Stargate

  Pełny zwiastun serialu "Stargate: Origins" już jest!

  W sieci ukazał się pełen zwiastun "Stargate: Origins", czyli produkcji, która ma być prequelem głośnego filmu z 1994 roku. Projekt został zapowiedziany w czasie panelu na San Diego Comic-Conie. Jak wówczas oznajmił Kevin Conroy z MGM - produkcję traktuje jak podziękowanie dla fanów, którzy są wierni franczyzie już od 25 lat.

  Nowy serial w uniwersum Stargate!

  Teaser serialu "Stargate: Origins" został zaprezentowany w czasie panelu na San Diego Comic-Conie. Jak oznajmił Kevin Conroy z MGM - produkcję traktuje jak podziękowanie dla fanów, którzy są wierni franczyzie już od 25 lat.

  Fabuła "Stargate: Origins" rozgrywać się będzie w 1928 roku, a bohaterką będzie Catherine Langford. Tym samym będzie to prequel kultowej serii.

  Scenarzyści nowej trylogii Stargate znalezieni


  Ech... Tak. Nicolas Wright i James A. Woods napiszą scenariusz do reboota filmu (i serii). Obaj mężczyźni nie mają zbyt wiele doświadczenia, ale podobno piszą także scenariusz do sequela Dnia niepodległości. Hmm...

  Reżyserem będzie Roland Emmerich.

  Więcej informacji, jak tylko będziemy coś wiedzieć!

  Nowa trylogia Stargate!


  Nie wiemy jak Wam, drodzy czytelnicy, ale nam na słowo Stargate od razu w głowie gra motyw przewodni filmu.

  Dziś mamy dla Was dobrą wiadomość dotyczącą właśnie tego uniwersum. Roland Emmerich i Dean Devlin, którzy maczali palce w oryginale znów wezmą się do roboty i tym razem stworzą trylogię (taka teraz moda).