Stróże

  Porozmawiaj z Ćwiekiem o "Stróżach"

  Poniżej możecie zapoznać się z informacją, jaką Jakub Ćwiek umieścił na swoim oficjalnym fanpage'u. Jeżeli natomiast chcecie wesprzeć produkcję "Stróży" to możecie tego dokonać na serwisie PolakPotrafi.pl, gdzie aktualnie prowadzona jest zbiórka na rzecz realizacji przedsięwzięcia. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Można nie tylko zgarnąć ciekawe nagrody, ale także przyczynić się do powstania pierwszej tego typu produkcji nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie.

  "Stróże" serialem? Tego chce Jakub Ćwiek!

  Właśnie ruszyła zbiórka, która ma umożliwić dość ambitny cel, jakim jest wyprodukowanie serialu związanego z uniwersum Kłamcy. Akcja na serwisie Polak-potrafi.pl dopiero ruszyła, a już udało się zebrać ponad 1500 zł. To jednak kropla w morzu potrzeb. Na realizację przedsięwzięcia potrzeba przynajmniej 60 000 zł. Suma ta pozwoli zrealizować pilotażowy odcinek, który pokaże widzom czego tak właściwie mogą się spodziewać.

  "Stróże" pojawią się już w czerwcu!

  Jakub Ćwiek powraca do anielskiego świata, a wraz z nim LOKI - kłamca, oszust, zdrajca i... ostatnia nadzieja Twojego anioła stróża! Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem książki, która ukaże się już 6 czerwca nakładem wydawnictwa SQN, a także okładką powieści.

  Nietypowe śledztwa, dziwne międzygatunkowe przyjaźnie i całe tony niebiańskiej biurokracji... Ot, dzień jak co dzień w pracy anioła stróża.