seriale

Poznaliśmy oficjalną datę premiery ósmego sezonu "Gry o tron"! Jest także nowy teaser!

Finał "Gry o tron" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Produkcja, która od wielu lat powstaje dla stacji HBO doczeka się w końcu zamknięcia wszystkich wątków i przyniesie nam (mamy nadzieję) satysfakcjonujące zakończenie. Do tej pory wiedzieliśmy, że ósmy sezon ma się pojawić w 2019 roku. W pewnym momencie sprecyzowano, że chodzi o kwiecień, jednak dokładna darta aż do teraz pozostawała nieznana. Obecnie wiemy jednak, że pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 14 kwietnia!

Plotka: Tom Hiddleston z mniejszą niż zakładano rolą w serialu Loki?

Sportretowany przez Toma Hiddlestona Bóg Kłamstw stał się jednym z najbardziej charakterystycznych przeciwników Avengers. Zawiła historia jego życia, niejasne przesłanki kierujące poczynaniami czy fakt, iż tak naprawdę nigdy nie było wiadomo czego można się po nim spodziewać sprawiły, że fani pokochali tego złoczyńcę. Nie da się także ukryć, że wielką zasługę w tym wszystkim ma wspomniany wcześniej aktor, który nadał swojemu bohaterowie odpowiednie rysy.

Punisher doczekał się zwiastuna!

W sieci zadebiutował w końcu oficjalny trailer drugiego sezonu "Punishera". Materiał wyraźnie daje nam do zrozumienia, że życie naszego (anty)bohatera nie będzie usłane różami. Demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć, a przyszłość maluje się w dość kiepskich barwach. Wszystko za sprawą jego byłego przyjaciela Billy'ego Russo, który tym razem zaprezentuje się nam jako Jigsaw, a także młodej dziewczyny, która stała się celem pewnej organizacji przestępczej.

Premiera drugiego sezonu serialu "Marvel’s The Punisher" na Netfliksie odbędzie się już 18 stycznia.

Powieściowy prequel "Stranger Things" trafi do polskich księgarni!

"Stranger Things" okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Serialowe dzieło braci Duffer od razu zaskarbiło sobie sympatię abonentów Netfliksa. Oryginalna mieszanka horroru, science fiction i kina przygodowego, podlana gęstym sosem inspiracji zaczerpniętych rodem z powieści Stephena Kinga, bardzo szybko zapisała się w świadomości widzów. Teraz, za sprawą wydawnictwa Poradnia K, polscy czytelnicy otrzymają okazję zapoznania się z książkowym prequelem autorstwa Gwendy Bond.

Watchmen i Gra o tron na krótkich spotach od HBO!

Stacja HBO wypuściła krótki materiał, w którym mamy okazję rzucić okiem na pojedyncze sceny z mających mieć w tym roku premierę produkcji. Dzięki temu możemy po raz pierwszy ujrzeć spotkanie Sansy Stark (Sophie Turner) z Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) czy krótką sekwencję z "Watchmen". Już wkrótce powinniśmy także otrzymać pierwszy trailer ostatniego sezonu "Gry o tron".

Kingpin uratuje Daredevila?!

Anulowanie "Daredevila" było dla fanów chyba największym zaskoczeniem. Trzeci sezon naprawił wiele błędów swojego poprzednika, a bohaterowie świetnie wczuli się w swoje role. Nic więc dziwnego, że także aktorzy nie mogą się pogodzić z faktem, iż już więcej na plan nie powrócą. Jednym z nich jest Vincent D'Onofrio, który wcielał się w Wilsona Fiska, w przestępczym świecie znanego jako Kingpin. Jak się okazuje, nie ma on zamiaru siedzieć z założonymi rękoma.

Piąty sezon "Black Mirror" zadebiutuje w tym roku?

Rok 2019 będzie dobrym rokiem dla Netfliksa. Styczeń powita nas drugim sezonem "Punishera", w lipcu otrzymamy trzeci sezon "Stranger Things", sierpień przyniesie prawdopodobnie drugi sezon "Rozczarowanych" i jeżeli wierzyć zapewnieniom ze strony producentów, piąty sezon "Black Mirror" również pojawi się jeszcze w tym roku.

Teaser drugiego sezonu "Punishera"

Trwający zaledwie trzydzieści sekund materiał wprowadza nas w klimat produkcji i przy okazji pokazuje, że przyszłość nie maluje się dla bohatera zbyt różowo. Sytuacje z przeszłości bardzo mocno odbiły się na jego psychice, a nadchodzące wydarzenia mogą okazać się prawdziwym sprawdzianem dla jego dalszego życia.

Plakat, teaser i oficjalna data premiery trzeciego sezonu "Stranger Things"

Do premiery sezonu zostało jeszcze pół roku, jednak już teraz możemy zapoznać się z pierwszym plakatem i kolejnym teaserem produkcji. Materiał wideo prezentuje się naprawdę tajemniczo i trzeba przyznać, że buduje ciekawy klimat.

Wyciekły materiały z serialowego Wiedźmina?!

Na chwilę obecną nie mamy potwierdzenia czy zamieszczone materiały faktycznie pochodzą z serialu, czy są też jedynie technologicznym demem prezentującym pewne zamierzenia koncepcyjne. Istnieje także możliwość, że są jedynie sprytną formą reklamy. Sekwencje prezentują się dość dobrze, można by nawet stwierdzić, że naprawdę świetnie w sytuacji, gdy prace na planie Wiedźmina dopiero się rozpoczęły. Wydaje się jednak, że mogą nie wisieć w sieci długo, dlatego jeżeli chcecie się z nimi zapoznać, to radzimy się pośpieszyć.

Strony