Sigourney Weaver

  Sigourney Weaver powróci jako Ripley w kolejnym prequelu Obcego?

  Tytuł może brzmi nieco mało prawdopodobnie zważywszy na fakt, że od premiery pierwszego Obcego minęło już prawie czterdzieści lat, a Sigourney Weaver zdążyła się w tym czasie trochę zestarzeć, jednak Ridley Scott naprawdę rozważa zaangażowanie aktorki do jednego z sequeli mającego już wkrótce premierę "Alien: Covenant".

  Zdjęcia do kolejnych Avatarów ruszą jeszcze w tym roku?

  Być może ciężko niektórym z Was uwierzyć, ale możliwe, że w końcu doczekamy się pierwszego klapsa na planie kolejnych części Avatarów. Tak przynajmniej twierdzi Sigourney Weaver, która w części pierwszej wcielała się w postać doktor Grace Augustine. Jak wiadomo, aktorka powróci w kolejnych filmach, jednak z całą pewnością w nieco innej postaci. Jakiej?

  Plakat i zwiastun Chappie

  Chapie to najnowsze dzieło Neila Blomkampa (odpowiedzialnego za District 9 i Elizium), tym razem będzie komedią z naprawdę doborową obsadą.

  W rolach głównych wystąpią Hugh Jackman, Sigourney Weaver oraz Shalto Copley (w końcu to film Blomkampa) jako głos Chappiego. O czym opowiada film? Strona IMDB podała taki opis: Chappie został uprowadzonu przez dwoje kryminalistów po urodzeniu i został adoptowanym synem w dziwnej i dysfunkcyjnej rodzinie. Chappie jest nezwykle uzdolniony, jedyny w swoim rodzaju, geniuszem. A przy okazji robotem.

  Czy to nie brzmi wspaniale? Film do kin wejdzie już w marcu 2015 roku. Zwiastun i większa wersja plakatu pod wcięciem!