, a także samemu reżyserowi, którym jest Shane Black (Iron Man 3). Black potwierdził przy okazji, że film jest realizowany z myślą o kategorii wiekowej R.