Stranger Things 3

  Zdjęcia do trzeciego sezonu "Stranger Things" ruszają już dzisiaj!

  Prace na planie nowego sezonu przeboju Netfliksa mają się rozpocząć jeszcze dzisiaj. Informację taką potwierdzili sami twórcy.

  Shawn Levy poinformował przy okazji, że obecnie gotowy jest scenariusz dla czterech odcinków. Fani nie powinni się jednak martwić, gdyż tak samo sytuacja wyglądala w przypadku realizacji poprzednich sezonów. Bracia Duffer dopisywali wydarzenia na bieżąco i po prostu nie chcą psuć schematu, który do tej pory się sprawdzał.

  Bracia Dufferowie rezygnują ze "Stranger Things"? Jest oświadczenie Netfliksa!

  Wczoraj wieczorem pojawiła się informacja o tym, że bracia Matt i Ross Duffer rezygnują z dalszych prac nad serią "Stranger Things" po zakończeniu trzeciego sezonu. Powodem miał być kontrakt, który wymagał od nich podjęcia pracy przy dwóch innych projektach. Przedstawiciele Netfliksa szybko zareagowali w tej sprawie i wydali oświadczenie.

  Zdjęcia do Stranger Things 3 ruszą już wkrótce!

  Już w kwietniu ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu "Stranger Things". Przebój Netfliksa zdobył naprawdę spore uznanie krytyków, jak i samej publiczności, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że platforma nie ma zamiaru zwalniać tempa i realizuje właśnie kontynuację. Materiał będzie nagrywany w Atlancie.