superman

  Henry Cavill pojawi się jeszcze jako Superman? Jason Momoa twierdzi, że tak!

  Zamieszanie wokół sytuacji związanej z przyszłością DC Extended Universe sprawia, że na chwilę obecną nie możemy być niczego pewni. Nawet tego, który aktor dalej pozostanie w komiksowym świecie, a który go opuści. Finansowa i artystyczna porażka "Ligi Sprawiedliwości" doprowadziła do wielu zawirowań i przeorganizowania planów na przyszłość, czego efektem z kolei stało się anulowanie bądź zawieszenie niektórych produkcji. Także sytuacja Henry'ego Cavilla wydawała się przesądzona.

  Plotka: Henry Cavill myśli o roli Jamesa Bonda?

  Daniel Craig dał się przekonać i po raz kolejny sportretuje postać Jamesa Bonda. Aktor wyraźnie zaznaczył jednak, że będzie to już koniec jego występów w produkcjach o agencie 007. Nic więc dziwnego, ze fani na całym świecie zastanawiają się, kto zajmie jego miejsce. Idris Elba, a może Henry Cavill?

  Kolejny mieszkaniec Kryptona dołączy do Arrowverse?

  Tegoroczny crossover seriali "Arrow", "Flash" i "Supergirl" zapowiada się naprawdę interesująco. Wiemy już na pewno, że do swojej roli powróci Tyler Hoechlin, który ponownie sportretuje postać Supermana. Poznamy także jego ukochaną Lois Lane, a do uniwersum dołączy także zapowiadana już od jakiegoś czasu Batwoman, której rola przypadła Ruby Rose. Wygląda jednak na to, że to jeszcze nie koniec atrakcji, jakie szykują nam twórcy. Pojawiły się zapowiedzi kolejnych, jeszcze nie określonych bohaterów.

  Nowe plotki na temat gry poświęconej postaci Supermana

  O planach na zrealizowanie gry poświęconej postaci Człowieka ze Stali mówi się już od dawna. Plotki o tym, że odpowiadać ma za nią studio Rocksteady, czyli twórcy świetnie przyjętej trylogii o Batmanie, tylko potęgują nadzieje fanów. Czyżbyśmy mieli wkrótce doczekać się potwierdzenia informacji, że prace nad tytułem faktycznie trwają?

  Strony