Star Wars

  Billy Dee Williams powróci do świata Gwiezdnych Wojen!

  Prace na planie IX części Gwiezdnych Wojen rozpoczną się już w tym miesiącu. Fani od dawna zastanawiali się czy w widowisku pojawi się Lando Calrissian, w którego rolę w starej trylogii wcielał się Billy Dee Williams. Aktor odwołał niedawno swój udział w Saskatchewan Entertainment Expo. Powodem miały być prace na planie jakiegoś filmu. Nie zdradził co prawda tytułu, jednak termin zdjęć pokrywał się z początkiem prac nad epizodem IX.

  George Lucas stanie za kamerą "Obi-Wana"?!

  Widowisko poświęcone postaci Hana Solo już w maju zadebiutuje w kinach. Tymczasem inny, ważny bohater z uniwersum Gwiezdnych Wojen powoli przymierza się do wkroczenia na wielki ekran.

  Obi-Wan, bo o nim mowa, ma być trzecim z zapowiedzianych spin-offów, a prace na planie mają się rozpocząć w 2019 roku. Jak się okazuje, za projektem może stać sam George Lucas!

  Bohaterowie "Last Jedi" na okładkach

  Dzięki magazynowi "Vanity Fair" możemy się zapoznać z nowymi zdjęciami bohaterów "Star Wars: Last Jedi". Seria okładek nowego wydania skupia się na takich postaciach, jak księżniczka Leia, Luke Skywalker, Rey, Kylo Ren, czy kapitan Phasma, którą mamy okazję podziwiać bez maski. Materiały znajdziecie poniżej.

  Fabuła widowiska w dalszym ciągu pozostaje tajemnicą. Wiemy jednak, że akcja na pewno rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy".

  Zwiastun nowych Gwiezdnych wojen już jest!

  Możliwe, że najbardziej oczekiwany zwiastun tego roku - czyli "Star Wars. The Last Jedi" jest już dostępny. Studio zaprezentowało także oficjalny plakat produkcji.

  Fabuła widowiska pozostaje tajemnicą. Wiadomo na pewno, że akcja filmu rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy"

  Wyciekł pierwszy trailer Star Wars: Battlefront!

  Planowany na 15 kwietnia trailer "Star Wars: Battlefront II" nieoczekiwanie znalazł się w sieci. Materiał miał zadebiutować przy okazji konwentu Star Wars Celebration, jednak ktoś postanowił się pośpieszyć z publikacją. Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się zapowiedź, to zapraszamy poniżej.

  Boba Fett jednak otrzyma własny film?

  Boba Fett to ktoś, kogo z pewnością nie trzeba przedstawiać nikomu. O tym, że postać tego łowcy głów miała doczekać się własnego filmu mówiło się już od dawna. Na reżysera typowano Josha Tranka, a sama produkcja miała stanowić trzeci z planowanych spin-offów Gwiezdnych Wojen. Niestety, fatalny wynik realizowanej przez Tranka "Fantastycznej czwórki" sprawił, iż reżyser został od projektu odsunięty, a w temacie widowiska zapanowała cisza. Fani obawiali się, że Disney postanowił zrezygnować z realizacji spin-offu.

  Czyżbyśmy poznali tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen?

  Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Fani na całym świecie niecierpliwie wyczekują dnia, w którym ujrzą pierwszy spin-off serii. Twórcy starają się cały czas podgrzewać atmosferę, publikując nowe materiały z produkcji. Nie oznacza to jednak, że w temacie innych widowisk nic się nie dzieje. Być może właśnie poznaliśmy tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen.

  R2 D2 ma mrocznego bliźniaka!

  Dawno już nie pisaliśmy o "Łotrze 1". Pojawiła się jednak okazja by to nadrobić. W sieci zadebiutowało właśnie zdjęcie przestawiające imperialnego droida C2-B5, który swym wyglądem bardzo przypomina innego bohatera gwiezdnej sagi. Tak, dobrze widzicie, R2-D2 doczekał się swojego mrocznego bliźniaka. Chwilowo nie wiadomo, jaką rolę odegra wspomniany droid, możemy jednak przypuszczać, że będzie to coś więcej niż tylko epizod.

  "Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie" pojawi się w kinach już 15 grudnia tego roku.

  Strony