Star Wars

Zwiastun nowych Gwiezdnych wojen już jest!

Możliwe, że najbardziej oczekiwany zwiastun tego roku - czyli "Star Wars. The Last Jedi" jest już dostępny. Studio zaprezentowało także oficjalny plakat produkcji.

Fabuła widowiska pozostaje tajemnicą. Wiadomo na pewno, że akcja filmu rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy"

Wyciekł pierwszy trailer Star Wars: Battlefront!

Planowany na 15 kwietnia trailer "Star Wars: Battlefront II" nieoczekiwanie znalazł się w sieci. Materiał miał zadebiutować przy okazji konwentu Star Wars Celebration, jednak ktoś postanowił się pośpieszyć z publikacją. Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się zapowiedź, to zapraszamy poniżej.

Boba Fett jednak otrzyma własny film?

Boba Fett to ktoś, kogo z pewnością nie trzeba przedstawiać nikomu. O tym, że postać tego łowcy głów miała doczekać się własnego filmu mówiło się już od dawna. Na reżysera typowano Josha Tranka, a sama produkcja miała stanowić trzeci z planowanych spin-offów Gwiezdnych Wojen. Niestety, fatalny wynik realizowanej przez Tranka "Fantastycznej czwórki" sprawił, iż reżyser został od projektu odsunięty, a w temacie widowiska zapanowała cisza. Fani obawiali się, że Disney postanowił zrezygnować z realizacji spin-offu.

Czyżbyśmy poznali tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen?

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Fani na całym świecie niecierpliwie wyczekują dnia, w którym ujrzą pierwszy spin-off serii. Twórcy starają się cały czas podgrzewać atmosferę, publikując nowe materiały z produkcji. Nie oznacza to jednak, że w temacie innych widowisk nic się nie dzieje. Być może właśnie poznaliśmy tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen.

R2 D2 ma mrocznego bliźniaka!

Dawno już nie pisaliśmy o "Łotrze 1". Pojawiła się jednak okazja by to nadrobić. W sieci zadebiutowało właśnie zdjęcie przestawiające imperialnego droida C2-B5, który swym wyglądem bardzo przypomina innego bohatera gwiezdnej sagi. Tak, dobrze widzicie, R2-D2 doczekał się swojego mrocznego bliźniaka. Chwilowo nie wiadomo, jaką rolę odegra wspomniany droid, możemy jednak przypuszczać, że będzie to coś więcej niż tylko epizod.

"Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie" pojawi się w kinach już 15 grudnia tego roku.

Kolekcjonerska seria unikatowych plakatów Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy do zdobycia tylko w kinach IMAX

Plakaty możecie obejrzeć w rozwinięciu newsa.

Już 14 lutego, w sieci kin IMAX, miłośnicy sagi Gwiezdnych wojen będą mieli niepowtarzalną okazję zdobyć kolekcjonerską serię czterech unikatowych plakatów Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, autorstwa brytyjskiego rysownika Dana Mumforda. Pełna kolekcja trafi w ręce pierwszych trzystu osób, które 14 lutego, o godzinie 13:00 wybiorą się na seans filmu do jednego z pięciu kin IMAX.

Wyjątkowe plakaty Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy do zdobycia tylko w kinach IMAX


Od chwili premiery w kinach na całym świecie niepodzielnie królują Gwiezdne Wojny. Z tej okazji w sieci kin IMAX na fanów gwiezdnej sagi czeka nie lada niespodzianka – limitowana seria unikatowych plakatów Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy, autorstwa brytyjskiego rysownika Dana Mumforda.

Z okazji premiery Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy, znany brytyjski rysownik Dan Mumford stworzył cztery unikatowe plakaty inspirowane scenami z filmu, a Cinema City umożliwi swoim widzom ich zdobycie. Mumford inspiracje czerpie między innymi z prac Alfonsa Muchy i Franka Millera, których uznaje za swoich mistrzów.

Strony

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus