Punisher

Punisher przywdziewa swój "kostium"!

Punisher (w tej roli Jon Bernthal) zadebiutował w drugim sezonie "Daredevila". Bohater tak bardzo przypadł widzom do gustu, że Netfliks postanowił zrealizować o nim osobny serial. Niestety, na ekranie brakowało jednego, charakterystycznego dla postaci elementu. Nowe zdjęcia z planu zdradzają jednak, że koszulka z symbolem czaszki pojawi się w solowej produkcji.

Zdjęcia do trzeciego sezonu Daredevila ruszą w tym roku!

Współpraca pomiędzy Marvelem, a Netfliksem układa się coraz lepiej. Może o tym świadczyć fakt, że już w tym roku ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu "Daredevila", czyli jednego z najpopularniejszych seriali rozgrywających się w Marvel Cinematic Universe.

Ruszyły prace na planie Punishera

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Netlix postanowił zrealizować kolejny serial we współpracy z Marvelem, a konkretniej "Punishera", który zadebiutował w świetnym stylu w drugim sezonie Daredevila i z miejsca zyskał sobie sympatię fanów. Do tej pory jednak nie było wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

Marvelowskie plany Netflixa

W marcu będziemy cieszyć oczy drugim sezonem Daredevila, w którym zadebiutuje Punisher (Jon Bernthal). I już wiemy, że Netflix planuje serial spinoffowy tej postaci. Dodatkowo, jakby to nie było oczywiste, w przyszłym roku zobaczymy drugi sezon Jessici Jones! To teraz czekamy tylko na więcej informacji na temat Luke'a Cage'a i Iron Fist.

Konkursy

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus