Punisher

  Nowy plakat Punishera skrywa datę premiery?

  Na chwilę obecną wiemy jedynie, że Netfliksowy "Punisher" zadebiutuje jeszcze w tym roku. Niestety, na chwilę obecną twórcy nie zdecydowali się podać bardziej konkretnej daty, chociaż całkiem prawdopodobne wydaje się, że została ona ukrywa w nowym, ruchomym plakacie produkcji. Tak przynajmniej można rozumieć podpis zamieszczony poniżej.

  Punisher przywdziewa swój "kostium"!

  Punisher (w tej roli Jon Bernthal) zadebiutował w drugim sezonie "Daredevila". Bohater tak bardzo przypadł widzom do gustu, że Netfliks postanowił zrealizować o nim osobny serial. Niestety, na ekranie brakowało jednego, charakterystycznego dla postaci elementu. Nowe zdjęcia z planu zdradzają jednak, że koszulka z symbolem czaszki pojawi się w solowej produkcji.

  Zdjęcia do trzeciego sezonu Daredevila ruszą w tym roku!

  Współpraca pomiędzy Marvelem, a Netfliksem układa się coraz lepiej. Może o tym świadczyć fakt, że już w tym roku ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu "Daredevila", czyli jednego z najpopularniejszych seriali rozgrywających się w Marvel Cinematic Universe.

  Ruszyły prace na planie Punishera

  Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Netlix postanowił zrealizować kolejny serial we współpracy z Marvelem, a konkretniej "Punishera", który zadebiutował w świetnym stylu w drugim sezonie Daredevila i z miejsca zyskał sobie sympatię fanów. Do tej pory jednak nie było wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

  Marvelowskie plany Netflixa

  W marcu będziemy cieszyć oczy drugim sezonem Daredevila, w którym zadebiutuje Punisher (Jon Bernthal). I już wiemy, że Netflix planuje serial spinoffowy tej postaci. Dodatkowo, jakby to nie było oczywiste, w przyszłym roku zobaczymy drugi sezon Jessici Jones! To teraz czekamy tylko na więcej informacji na temat Luke'a Cage'a i Iron Fist.