Strażnicy galaktyki

  Yondu i inni na grafikach koncepcyjnych

  Choć od premiery pierwszej części "Strażników Galaktyki" minęło już kilka lat, to w dalszym ciągu twórcy zaskakują nas pomysłami na to, jak film mógł wyglądać. Jakiś czas temu zaprezentowaliśmy Wam alternatywny wygląd Draxa i Star-Lorda. Tym razem mamy okazję ujrzeć innych bohaterów. Yondu doczekał się kilku wersji. Jak myślicie, któraś z nich wyglądałaby w filmie lepiej niż ta, którą ostatecznie twórcy wybrali?

  Prace nad trzecią częścią "Strażników Galaktyki" zostały wstrzymane. Gdy tylko sytuacja ulegnie zmianie, od razu damy Wam znać.

  Szkice koncepcyjne zdradzają inny wygląd Draxa i Star-Lorda

  Wokół "Strażników Galaktyki" niewiele się ostatnio dzieje. Disney cały czas szuka następcy Jamesa Gunna (po tym jak ten został odsunięty od realizacji części trzeciej), a najbliższą okazją do spotkania przynajmniej części tej ekipy będzie widowisko "Avengers: Endgame", które zadebiutuje w kinach już w kwietniu. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe materiały na których możemy ujrzeć alternatywny wygląd Star-Lorda i Draxa. Jak myślicie, mogliby się tak zaprezentować w filmie?

  Co o śmierci Groota myśli James Gunn?

  Widzowie, którzy oglądali obie części "Strażników Galaktyki" doskonale wiedzą, jak potoczyły się losy filmowego Groota. Bohater poświęcił się aby ratować przyjaciół, a następnie powrócił w odmłodzonej formie, która bardzo przypadła do gustu odbiorcom. Jak się jednak okazuje, jego los nie jest aż tak kolorowy. Wystarczy przeczytać, cóż takiego mówi o bohaterze James Gunn.

  Pierwszy teaser Guardian of the Galaxy od Telltale

  W najbliższym czasie możemy liczyć nie tylko na filmową drugą część bardzo dobrze przyjętych "Strażników Galaktyki", ale także na grę od studia Telltale Games. Twórcy takich produkcji, jak "Minecraft: Story Mode", "Game of Thrones", czy "The Walking Dead" postanowili wziąć na warsztat bohaterów Marvela. Swoje dzieło zapowiedzieli podczas gali The Game Awards.

  Gwiazda Strażników w Avengers: Infinity War?

  O tym, że obsada "Avengers: Infinity War" będzie naprawdę spora, wiemy już od jakiegoś czasu, jednak jak do tej pory padło mało konkretów co do tego, kogo zobaczymy na ekranie. Spekuluje się, że Avengersi spotkają Strażników Galaktyki, a w filmie pojawi się dodatkowo przynajmniej na chwilę ekipa z Netlixowych seriali. O ile ta druga informacja dalej pozostaje w sferze marzeń, to w przypadku pierwszej coś chyba jest na rzeczy.

  Chris Pratt u Marvela


  Zagościł się i raczej nigdzie nie idzie!

  Jego nazwisko zostało już powiązane z dwoma (sic!) sequelami Strażników galaktyki oraz chodzą plotki, że pojawi się także w Infinity War! Sam aktor mówi trochę niejasno, że ma kontrakt na Guardiansów i jeszcze jedną parę. A to nie może być nic innego niż właśnie Avengers 3, prawda?

  My się cieszymy, im więcej Pratta, tym lepiej. Trzymamy tylko kciuki, żeby reszta obsady też wyłoniła nosy w tych filmach.

  Nowy film twórców Avengers - Strażnicy galaktyki już na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

  „Strażnicy galaktyki” to najnowsza superprodukcja z uniwersum Marvela, a zarazem jeden z najlepiej przyjętych przez widzów i krytyków filmów roku. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem i w gwiazdorskiej obsadzie opowieść o grupie kosmicznych herosów walczących o utrzymanie porządku w galaktyce zadebiutuje na Blu-ray™ 3D, Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 2 grudnia!

  Easter Egg, które wszyscy pominęli


  Easter Egg to takie smaczki, które reżyserzy umieszczają w swoich filmach ku uciesze spostrzegawczych fanów. W Strażnikach galaktyki jest ich na pęczki, ale ten jeden, zdaniem Jamesa Gunna umknął uwadze wszystkich.

  A z okazji wydania filmu na DVD, reżyser umieścił go na swoim instagramie. Pod wcięciem!

  Strony