Star Wars: Last Jedi

  "Ostatni Jedi" nie radzi sobie w Chinach

  Najnowsza odsłona Gwiezdnych Wojen szturmem podbiła kina na prawie całym świecie. Film Riana Johnsona zbiera różne opinie, jednak nie przeszkodziło mu to w przebiciu bariery miliarda dolarów wpływów z kin. Widowisko uplasowało się obecnie na 10 miejscu najbardziej kasowych filmów wszechczasów, pozbawiając tej pozycji jednocześnie zeszłoroczny hit Disneya, czyli "Piękną i Bestię". Są jednak kraje, w których produkcja nie radzi sobie tak dobrze.

  "Ostatni Jedi" na nowych zdjęciach!

  W sieci, za sprawą magazynu Vanity Fair, ukazały się nowe zdjęcia z "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi", których autorką jest Annie Leibovitz. Możemy na nich dostrzec dobrze znanych nam bohaterów, jak i kilka nowych postaci, w tym owianego tajemnicą przeciwnika, w którego wciela się Benicia Del Toro. Materiały znajdziecie poniżej.

  Carrie Fisher niestety nie pojawi się w IX części Gwiezdnych Wojen

  Kilka dni temu informowaliśmy Was o oświadczeniu Todda Fishera, brata zmarłej w zeszłym roku Carrie Fisher, który w wywiadzie stwierdził, że wraz z siostrą wyraził zgodę na to, by Disney wykorzystał przy produkcji IX części Gwiezdnych Wojen materiały, które zostały zrealizowane na potrzeby ósmego filmu, a które ostatecznie w produkcji się nie znalazły.