Strażnicy Galaktyki 3

Los „Strażników Galaktyki” stoi pod znakiem zapytania

Choć reżyser należy do zagorzałych krytyków Donalda Trumpa, prawicowi konserwatyści uznali, że jest hipokrytą. 10 lat temu James Gunn zamieszczał na Twittterze bardzo kontrowersyjne treści. M.in. żartował z gwałtów i pedofilii. Disney uznał, że tych wypowiedzi nie da się usprawiedliwić, są one sprzeczne z wartościami studia i relacje biznesowe między Disneyem a Gunnem muszą zostać zerwane. Nie pomogło, iż Gunn przeprosił, skasował konto na Twitterze, oznajmił, że nie utożsamia się z tamtymi wypowiedziami i że jego celem było wyłącznie zszokowanie ludzi.

Strażników Galaktyki czekają zmiany?

Niedawna premiera filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" udowodniła, że James Gunn wie, co robi i z całą pewnością dobrze się czuje w kreowanym przez siebie świecie. Nic więc dziwnego, że Marvel powierzył mu stworzenie części trzeciej. Jak się jednak okazuje, Gunn ma pewien dylemat związany z produkcją.

Quasar spotka Strażników Galaktyki?

O tym, że James Gunn zajmie się reżyserią trzeciej części „Strażników Galaktyki” wiemy już od jakiegoś czasu. Wytwórnia Marvel była bardzo zadowolona z efektów jego dotychczasowej pracy, a i sam Gunn wielokrotnie podkreślał, że nie chciałby opuszczać swoich bohaterów. Możemy zatem przypuszczać, że nowe zdjęcie wrzucone przez reżysera ma nam coś zasugerować.

Strażnicy Galaktyki vol. 2 z rekordową ilością scen po napisach

Już w najbliższy piątek do kin na świecie wejdzie druga część "Strażników Galaktyki". Warto przy okazji pamiętać, że widowisko tradycyjnie doczeka się kilku scen po napisach. W odróżnieniu jednak do poprzednich produkcji Marvela, będzie ich zdecydowanie więcej.

Reżyserem kolejnych "Strażników Galaktyki" został...

Nie trudno było się domyślić, że na dwóch filmach o "Strażnikach Galaktyki" się nie skończy. Bohaterowie zdążyli zaskarbić sobie sympatię fanów i tylko kwestią czasu pozostawało, kiedy Marvel zdecyduje się dać zielone światło części trzeciej.