Superbohaterowie

W lutym otrzymamy nowy zwiastun "Mrocznej Phoenix"?

Od premiery pierwszego zwiastuna "Dark Phoenix" minęło już naprawdę sporo czasu. Mimo to w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy niczego ponad to, co zaprezentowano w pierwszym materiale. Fani zaczęli zastanawiać się czy jest to spowodowane koniecznością zrealizowania kolejnych dokrętek. Wszak premiera widowiska po raz kolejny została przesunięta i obecnie wiemy, że film zadebiutuje dopiero w czerwcu. Wygląda jednak na to, że już wkrótce ujrzymy nową zapowiedź. Tak przynajmniej można wnioskować z wpisu na Twitterze, który pojawił się na oficjalnym, japońskim profilu filmu.

"Aquaman" doczeka się spin-offu!

Jeżeli ktoś wieścił rychły koniec DC Extended Universe, to ogromny sukces kasowy "Aquamana" powinien zrewidować jego poglądy. Film spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i już teraz wiemy, że zostanie zrealizowany jego spin-off poświęcony Otchłańcom.

Jeżeli nie kojarzycie kim byli wspomniani Otchłańcy, to przypominamy, że mowa o bardzo niebezpiecznych mieszkańcach głębin, których Aquaman i Mera spotkali na swojej drodze, gdy udali się w poszukiwanie Trójzębu.

Clark Gregg o swoim tajemniczym powrocie do "Agentów T.A.R.C.Z.Y"

W tym roku, po dłuższej niż zwykle przerwie, zadebiutuje szósty sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." Produkcja będzie zdecydowanie krótsza, gdyż złoży się na nią jedynie 13 odcinków. Pierwszy, oficjalny zwiastun pokazał nam, że nasi bohaterowie są w żałobie po śmierci Phila Coulsona i starają się jakoś zapanować nad organizacją, którą do tej pory kierował. Zakończenie ujawniło nam jednak pewien dość tajemniczy szczegół. Coulson powrócił. Jednak czy to na pewno był on? O tym zaskakujących (pewnie nie dla wszystkich) wątku postanowił wypowiedzieć się Clark Gregg, który portretuje tego tego bohatera.

Czy "Strażnicy Galaktyki vol. 3" skorzystają ze scenariusza Jamesa Gunna? Chris Pratt odpowiada!

Decyzja Disneya spotkała się z ostrymi reakcjami nie tylko ze strony fanów, ale także aktorów biorących udział w widowisku. Szczególnie mocno swoje niezadowolenie akcentował wcielający się w Draxa Dave Bautista, który otwarcie mówił, że jest gotów rozstać się ze swoją rolą, jeśli Gunn nie powróci. Disney pozostał jednak nieugięty, a reżyser dwóch pierwszych filmów ostatecznie znalazł zatrudnienie w DC, gdzie będzie odpowiadał za powstanie nowej wersji "Legionu samobójców".

Oficjalny opis "Avengers: Endgame" zwiastuje poważne konsekwencje

"Avengers: Infinity War" pozostawiło nas z wieloma pytaniami, na których odpowiedzi poznamy po seansie kolejnej części. Niektórzy fani jednak się niecierpliwią i już teraz chcieliby wiedzieć, co tak właściwie czeka naszych bohaterów i w jaki sposób odwrócą działanie Thanosa. Bo to, że wszystko da się odkręcić, jest dla wielu niemal pewne. Opublikowany właśnie opis filmu zdaje się jednak akcentować trochę inny obrót spraw. Z pewnością czyny Avengersów nie pozostaną bez konsekwencji.

Nowa zapowiedź "Avengers: Endgame"

Nowy materiał został opublikowany przy z okazji odbywającego się właśnie w USA Super Bowl. Zapowiedź jest dość krótka, gdyż trwa zaledwie trzydzieści sekund, jednak składa się praktycznie z samych nowych ujęć, których wcześniej nie mieliśmy okazji ujrzeć. Nas szczególnie zainteresowała jedna ze scen, w której bohaterowie dostrzegają coś, co pojawiło się na niebie w pobliżu siedziby Avengers. Czy było to nowe zagrożenie? A może Kapitan Marvel postanowiła właśnie włączyć się do akcji? Tego na chwilę obecną nie wiemy.

"Legion samobójców" Jamesa Gunna nie będzie sequelem!

W zeszłym roku jako jedni z pierwszych w Polsce podaliśmy Wam informację o tym, że Disney postanowił zwolnić Jamesa Gunna ze stanowiska reżysera "Strażników Galaktyki vol. 3". Powodem takiego stanu rzeczy były kontrowersyjne wpisy, które przed laty pojawiały się w jego mediach społecznościowych. Wytwórnia Warner Bros. była jednak bardziej wyrozumiała i szybko zaprezentowała swoją ofertę.

Batmana oficjalnie zagra nowy aktor, poznaliśmy datę premiery filmu!

Zamieszanie wokół filmu "The Batman" wydawało się nie mieć końca. Produkcja, której premierę pierwotnie typowano na ten rok, nie ruszyła z miejsca, a po drodze co chwilę mówiło się o zmianach, które w niej zachodziły. Najpierw Ben Affleck zrezygnował z reżyserowania, następnie zaczęły pojawiać się plotki o jego całkowitym odejściu. Teraz z kolei mamy oficjalne potwierdzenie. Aktor nie wcieli się już w rolę obrońcy Gotham. Jego miejsce zajmie ktoś młodszy. Kto taki? Tego jeszcze nie wiemy, jednak odpowiedź mamy poznać już wkrótce.

Kolejny "Deadpool" jednak powstanie?

Proces przejęcia aktywów wytwórni Fox na rzecz Disneya powoli dobiega końca, a co za tym idzie już wkrótce prawa do X-Menów i Fantastycznej Czwórki powrócą do Marvela. Do tej pory mówiło się o skasowaniu wszystkich projektów, których realizacja jeszcze się nie rozpoczęła, a które były przez wytwórnie zapowiedziane. Los taki spotkał choćby "X-Force" czy zapowiedziane wcześniej spin-offy X-Menów. Bezpiecznie czuć się mogła tylko kontynuacja głównej serii, której premierę wyznaczono na czerwiec tego roku. Nawet wokół filmu "Nowi mutanci" zaczęły dziać się dość nieprzyjemne rzeczy.

Patty Jenkins widzi szansę dla kolejnej "Ligi Sprawiedliwości"?

Problemy "Ligi Sprawiedliwości" zaczęły się jeszcze długo przed premierą filmu. W pewnym momencie od projektu został odsunięty Zack Snyder. Oficjalnie mówiło się o powodzie związanym z samobójstwem jego dziecka. Za kulisami krążyły jednak informacje, że Warner Bros. nie było zadowolone z materiału, jaki Snyder zrealizował i postanowiło zastąpić go kimś, kto wniesie powiew świeżości do projektu. Wybór padł na ojca sukcesu pierwszego filmu o "Avengers" czyli Jossa Whedona.

Strony