Seria niefortunnych zdarzeń

Nowy trailer "Serii Niefortunnych Zdarzeń"

W sieci pojawił się właśnie nowy trailer szykowanej przez platformę Netflix "Serii Niefortunnych Zdarzeń".

Serial powstaje na bazie młodzieżowej serii książek autorstwa Daniela Handlera (Lemony Snicket). Cykl składa się z trzynastu tomów i opowiada historię sierot Baudelaire, które po tragicznej śmierci rodziców, trafiają pod opiekę jedynego żyjącego krewnego, Hrabiego Olafa. Bardzo szybko dochodzi do całej serii bardzo niefortunnych zdarzeń, których inicjatorem staje się Hrabia pragnący za wszelką cenę położyć łapy na majątku rodzeństwa.

Serial będzie się składał z ośmiu odcinków i zadebiutuje na platformie Netflix 13 stycznia 2017 roku.

Trailer i pierwsze zdjęcia z Serii Niefortunnych Zdarzeń!

Po wielu latach "Seria Niefortunnych Zdarzeń" doczeka się kolejnej ekranizacji. Tym razem jednak nie będzie to film, a serial zrealizowany przez platformę Netflix. W sieci pojawił się trailer i pierwsze zdjęcia prezentujące Hrabiego Olafa, w którego wciela się Neil Patrick Harris. Możecie się z nimi zapoznać w rozwinięciu tego newsa.

"Seria Niefortunnych Zdarzeń" powstaje na bazie młodzieżowej serii książek autorstwa Daniela Handlera (Lemony Snicket). Cykl składa się z trzynastu tomów i opowiada historię sierot Baudelaire, które po tragicznej śmierci rodziców, trafiają pod opiekę jedynego żyjącego krewnego, Hrabiego Olafa. Bardzo szybko dochodzi do całej serii bardzo niefortunnych zdarzeń, których inicjatorem staje się Hrabia pragnący za wszelką cenę położyć łapy na majątku rodzeństwa.

Serial będzie się składał z ośmiu odcinków i zadebiutuje na platformie Netflix 13 stycznia 2017 roku.

Seria niefortunnych zdarzeń ma reżysera


Reżyserem adaptacji serii powieści Lemony Snicketa został Barry Sonnenfeld. Showrunnerem (osobą odpowiedzialną za całokształt twórczy) będzie Mark Hudis.

Obaj panowie są także producentami i wydaje nam się, że Serial niefortunnych zdarzeń jest w dobrych rękach.

Ach, zajrzyjcie w rozwinięcie newsa. Mamy dla Was malutką niespodziankę.

Seria niefortunnych zdarzeń serialem Netflixa!


Pamiętacie całkiem interesujący film o tym tytule? Teraz Netflix zabiera się za adaptację wszystkich 13, a nie tylko trzech jak było z filmem, powieści Lemony Snicketa!

To pierwsza z zapewne wielu informacji, jakie pojawią się na ten temat w naszym serwisie, bo to niezmiernie ciekawa wiadomość! A pod wcięciem możecie przeczytać wypowiedzi producentów oraz samego Snicketa.

To kiedy Netflix trafi do Polski? Bo to już kolejny argument za!