Stranger Things

Netlix planuje zakończyć "Stranger Things" na czwartym sezonie?

Tajemnicą dla nikogo nie będzie, że wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Do tej pory wydawać by się jednak mogło, że Netflix ma dość konkretne plany na kontynuowanie swojego kultowego serialu. Bracia Duffer wielokrotnie podkreślali, że mają pomysł na jeszcze dwa sezony, a pojawiające się po premierze trzeciej serii informacje, jakoby produkcja miała zakończyć się na czwartym nie znalazły potwierdzenia. Serwis We Got This Covered, powołując się na własne źródła twierdzi jednak, że tak się faktycznie stanie i czwarty sezon będzie ostatnim.

Serial "Stranger Things" plagiatem?

Kassler podaje, że pomysł, który wykorzystali braci Duffer do stworzenia serialu Stranger Things, należy do niego, a pozwani wykorzystali go bezprawnie. O sprawie tej pisaliśmy już kwietniu zeszłego roku. Oskarżyciel miał opowiedzieć pozwanym o swoim pomyśle na The Montauk Project. Bracia podobno byli zainteresowani współpracą, więc Kasser wysłał im projekt scenariusza. Ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Powieściowy prequel "Stranger Things" trafi do polskich księgarni!

"Stranger Things" okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Serialowe dzieło braci Duffer od razu zaskarbiło sobie sympatię abonentów Netfliksa. Oryginalna mieszanka horroru, science fiction i kina przygodowego, podlana gęstym sosem inspiracji zaczerpniętych rodem z powieści Stephena Kinga, bardzo szybko zapisała się w świadomości widzów. Teraz, za sprawą wydawnictwa Poradnia K, polscy czytelnicy otrzymają okazję zapoznania się z książkowym prequelem autorstwa Gwendy Bond.

"Stranger Things 3" dopiero w przyszłym roku?

Cindy Holland, szefowa działu treści oryginalnych Netflixa podczas spotkania z dziennikarzami na TCA (Television Critics Association) potwierdziła przyszłoroczną premierę trzeciego sezonu "Stranger Things" i przy okazji zdradziła powody takiego stanu rzeczy.

Ten serial jest rękodziełem. Bracia Duffer i Shawn Levy bardzo ciężko nad nim pracowali i rozumieją, jak wysoka jest stawka. Chcą dać widzom coś o wiele większego i lepszego, niż w zeszłym roku. Dlatego też muszą poświęcić więcej czasu, by to osiągnąć.

Zdjęcia do trzeciego sezonu "Stranger Things" ruszają już dzisiaj!

Prace na planie nowego sezonu przeboju Netfliksa mają się rozpocząć jeszcze dzisiaj. Informację taką potwierdzili sami twórcy.

Shawn Levy poinformował przy okazji, że obecnie gotowy jest scenariusz dla czterech odcinków. Fani nie powinni się jednak martwić, gdyż tak samo sytuacja wyglądala w przypadku realizacji poprzednich sezonów. Bracia Duffer dopisywali wydarzenia na bieżąco i po prostu nie chcą psuć schematu, który do tej pory się sprawdzał.

Stranger Things (2016 - )

W małym miasteczku Hawkins dochodzi do serii niewyjaśnionych zjawisk z którymi związek może mieć organizacja prowadząca badania nad anomalią, jaka pojawiła się w okolicy. W momencie, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie Will Bayers, rozpoczyna się pełna niebezpieczeństw przygoda, która udowodni, jak wielką moc ma przyjaźń, a także jak wiele można poświęcić dla ratowania kogoś bliskiego.

Serial doczekał się na chwilę obecną dwóch sezonów. W przygotowaniu jest trzeci.

Strony