Sony

  Venom z PG-13. Ruben Fleischer mówi jednak o kategorii R!

  Były szumne zapowiedzi dotyczące stworzenia bardziej dorosłego uniwersum superbohaterów i na obietnicach się skończyło. Pierwszy film od Sony mający stanowić początek czegoś zupełnie nowego, rozbudził nadzieje fanów, by teraz wylać na nich kubeł zimnej wody. Produkcja została pozbawiona kategorii wiekowej R, a co za tym idzie, usunięte zostaną z niej wszelkie sceny, które mogłyby okazać się zbyt brutalne dla młodszych odbiorców.

  Tom Hardy prezentuje nowe plakaty Venoma!

  Opublikowane materiały utrzymane są w komiksowej konwencji i prezentują nam głównego bohatera filmu, a jego mroczne wcielenie.

  Premiera "Venoma" została zaplanowana na październik tego roku. W głównych rolach wystąpią: Tom Hardy (Eddie Brock/Venom), Michelle Williams (Anne Weying), Riz Ahmed (Dr. Carlton Drake), a także Woody Harrelson.

  Czy Spider-Man pojawi się w Venomie? Ruben Fleischer nie wie czy może o tym mówić!

  Z pierwszych trailerów wiemy, że geneza Venoma będzie różniła się od tej, jaką poznaliśmy w historii Spider-Mana. Sony przygotowało widowisko w taki sposób, aby Peter Parker nie musiał brać w nim udziału. Nie oznacza to jednak, że w filmie na pewno się nie pojawi.

  Uśmiech proszę! Czyli nowe zdjęcie z Venoma!

  Nowe zdjęcie z filmu pojawiło się w sieci dzięki USA Today przy okazji przedpremierowego pokazu filmu. Okazja ta została także wykorzystana przez reżysera widowiska, Rubena Fleischera, który postanowił w kilku słowach wypowiedzieć się na temat głównego bohatera filmu i porównać go do pewnej postaci. 

  W klasycznej wersji historii doktora Jekylla i Pana Hyde'a, on byłby jak prawdziwy Hyde. Urwie komuś głowę, pożre jego mózg. To taki "zakazany owoc" człowieka, który robi co chce!

  Nowy zwiastun Venoma już jest!

  Pierwszy trailer "Venoma", który zadebiutował w sieci na początku roku, nie spełnił oczekiwań fanów. Materiał został wypuszczony w pośpiechu i zabrakło w nim tego, czego fani najbardziej oczekiwali, czyli samego Venoma. Kolejny trailer był już zdecydowanie lepszy. Przede wszystkim mieliśmy okazję ujrzeć naszego antybohatera w pełnej krasie. Ostateczny zwiastun daje nam kilka nowych scen, które wyraźnie podkreslają klimat filmu.

  Venomowi daleko do prawdziwego bohatera?

  Od chwili ogłoszenia pierwszej zapowiedzi "Venoma" fani zastanawiają się czego tak właściwie mogą się po filmie spodziewać. Wiadomo, że główny bohater nie będzie posiadał charakterystycznego, białego logo pająka na swoim uniformie - twórcy tłumaczą to inną genezą postaci, jednak w dalszym ciągu niejasna była sytuacja związana z charakterem Eddiego Brocka. Czy będzie łotrem, a może zostanie superbohaterem? Nieco światła w tej sprawie postanowił rzucić Ruben Fleischer, który jest reżyserem widowiska.

  Jared Leto wystąpi w spin-offie Spider-Mana!

  Jared Leto miał już okazję wystąpić w kilku filmach. Jedna z ostatnich jego roli nie spotkała się jednak ze zbyt ciepłym przyjęciem. Wokalista 30 Seconds to Mars wcielił się wówczas w Księcia Zbrodni Gotham i niestety nie wypadł zbyt dobrze w oczach fanów. Problemem mógł być sam film, który został do tego stopnia pocięty, że muzyk nie miał szansy w pełni pokazać swoich umiejętności. Tym razem jednak Leto dostanie zdecydowanie więcej czasu na wielkim ekranie. Został wybrany do roli Michaela Morbiusa, żywego wampira.

  Strony