Solo: A Star Wars Story

Cameo Darth Maula dostępne w sieci!

Darth Maul zadebiutował w filmie "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo". Jak dobrze wiemy, sith w tamtym widowisku został pokonany przez Obi-Wana, który po długiej walce ostatecznie przeciął go mieczem świetlnym na pół. Jak się jednak okazało, ciemna strona mocy potrafi naprawdę wiele i postać powróciła w produkcji "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie". Teraz możecie obejrzeć scenę z jej udziałem w sieci. Twórcy zdecydowali się bowiem oficjalnie opublikować wspomniany materiał.

Han Solo doczekał się nowego trailera i plakatu!

Już 25 maja tego roku nastąpi premiera "Solo: A Star Wars Story". Wtedy będziemy mogli pierwszy raz przekonać się na własne oczy, jak prezentuje się widowisko o tym legendarnym przemytniku. Wcześniej jednak możemy zapoznać się z nowym trailerem, który da nam przedsmak tego, co nas czeka.

Czyżbyśmy w końcu mieli się doczekać pierwszego zwiastuna "Solo: A Star Wars Story"?

Fani na całym świecie zastanawiają się kiedy w końcu pojawi się pierwszy zwiastun "Solo: A Star Wars Story". Film ma mieć swoją premierę już w maju, a tymczasem nie wiemy o nim praktycznie nic. Niedawno pojawiły się plotki, że pierwszy trailer zobaczymy w niedzielę podczas amerykańskiego Super Bowl. Jak się jednak okazuje, data ta może być nieco inna.