seriale

  Serial o Lokim oficjalnie zapowiedziany!

  Disney już jakiś czas temu zapowiedział, że ma zamiar skupić się mocno na rozwijaniu swoich najbardziej rentownych marek. Nowe filmy i seriale miałyby zasilić platformę Disney+ (wcześniej określana jako Disney Play), która ma zadebiutować w przyszłym roku. O planach związanych z nowymi serialami Marvela pisaliśmy już we wrześniu. Zastanawialiśmy się wówczas czy Scarlet Witch i Loki otrzymają swoje produkcje?

  Twórca komiksowego Monitora o jego serialowym odpowiedniku

  Tegoroczne odcinki specjalne budzą coraz większe zainteresowanie nie tylko fanów, ale i osób związanych z DC Comics. Marv Wolfman, twórca komiksowego Monitora, postanowił zabrać głos w sprawie jego serialowego odpowiednika. Wygląda na to, że docenił wizję producentów.


  Porozmawiaj z Ćwiekiem o "Stróżach"

  Poniżej możecie zapoznać się z informacją, jaką Jakub Ćwiek umieścił na swoim oficjalnym fanpage'u. Jeżeli natomiast chcecie wesprzeć produkcję "Stróży" to możecie tego dokonać na serwisie PolakPotrafi.pl, gdzie aktualnie prowadzona jest zbiórka na rzecz realizacji przedsięwzięcia. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Można nie tylko zgarnąć ciekawe nagrody, ale także przyczynić się do powstania pierwszej tego typu produkcji nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie.

  Pierwsze zdjęcie z ósmego sezonu Gry o tron!

  Ósmy sezon "Gry o tron" jest wyczekiwany przez fanów na całym świecie. Produkcja każe nam na siebie jednak dość długo czekać. Twórcy potrzebowali tym razem aż dwóch lat aby przygotować się do premiery ostatnich sześciu epizodów. W dodatku mając w pamięci przecieki, jakie się pojawiły podczas realizacji poprzedniego sezonu, tym razem zadbano aby żadne detale się przed czasem nie wydostały. Nic więc dziwnego, że najnowsza okładka "Entertainment Weekly" sprawiła, iż serca niektórych zaczęły szybciej bić.

  Pierwsze zdjęcie z Wojny Światów od BBC

  "Wojna Światów" to powieść Herberta George'a Wellsa, pisarza, który ma na swoim koncie także kilka innych, głośnych tytułów z których warto wymienić: "Wehikuł czasu" i "Wyspa doktora Moreau". Powieść doczekała się po raz pierwszy ekranizacji w 1953 roku, a wydarzenia zaprezentowane w filmie rozgrywały się krótko po II Wojnie Światowej. W 2007 roku swoją wersję widowiska zaprezentował światu Steven Spielberg. Także i tym razem film prezentował inne realia czasowe. Akcję osadzono w XXI wieku.

  "Stróże" serialem? Tego chce Jakub Ćwiek!

  Właśnie ruszyła zbiórka, która ma umożliwić dość ambitny cel, jakim jest wyprodukowanie serialu związanego z uniwersum Kłamcy. Akcja na serwisie Polak-potrafi.pl dopiero ruszyła, a już udało się zebrać ponad 1500 zł. To jednak kropla w morzu potrzeb. Na realizację przedsięwzięcia potrzeba przynajmniej 60 000 zł. Suma ta pozwoli zrealizować pilotażowy odcinek, który pokaże widzom czego tak właściwie mogą się spodziewać.

  Zimowy Żołnierz i Falcon doczekają się serialu!

  Zagraniczne media donoszą, że Marvel we współpracy z Disneyem przymierza się do realizacji pierwszego serialu związanego z MCU, który trafi na platformę Disney Play. Bohaterami tej produkcji mają być Zimowy Żołnierz i Falcon, a za przygotowanie scenariusza ma odpowiadać Malcolm Spellman. Zdaniem redaktorów serwisu Variety, Sebastian Stan i Anthony Mackie powrócą do swoich ról jako Bucky Barnes i Sam Wilson.

  Strony