Stranger Things 3

Plakat, teaser i oficjalna data premiery trzeciego sezonu "Stranger Things"

Do premiery sezonu zostało jeszcze pół roku, jednak już teraz możemy zapoznać się z pierwszym plakatem i kolejnym teaserem produkcji. Materiał wideo prezentuje się naprawdę tajemniczo i trzeba przyznać, że buduje ciekawy klimat.

"Stranger Things 3" dopiero w przyszłym roku?

Cindy Holland, szefowa działu treści oryginalnych Netflixa podczas spotkania z dziennikarzami na TCA (Television Critics Association) potwierdziła przyszłoroczną premierę trzeciego sezonu "Stranger Things" i przy okazji zdradziła powody takiego stanu rzeczy.

Ten serial jest rękodziełem. Bracia Duffer i Shawn Levy bardzo ciężko nad nim pracowali i rozumieją, jak wysoka jest stawka. Chcą dać widzom coś o wiele większego i lepszego, niż w zeszłym roku. Dlatego też muszą poświęcić więcej czasu, by to osiągnąć.

Pierwsza zapowiedź Stranger Things 3. Premiera dopiero w przyszłym roku?

Trzeci sezon "Stranger Things" powstaje już od jakiegoś czasu. Dalej nie wiemy jednak czego możemy się po materiale spodziewać. Ujawniona właśnie pierwsza zapowiedź serialu nie zdradza praktycznie niczego z fabuły. Widzimy w niej tylko postać Steve'a Harringtona (Joe Keery), który rozpoczął pracę w lodziarni w towarzystwie nowej członkini ekipy aktorskiej wcielającej się w postać o imieniu Robin (Maya Hawke).

Zdjęcia do trzeciego sezonu "Stranger Things" ruszają już dzisiaj!

Prace na planie nowego sezonu przeboju Netfliksa mają się rozpocząć jeszcze dzisiaj. Informację taką potwierdzili sami twórcy.

Shawn Levy poinformował przy okazji, że obecnie gotowy jest scenariusz dla czterech odcinków. Fani nie powinni się jednak martwić, gdyż tak samo sytuacja wyglądala w przypadku realizacji poprzednich sezonów. Bracia Duffer dopisywali wydarzenia na bieżąco i po prostu nie chcą psuć schematu, który do tej pory się sprawdzał.

Bracia Dufferowie rezygnują ze "Stranger Things"? Jest oświadczenie Netfliksa!

Wczoraj wieczorem pojawiła się informacja o tym, że bracia Matt i Ross Duffer rezygnują z dalszych prac nad serią "Stranger Things" po zakończeniu trzeciego sezonu. Powodem miał być kontrakt, który wymagał od nich podjęcia pracy przy dwóch innych projektach. Przedstawiciele Netfliksa szybko zareagowali w tej sprawie i wydali oświadczenie.

Zdjęcia do Stranger Things 3 ruszą już wkrótce!

Już w kwietniu ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu "Stranger Things". Przebój Netfliksa zdobył naprawdę spore uznanie krytyków, jak i samej publiczności, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że platforma nie ma zamiaru zwalniać tempa i realizuje właśnie kontynuację. Materiał będzie nagrywany w Atlancie.