Strażnicy galaktyki

Co o śmierci Groota myśli James Gunn?

Widzowie, którzy oglądali obie części "Strażników Galaktyki" doskonale wiedzą, jak potoczyły się losy filmowego Groota. Bohater poświęcił się aby ratować przyjaciół, a następnie powrócił w odmłodzonej formie, która bardzo przypadła do gustu odbiorcom. Jak się jednak okazuje, jego los nie jest aż tak kolorowy. Wystarczy przeczytać, cóż takiego mówi o bohaterze James Gunn.

Pierwszy teaser Guardian of the Galaxy od Telltale

W najbliższym czasie możemy liczyć nie tylko na filmową drugą część bardzo dobrze przyjętych "Strażników Galaktyki", ale także na grę od studia Telltale Games. Twórcy takich produkcji, jak "Minecraft: Story Mode", "Game of Thrones", czy "The Walking Dead" postanowili wziąć na warsztat bohaterów Marvela. Swoje dzieło zapowiedzieli podczas gali The Game Awards.

Gwiazda Strażników w Avengers: Infinity War?

O tym, że obsada "Avengers: Infinity War" będzie naprawdę spora, wiemy już od jakiegoś czasu, jednak jak do tej pory padło mało konkretów co do tego, kogo zobaczymy na ekranie. Spekuluje się, że Avengersi spotkają Strażników Galaktyki, a w filmie pojawi się dodatkowo przynajmniej na chwilę ekipa z Netlixowych seriali. O ile ta druga informacja dalej pozostaje w sferze marzeń, to w przypadku pierwszej coś chyba jest na rzeczy.

Chris Pratt u Marvela


Zagościł się i raczej nigdzie nie idzie!

Jego nazwisko zostało już powiązane z dwoma (sic!) sequelami Strażników galaktyki oraz chodzą plotki, że pojawi się także w Infinity War! Sam aktor mówi trochę niejasno, że ma kontrakt na Guardiansów i jeszcze jedną parę. A to nie może być nic innego niż właśnie Avengers 3, prawda?

My się cieszymy, im więcej Pratta, tym lepiej. Trzymamy tylko kciuki, żeby reszta obsady też wyłoniła nosy w tych filmach.

Nowy film twórców Avengers - Strażnicy galaktyki już na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

„Strażnicy galaktyki” to najnowsza superprodukcja z uniwersum Marvela, a zarazem jeden z najlepiej przyjętych przez widzów i krytyków filmów roku. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem i w gwiazdorskiej obsadzie opowieść o grupie kosmicznych herosów walczących o utrzymanie porządku w galaktyce zadebiutuje na Blu-ray™ 3D, Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 2 grudnia!

Easter Egg, które wszyscy pominęli


Easter Egg to takie smaczki, które reżyserzy umieszczają w swoich filmach ku uciesze spostrzegawczych fanów. W Strażnikach galaktyki jest ich na pęczki, ale ten jeden, zdaniem Jamesa Gunna umknął uwadze wszystkich.

A z okazji wydania filmu na DVD, reżyser umieścił go na swoim instagramie. Pod wcięciem!

Kreskówka Strażnicy galaktyki i zabawka tańczący malutki Groot!


Dwie ciekawe wieści z uniwersum Marvela, a dokładniej naszych ostatnich ulubieńców Strażników galaktyki.

Pierwsza to zapowiedź kreskówki, a właściwie na razie tylko próba animacji. Sporo Rocketa, eksplozji i wielkich broni. Wygląda dość dobrze, a przekonać się możecie o tym pod wcięciem.

A jak już rozwiniecie newsa, to spotka was także przemiła niespodzianka, czyli zapowiedź zabawki z tańczącym Grootem! Wreszcie! Dostępna będzie na gwiazdkę, więc my mamy już pomysł na prezent dla sporej części rodziny. Zabawka kosztować będzie ok. 15 dolarów, czyli nie tragicznie!