Strażnicy Galaktyki vol. 2

Strażnicy Galaktyki vol. 2 z rekordową ilością scen po napisach

Już w najbliższy piątek do kin na świecie wejdzie druga część "Strażników Galaktyki". Warto przy okazji pamiętać, że widowisko tradycyjnie doczeka się kilku scen po napisach. W odróżnieniu jednak do poprzednich produkcji Marvela, będzie ich zdecydowanie więcej.

Reżyserem kolejnych "Strażników Galaktyki" został...

Nie trudno było się domyślić, że na dwóch filmach o "Strażnikach Galaktyki" się nie skończy. Bohaterowie zdążyli zaskarbić sobie sympatię fanów i tylko kwestią czasu pozostawało, kiedy Marvel zdecyduje się dać zielone światło części trzeciej.

Plotka: Poznaliśmy tożsamość postaci, w którą wciela się Stallone w Strażnikach Galaktyki?

Występ Sylvestra Stallone w drugich Strażnikach Galaktyki nie jest żadną tajemnicą. Już od dawna wiadomo, że aktor zagra małą, ale dość ważną rolę. Do tej pory jednak nie było wiadomo, w kogo właściwie miałby się wcielić. Fani obstawiali różne teorie, a tymczasem prawdopodobnie udało nam się poznać tajemnicę dzięki włoskiej informacji prasowej dotyczącej filmu.

Nowy spot drugiej części Strażników Galaktyki!

Poniżej prezentujemy Wam nowy spot widowiska "Strażnicy Galaktyki vol. 2".

Akcja filmu rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru.

James Gunn chwali zapowiedź nowego Thora

Co prawda Marvel jeszcze nie zdecydował się upublicznić pierwszego trailera najnowszego Thora, jednak są osoby, które materiał widziały i nie mogą wyjść z podziwu z powodu tego, co ujrzały. Jedną z takich osób jest reżyser Strażników Galaktyki, James Gunn. Pytanie o Thora pojawiło się na Twitterze reżysera. Gunn odpowiedział, że widział trailer i prawdopodobnie jest to najlepsza zapowiedź, jaką do tej pory Marvel przygotował. Nie chciał jednak zdradzić, czy posiada jakiekolwiek informacje na temat daty premiery materiału.

Strażnicy Galaktyki otrzymali nowe plakaty

Serią nowych plakatów może pochwalić się druga część "Strażników Galaktyki". Tym razem graficy skupili się na solowych posterach ukazujących głównych bohaterów produkcji. Grafiki znajdziecie poniżej.

Akcja filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru. Premiera przewidziana została na 28 kwietnia 2017 roku.

Star Lord i reszta ekipy na nowym plakacie!

Do premiery drugiej części "Strażników Galaktyki" zostało już niewiele czasu. Z tej okazji w sieci zadebiutował nowy plakat widowiska. Znajdziecie go poniżej.

Przy okazji James Gunn potwierdził, że kina IMAX otrzymają specjalną wersję filmu, w której sceny akcji będą tak przygotowane, aby w pełni wykorzystywały możliwości ogromnego ekranu.

Ojciec Star Lorda na pierwszym zdjęciu

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z drugiej części "Strażników Galaktyki" na którym możemy ujrzeć, granego przez Kurta Russella, ojca Petera Quilla. Aktor wciela się w postać Ego, żywej planety, która jest w stanie przybrać ludzką formę. Zdjęcie znajdziecie poniżej.

Planeta Ego po raz pierwszy zadebiutowała na kartach komiksów o "Thorze" w 1966 roku. Jest to twór, który przemierza kosmos i karmi się energią innych planet. Została wymyślona przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego.

Akcja filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych nam z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru. Premiera przewidziana została na 28 kwietnia 2017 roku.

Nowe zdjęcie z drugiej części Strażników Galaktyki

Do premiery drugiej części "Strażników Galaktyki" zostało niewiele czasu. Film zadebiutuje w kinach już 5 maja. Tymczasem w sieci, dzięki magazynowi Empire, pojawiło się nowe zdjęcie z planu produkcji. Widzimy na nim Petera Quilla i Draxa.

Akcja filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych nam z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru. Premiera przewidziana została na 28 kwietnia 2017 roku.

Strony

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus