Sony

  She-Venom pojawi się w tworzonym przez Sony uniwersum?

  O ambitnych planach Sony dotyczących stworzenia własnego, superbohaterskiego uniwersum wiemy coraz więcej. Już wkrótce powinny rozpocząć się zdjęcia do pierwszego z planowanych filmów, który zostanie poświęcony postaci Venoma. Tymczasem nowe przecieki udostępnione przez That Hashtag Show sugerują, że twórcy szukają partnerki dla głównego bohatera.

  Uniwersum Sony rośnie w siłę! Na papierze...

  Mamy dla Was garść ciekawych informacji dotyczących powstającego dla Sony uniwersum, w którym miejsce znajdą takie postaci, jak Venom czy Czarny Kot. Otóż plany wytwórni są o wiele bardziej ambitne i już wiadomo, że swoje filmy otrzymają Mysterio i Kraven, a w widowisku o Venomie pojawi się także Carnage. Tak przynajmniej wygląda to na papierze, bo do realizacji jeszcze trochę czasu zostało.

  Zamieszanie wokół Spider-Mana

  Jak już informowaliśmy, Sony przymierza się do stworzenia własnego, superbohaterskiego uniwersum, w którym pojawią się takie postaci, jak: Black Cat czy Venom. Od samego początku sugerowano, że w świecie tym zabraknie miejsca dla postaci Spider-Mana, który obecnie pojawia się w widowiskach Marvela. Jak się jednak okazuje, kwestia ta nie do końca jest jasna.

  Plotka: Nowe uniwersum Sony zdominują kobiety?

  O tym, że wytwórnia Sony chce zrealizować całkowicie nowe, superbohaterskie uniwersum, które korzystać będzie z postaci znanych nam z komiksów o Spider-Manie, wiemy już od jakiegoś czasu. Filmy miałyby się skupić na postaciach, które występowały u boku Człowieka Pająka, jednak dla samego Parkera nie byłoby w nich miejsca.

  W Venoma wcieli się...

  Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o nowych, ambitnych planach Sony, które postanowiło stworzyć własne uniwersum superbohaterów. Tym razem jednak studio chce się skupić na innych postaciach znanych z komiksów o Spider-Manie, natomiast samego Petera Parkera i jego historię pozostawić w Marvel Cinematic Universe. Pierwszą tego typu produkcją ma być Venom.

  Venom początkiem całkiem nowego uniwersum?

  W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o planach Sony, które chce rozpocząć realizację dwóch projektów związanych z bohaterami Marvela. Nieco światła na temat rzucił portal Collider, którego redaktorzy twierdzą, że są w posiadaniu dość istotnych informacji na temat tego, w jakim kierunku ma podążyć rozwój nowego, komiksowego uniwersum.

  Sony buduje uniwersum Spider-Mana bez... Spider-Mana?

  Sytuacja dotycząca postaci Spider-Mana jest obecnie dość zagmatwana. Studio Sony, które posiada prawa do marki, już dwa razy próbowało stworzyć świetne widowiska z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej. W obu wypadkach planowano coś więcej, niż tylko solowe przygody bohatera. Jeszcze za czasów Sama Raimiego w planach było widowisko o Venomie. Później, gdy "Spider-Man" doczekał się restartu, plany Sony były jeszcze bardziej ambitne.

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus