Superbohaterowie

  Zdjęcia do kontynuacji Doktora Strange'a ruszą jeszcze w tym roku?

  Wydarzenia ukazane w "Avengers: Infinity War" sprawiły, że fani zaczęli zastanawiać się, jak będą wyglądały kolejne filmy wchodzące w skład Marvel Cinematic Universe. Jedną z takich produkcji jest część druga przygód Doktora Strange'a. O planach związanych z filmem mówi się od dawna, jednak Marvel jak ognia unika podawania jakichkolwiek szczegółów. Wygląda jednak na to, że pierwsze konkrety padły właśnie z ust Benedicta Wonga, który oświadczył podczas Fan Expo w Vancouver, że już pod koniec roku trafi na plan kontynuacji tego filmu.

  Ile otrzyma Scarlett Johansson za solowy film o Czarnej Wdowie?

  Rewelacji na temat sumy za występ dostarcza nam serwis The Hollywood Reporter. Aktorka za swój udział ma otrzymać 15 milionów dolarów, czyli dokładnie tyle, ile Chris Hemsworth zgarnął za trzecią część Thora, a Chris Evans za "Civil War". Jest to także dowód na to, że Marvel postanowił traktować wszystkich aktorów na równych warunkach bez względu płać.

  Zack Snyder miał zamiar uśmiercić jednego z bohaterów

  Pierwsza część "Ligi Sprawiedliwości" okazała się finansową i artystyczną klapą. W dodatku w trakcie realizacji filmu doszło do zmiany na stanowisku reżysera i z tego powodu nie dane nam było poznać wersji filmu, jaka wyszłaby spod rąk Zacka Snydera. Kontynuacja, nawet jeśli kiedykolwiek powstanie, z pewnością będzie się znacząco różniła od tego, co miało się pojawić w pierwotnej wersji sequela. Obecnie wiemy, że jednym z wątków miała być śmierć... Batmana.

  Venom otrzyma dwie sceny po napisach?

  Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery "Venoma". Widowisko budzi spore emocje, jednak na chwilę obecną nie wiemy jeszcze jak zostało odebrane po pierwszych pokazach przedpremierowych. Wszystko ze względu na embargo, jakie Sony nałożyło na recenzentów. Zgodnie z nim pierwsze opinie o filmie mogą pojawić się dopiero w środę. Udało nam się jednak dowiedzieć, że w filmie pojawią się aż dwie sceny po napisach. Opis jednej z nich krążył już po sieci od jakiegoś czasu, druga natomiast zapowiada się naprawdę tajemniczo.

  Pierwsze spojrzenie na Mysterio!

  Do tej pory otrzymaliśmy już kilka materiałów wideo z planu "Spider-Man: Far From Home". Tym razem jednak mamy pierwszą okazję by rzucić okiem na wygląd ekranowego przeciwnika Człowieka Pająka. Jakość niestety nie jest idealna, ale jesteśmy w stanie dostrzec Jake'a Gyllenhaala w purpurowej pelerynie Mysterio.

  Zdjęcia do nowego Batmana ruszą za niecały rok?

  Ambitne plany wytwórni Warner Bros. zostały brutalnie zweryfikowane przez rzeczywistość. Teoretycznie mieliśmy otrzymywać przynajmniej trzy superbohaterskie widowiska rocznie, a tymczasem fatalne przyjęcie "Ligi Sprawiedliwości" i nienajlepsze recenzje poprzednich widowisk (pomijając "Wonder Woman", która akurat spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem) sprawiły, że w planach doszło do poważnych cięć.

  Trailer Dark Phoenix już jest!

  Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, jakoby doszło do wycieku materiałów związanych z pierwszą zapowiedzią widowiska "Dark Phoenix". Od razu pojawiły się artykuły, które omawiały sceny mające ukazać się w trailerze. Studio Fox postanowiło w takiej sytuacji nie zwlekać dłużej i opublikować oficjalny materiał promujący ten film. Zapowiedź zadebiutowała na kanale "The Late Late Show" Jamesa Cordona.

  X-Meni już wkrótce pojawią się w MCU? Bob Iger nie ma wątpliwości!

  Bob Iger udzielił ostatnio wywiadu dla The Hollywood Reporter, w którym mówił o planach związanych z odzyskaniem praw do postaci X-Menów i Fantastycznej Czwórki. Dyrektor Disneya podkreślił, że ma to sens tylko w jednym przypadku, gdy X-Meni faktycznie znajdą swoje miejsce w Marvel Cinematic Universe, a nad całym procesem piecze sprawować będzie Kevin Feige. Pewne wątpliwości pojawiły się bowiem wobec zapewnień Foxa o realizacji kolejnych widowisk poświęconych poszczególnym mutantom, czyli drużynie "X-Force" i Gambitowi.

  Pierwszy trailer „Kapitan Marvel” już jest!

  Niedawno opublikowane pierwsze zdjęcia z planu najnowszej produkcji Marvel Studios nie do końca spełniły oczekiwania fanów. Ci liczyli na choćby krótki teaser, który wprowadzi nas w mającą mieć premierę w marcu przyszłego roku historię. Szybko jednak pojawiła się nieoficjalna informacja, iż pierwsza zapowiedź wideo może pojawić się wcześniej, niż się spodziewamy. Tak też się stało.

  Scenariusz "The Batman" ukończony?

  O powstającym powoli widowisku poświęconym postaci Batmana wiemy naprawdę niewiele. Przez pewien czas reżyserem był Ben Affleck, który przygotował także scenariusz i miał wcielić się w bohatera. Niestety z czasem udział ograniczył jedynie do odegrania swojej roli, a obecnie nie wiadomo nawet czy w filmie się pojawi. Coraz głośniej bowiem mówi się, że aktor ma już dość i stara się zerwać kontrakt z Warner Bros.

  Strony