Superbohaterowie

Tony'ego Starka uratuje NASA?

Pierwsza zapowiedź "Avengers: Endgame" zrobiła na widzach naprawdę dobre wrażenie. Z jednej strony wywołała wielkie emocje, z drugiej natomiast nie zdradziła praktycznie nic z fabuły widowiska. Szczególne uczucia wywołała przede wszystkim sekwencja z Tonym Starkiem, który dryfował w kosmosie, w niesprawnym statku i nagrywał swoje pożegnanie dla Pepper Potts. Dla fanów oczywistym jest, że bohater jednak przeżyje. Mimo to dalej nie wiadomo, cóż takiego miałoby się wydarzyć, by mógł wyjść z tak fatalnej sytuacji.

Trailer Avengers 4 już jest!

Dodatkowo bracia Russo postanowili opublikować przy okazji specjalną dedykację dla wszystkich fanów.

Dla tych, którzy byli tu od początku.
Dla tych, którzy dołączyli po drodze.
Dla najlepszych fanów wszechświata.
Ten zwiastun jest dla ciebie...
Z wielką miłością i wdzięcznością za twoją cierpliwość,
RB's

Farma Kentów i ciekawy easter egg z Batmana na nowych zdjęciach z Elseworlds

Rozpoczynający się już za kilka dni event z pewnością bardzo mocno namiesza w światach naszych bohaterów. Wystarczy choćby wspomnieć, że tym razem nie tylko poznamy nowe postaci, ale dane nam będzie także spotkać herosów, których obecność może wydać się dość zaskakująca. John Wesley Shipp ponownie wcieli się we Flasha (aktor grał tego bohatera w serialu z lat dziewięćdziesiątych), Barry i Oliver zamienią się miejscami, a w tym całym zamieszaniu pojawią się także odniesienia do innych produkcji, w tym "Batmana" Christophera Nolana.

Trailer "Avengers 4" w piątek, a w sobotę...

Parę dni temu informowaliśmy Was o kolejnej dacie premiery pierwszego zwiastuna "Avengers 4". Zaznaczaliśmy wówczas, iż jest to informacja dość prawdopodobna, gdyż jej źródła zdradziły także wieści o kolejnym trailerze "Kapitan Marvel", który zadebiutował już w sieci. Teraz wiemy, że Disney mógł faktycznie chcieć wypuścić dzisiaj pierwszy materiał promocyjny jednego z najbardziej wyczekiwanych widowisk, jednak z powodu żałoby narodowej w USA musiał plany zmienić i zdecydować się na najbliższy piątek.

Zdjęcia, plakaty i prolog wielkiego crossovera seriali DC!

Tradycją stało się, że raz do roku superbohaterowie realizowanych przez stację CW seriali spotykają się w wielkim crossoverze, w którym stają naprzeciwko zagrożeń, z którymi nie poradziliby sobie w pojedynkę. Tym razem jednak zabrakło wśród nich ekipy z "Legend of Tomorrow", która ma otrzymać swój własny odcinek specjalny. W zamian za nich na ekranie zadebiutuje Batwoman.

"Elseworlds" zapowiada się naprawdę interesująco. Z trailerów możemy wywnioskować, że tym razem spotkamy bohaterów z różnych rzeczywistości, a przy okazji odwiedzimy miejsca, których się nie spodziewamy.

Drugi zwiastun Kapitan Marvel już jest!

Materiał zawiera w sobie wiele nowych scen, a także pokazuje kilka ciekawostek, które powinni bez problemu wychwycić fani komiksów.

"Kapitan Marvel" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów przyszłego roku. Będzie to pierwsza okazja by zapoznać się z najpotężniejszą bohaterką w całym Marvel Cinematic Universe, a także doskonały moment by wprowadzić ją jeszcze przed premierą "Avengers 4".

Nadciąga nowy zwiastun Kapitan Marvel!

"Kapitan Marvel" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów przyszłego roku. Będzie to pierwsza okazja by zapoznać się z najpotężniejszą bohaterką w całym Marvel Cinematic Universe, a także doskonały moment by wprowadzić ją jeszcze przed premierą "Avengers 4". Właśnie dowiedzieliśmy się, że drugi zwiastun produkcji zadebiutuje już najbliższej nocy podczas Monday Night Football w Stanach Zjednoczonych.

Z tej okazji pojawił się także nowy plakat promujący widowisko. Możecie się z nim zapoznać poniżej.

Zwiastun Avengers 4 już w tym tygodniu?!

Pierwsza zapowiedź "Avengers 4" jest chyba jednym z najbardziej wyczekiwanych materiałów promocyjnych tego roku. Fani już od premiery poprzedniej części zastanawiają się, jaki tytuł będzie nosiła kontynuacja, a także czego w ogóle możemy się po niej spodziewać. Przynajmniej na część pytań powinniśmy poznać odpowiedź jeszcze w tym tygodniu!

Ryan Reynolds dopiął swego? Hugh Jackman zagra raz jeszcze Wolverine'a?

Jeszcze kilka dni temu Jackman wyraźnie deklarował, że nie ma zamiaru ponownie wcielać się w postać Wolverine'a. Aktor jeszcze na długo przed premierą widowiska "Logan" twierdził, że będzie to dla niego ostatni występ w tej roli. Zostawiał sobie jednak pewną furkę. Wielokrotnie powtarzał, że zmieniłby zdanie, gdyby dane mu było stanąć w szeregach Avengers, jednak po nabyciu przez Disneya aktywów Foxa i co za tym idzie, odzyskaniu przez Marvela praw do X-Menów, temat umarł. Mało kto więc się spodziewał, że Rosomak ponownie pokaże pazury.

Czy Aquaman pozwoli wskoczyć DCEU na właściwe tory?

DC nie miało do tej pory szczęścia do swoich produkcji. "Człowiek ze Stali" był filmem dobrym, jednak nie zrobił aż takiego wrażenia, na jakie liczyli twórcy. "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości" bardzo podzielił fanów. Jedni uważali, że widowisko jest zbyt mroczne i jednocześnie niepotrzebnie wprowadza postać Doomsdaya, który tylko na tym ucierpiał. Inni natomiast chwalili sobie zdecydowanie cięższy klimat (i jednocześnie także narzekali na finałowego przeciwnika).

Strony