Shazam

  Arnie Hammer o swoim powrocie do DC

  Arnie Hammer nie miał do tej pory szczęścia w relacjach z filmami DC Comics. Aktor miał wcielić się w postać Batmana w szykowanym w 2006 roku pierwszym filmie o Lidze Sprawiedliwości. Niestety strajk scenarzystów sprawił, że produkcja ostatecznie nie powstała. Fani mieli jednak nadzieję, że aktor dostanie jeszcze swoje pięć minut.

  Miałbyć Batmanem, zostanie Shazamem?

  Czy to możliwe, by Armie Hammer miał w końcu dostać swoje pięć minut w budowanym przez DC i Warner Bros. filmowym uniwersum superbohaterów? Aktor, który kilka lat temu miał wcielić się w postać Batmana w "Justice League Mortal" tym razem mógłby zagrać postać Shazama. Tego przynajmniej by chciał Dwayne Johnson, który wciela się w Black Adama.

  Dwayne Johnson zagra Black Adama


  Mamy potwierdzenie od samego The Rocka! Dwayne Johnson, o którym od miesięcy mówiono, że zagra w filmie z Shazamem (wcześniej Captain Marvel, o dziwo), potwierdził na twiterze, że wcieli się w postać największego antagonisty bohatera: Black Adama.

  Pod wcięciem rzeczony tweet. Ciekawe jak aktor, skoninąd przyjazny, zagra czarną postać.

  Dwayne Johnson dołącza do rodziny DC


  Plotki krążyły już od dawna, ale my staramy się nie rozprzestrzeniać niepotwierdzonych informacji. Za to dziś z przyjemnością możemy ogłosić, że Dwayne "The Rock" Johnson będzie gwiazdą DC.

  Zagra w filmie Shazam, ale co ciekawe nie wiadomo jeszcze czy będzie głównym bohaterem, czy wrogiem (Black Adam). Aktor przyznał się, że ten właśnie komiksowy czarny charakter jest jego ulubieńcem, więc ma ciężki orzech do zgryzienia. Nieważne jednak, którą rolę dostanie, wiemy, że do każdej podejdzie z profesjonalizmem.

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus