Superbohaterowie

Zimowy Żołnierz dostanie swoje pięć minut w Czarniej Panterze?

Wszyscy, którzy widzieli film "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" doskonale wiedzą, jak potoczyła się w nim historia Zimowego Żołnierza. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, że bohater może pojawić się chociaż na chwilę w widowisku "Czarna Pantera". Do sprawy postanowił odnieść się Sebastian Stan.

Tom Holland chciałby aby Tobey Maguire wystąpił w kolejnym Spider-Manie!

Tom Holland jest bez wątpienia najlepszym odtwórcą Spider-Mana, jaki do tej pory miał okazję pojawić się na wielkim ekranie. Aktor wielokrotnie był chwalony za to, z jaką lekkością odgrywa postać Petera Parkera. W udzielonym niedawno wywiadzie przyznał jednak, że chciałby aby w kolejnym filmie powrócił Tobey Maguire.

She-Venom pojawi się w tworzonym przez Sony uniwersum?

O ambitnych planach Sony dotyczących stworzenia własnego, superbohaterskiego uniwersum wiemy coraz więcej. Już wkrótce powinny rozpocząć się zdjęcia do pierwszego z planowanych filmów, który zostanie poświęcony postaci Venoma. Tymczasem nowe przecieki udostępnione przez That Hashtag Show sugerują, że twórcy szukają partnerki dla głównego bohatera.

Pięćdziesięcioletni Hal Jordan w Green Lantern Corps?

Do premiery Green Lantern Corps zostało jeszcze sporo czasu, jednak już teraz trwają pierwsze prace związane z widowiskiem. Dzięki That Hashtag Show udało nam się poznać pewien ciekawy szczegół na temat tego, czego możemy się po produkcji spodziewać.

Plotka: Red Son doczeka się ekranizacji?

"Superman: Red Son" to komiks, o którego potencjalnej ekranizacji dość sporo mówiło się prawie dziesięć lat temu. Projekt miał przedstawiać alternatywne losy bohatera, który w latach pięćdziesiątych zamiast do Kansas trafił na Ukrainę. Tam został wychowany w duchu panującego ustroju, a następnie walczył w obronie klasy robotniczej.

Kogo czeka śmierć w Infinity War?

Szykowane już od jakiegoś czasu widowisko "Avengers: Infinity War" ma być największą produkcją, jaka do tej pory powstała w ramach Marvel Cinematic Universe. nic dziwnego, film będzie spinał w całość wszystkie trzy fazy i jednocześnie doprowadzi do spotkania na ekranie rekordowej, bo liczącej prawie siedemdziesiąt postaci, liczby bohaterów.

Ile otrzymała Gal Gadot za rolę Wonder Woman?

"Wonder Woman" jest z pewnością tym filmem, który w pewien sposób odwrócił złą passę DC w kwestii przenoszenia na ekran kin superbohaterów. Widowisko o wojowniczej księżniczce Amazonek jest wyświetlane od miesiąca i do tej pory zgromadziło ponad 500 milionów dolarów. Dziwić zatem może kwota, jaką Gal Gadot otrzymała za rolę.

Strony

Konkursy

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus