seriale

  Michał Żebrowski ponownie jako Geralt z Rivii?!

  O naszej rodzimej ekranizacji "Wiedźmina" wielu chciałoby zapomnieć. Nie da się jednak ukryć, że posiadała ona pewne plusy. Jednym z nich był angaż Michała Żebrowskiego do głównej roli. Bohater zapisał się całkiem pozytywnie w pamięci widzów i wielu uznało, że naprawdę ciekawą opcją byłoby zaangażowanie go do dubbingowania Rzeźnika z Blaviken w produkcji Netfliksa. Jak się okazuje, tak się właśnie stało!

  Geralt, Ciri i Yennefer na plakatach! Henry Cavill

  Zbliżająca się wielkimi krokami premiera serialu poświęconego przygodom Geralta z Rivii budzi coraz większe emocje. Co chwilę pojawiają się nowe wypowiedzi aktorów czy też materiały promujące produkcje. Tym razem w sieci zadebiutowały nowe plakaty ukazujące nam twarze Geralta, Yennefer i Ciri. Postery znajdziecie poniżej.

  Dodatkowo w jednym z wywiadów Henry Cavill przyznał, że pracując nad swoją rolą inspirował się nie tylko książkami, ale także grą "Wiedźmin 3: Dziki Gon", a konkretniej głosem Douga Cockle'a, który dubbingował Geralta w tej produkcji.

  John Carter powróci?

  Disney + dopiero rozpoczyna swoją działalność, jednak już teraz platforma może pochwalić się naprawdę świetnymi wynikami. Sporą zasługę ma w tym wypadku pierwszy aktorski serial ze świata Gwiezdnych wojen, który z miejsca spotkał się bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. Jeden Mandalorian to jednak za mało aby utrzymać użytkowników, a to z kolei oznacza, że serwis musi stawiać także na inny, oryginalny materiał. Jak się okazuje, jedną z nowości może być próba reaktywowania przygód Johna Cartera.

  Przedstawiciele polskiej ambasady w USA twierdzą, że to nie Sapkowski jest twórcą Wiedźmina

  Premiera gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" pokazała, że Andrzej Sapkowski nie do końca jest zadowolony z tego, w jakim kierunku podążyły pewne sprawy. Autor wielokrotnie podkreślał, że gry narobiły mu tylko problemów, gdyż odbiorcy kojarzą je bardziej, niż jego książki. Wielu fanów uważało, że AS po prostu przesadza i tak naprawdę nie ma powodów by tak myśleć. W dodatku zaznaczano, że sukces na polu elektronicznej rozrywki z pewnością przełoży się na jeszcze większą popularność jego powieści.

  Nowy plakat "Wiedźmina" pojawił się w sieci!

  Ekranizacja przygód Geralta z Rivii jest z pewnością jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Twórcy są pewni sukcesu, gdyż zdążyli już nawet zapowiedzieć realizację drugiego sezonu "Wiedźmina"! Nic zatem dziwnego, że Netflix stara się coraz bardziej promować zbliżającą się premierę tego serialu. Co jakiś czas w sieci pojawiają się nowe zdjęcia, a teraz otrzymaliśmy plakat, na którym możemy ujrzeć głównych bohaterów.

  Bucky Barnes zmierzy się z zombie, a T'Challa zamieni się rolą... no właśnie, z kim?

  To wspólna produkcja Marvel Studios i Disney+, wyczekiwana przez wiele osób, ponieważ ma pokazać znanych nam bohaterów w zupełnie innych rolach. Możliwość ukazania alternatywnych wersji wydarzeń sprawia, że scenarzyści mogą naprawdę zaszaleć.

  Narratorem historii będzie Obserwator (Jeffret Wright). To on będzie spoiwem łączącym ze sobą te szalone historie.

  Z niewiadomych przyczyn T'Challa zajmie miejsce Petera Quilla i będzie miał okazję sprawdzić się jako Star-Lord.

  Falcon i Winter Soldier na szkicach koncepcyjnych

  To jedna z produkcji Studios i Disney+ powstająca obok innych seriali. Wśród najbliższych zapowiedzi są także "WandaVision", "What if...?", "Hawkeye" i "Loki". Choć nie mogliśmy jeszcze zobaczyć oficjalnych plakatów ani zwiastunu widowiska, twórcy zaprezentowali kilka grafik, na których pojawiają się m.in. Sam Wilson, Bucky Barnes i Sharon Carter. Materiały znajdziecie poniżej.

  Plotka: WandaVision hołdem dla sitcomów?

  "WandaVision" to wspólna produkcja Marvel Studios i Disney+, jeden z kilku seriali obok "The Falcon and the Winter Soldier", "Loki", "Hawkeye" czy "What if...?" Choć nie wiemy nic o fabule serialu (prócz tego, że będzie skupiał się na Scarlet Witch i Visionie, a także fakcie mocnego powiązania z filmem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness"), w sieci pojawiły się informacje o kręceniu projektu.

  Wiedźmin otrzyma drugi sezon! Kolejne produkcje w planach?

  Długo wyczekiwana ekranizacja przygód Geralta z Rivii w końcu pojawi się w sieci. Opublikowany pod koniec października zwiastun zdradził nam, że Netflix zaplanował premierę na 20 grudnia tego roku. Będzie to z całą pewnością dzień, w którym fani Białego Wilka będą mogli przekonać się czy amerykańska wersja jest w stanie sprostać oczekiwaniom i swoim poziomem dorównać książkowemu pierwowzorowi. Nie da się także ukryć, że wysokie wymagania potęguje stworzona przez CD Projekt Red seria gier. Netflix wydaje się jednak pewny sukcesu i zdecydował się dać zielone światło dla kolejnego sezonu!

  Finałowy zwiastun Wiedźmina już jest! Poznaliśmy datę premiery serialu!

  "Wiedźmin" od Netfliksa jest jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali nie tylko w naszym kraju. Produkcja oparta na prozie Andrzeja Sapkowskiego wzbudza zainteresowanie na całym świecie i z całą pewnością możemy w jej wypadku mówić o wielkich oczekiwaniach ze strony fanów. Warto bowiem zaznaczyć, że przygody Geralta z Rivii to nie tylko świetne książki, ale także komiksy i rewelacyjnie przyjęte gry! Nie da się zatem ukryć, że Wiedźmin odnalazł już wiele dróg aby przeniknąć do świadomości widzów, a tym samym zdołał wyrobić sobie pewną renomę, która mocno powiększyła oczekiwania.

  Strony