Punisher

  Koniec prac na planie Punishera!

  Zdjęcia do drugiego sezonu "Punishera" ruszyły pięć miesięcy temu i właśnie dobiegł ich koniec! Informację taką ujawnił aktor Jason R. Moore, który zagrał Curtisa w sezonie pierwszym i powróci w tej roli w drugim. Przy okazji postanowił podzielić się na Instagramie zdjęciem, które znajdziecie poniżej.

  Na chwilę obecną nie jest znana data premiery produkcji. Obecnie spekuluje się, że nowy sezon zadebiutuje już na początku 2019 roku

  Steve Lightfoot wyjaśnia, dlaczego Punisher miał trzynaście odcinków

  Fani nie raz krytykowali decyzję o tym, by seriale Marvela miały trzynaście odcinków w sezonie. Uznawano, że ma to negatywny wpływ na historię, która jest z tego powodu na siłę rozciągnięta i przez to wiele traci. Postulowano aby w przyszłości twórcy ograniczyli się jedynie do 10 epizodów. Teraz w sprawie zabrał głos Steve Lightfoot, który podczas niedawnej rozmowy z serwisem Collider zajął stanowisko w sprawie.

  Nowy plakat Punishera skrywa datę premiery?

  Na chwilę obecną wiemy jedynie, że Netfliksowy "Punisher" zadebiutuje jeszcze w tym roku. Niestety, na chwilę obecną twórcy nie zdecydowali się podać bardziej konkretnej daty, chociaż całkiem prawdopodobne wydaje się, że została ona ukrywa w nowym, ruchomym plakacie produkcji. Tak przynajmniej można rozumieć podpis zamieszczony poniżej.

  Punisher przywdziewa swój "kostium"!

  Punisher (w tej roli Jon Bernthal) zadebiutował w drugim sezonie "Daredevila". Bohater tak bardzo przypadł widzom do gustu, że Netfliks postanowił zrealizować o nim osobny serial. Niestety, na ekranie brakowało jednego, charakterystycznego dla postaci elementu. Nowe zdjęcia z planu zdradzają jednak, że koszulka z symbolem czaszki pojawi się w solowej produkcji.

  Zdjęcia do trzeciego sezonu Daredevila ruszą w tym roku!

  Współpraca pomiędzy Marvelem, a Netfliksem układa się coraz lepiej. Może o tym świadczyć fakt, że już w tym roku ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu "Daredevila", czyli jednego z najpopularniejszych seriali rozgrywających się w Marvel Cinematic Universe.

  Ruszyły prace na planie Punishera

  Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Netlix postanowił zrealizować kolejny serial we współpracy z Marvelem, a konkretniej "Punishera", który zadebiutował w świetnym stylu w drugim sezonie Daredevila i z miejsca zyskał sobie sympatię fanów. Do tej pory jednak nie było wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

  Marvelowskie plany Netflixa

  W marcu będziemy cieszyć oczy drugim sezonem Daredevila, w którym zadebiutuje Punisher (Jon Bernthal). I już wiemy, że Netflix planuje serial spinoffowy tej postaci. Dodatkowo, jakby to nie było oczywiste, w przyszłym roku zobaczymy drugi sezon Jessici Jones! To teraz czekamy tylko na więcej informacji na temat Luke'a Cage'a i Iron Fist.

  Strony