Suzanne Collins

  Igrzyska Śmierci powrócą?

  Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce dane nam będzie powrócić do świata Igrzysk Śmierci. Studio Lionsgate rozważa realizację kolejnych filmów rozgrywających się w wykreowanym przez Suzanne Collins uniwersum. Powrócić miałaby także saga "Zmierzch" Stephenie Meyer. Informację taką przekazał szef wytwórni, Jon Feltheimer podczas spotkania z inwestorami z Wall Street.

  „Gregor i Niedokończona Przepowiednia" i „Chowańce" - zapowiedź


  Dwie książki wydawnictwa IUVI będą mieć premierę 8. kwietnia. A są to Chowańce. Gwiazdy przeznaczenia Adama Jay'a Epsteina, Andrew'a Jacobsona oraz Gregor i Niedokończona Przepowiednia Suzanne Collins.

  W rozwinięciu newsa masa informacji o książkach.

  Gregor i niedokończona przepowiednia - zapowiedź


  Tym razem coś od Suzanne Collins. Premiera książki 8 kwietnia 2015.

  Opowieść o zwykłym nastolatku, który pakuje się w niebezpieczeństwo, aby wypełnić swoje przeznaczenie – i odnaleźć zaginionego w niewyjaśnionych okolicznościach ojca – w ukrytym świecie pod Nowym Jorkiem.

  Kosogłos - filmowa okładka

  Premiera filmu już w listopadzie. W związku z nią Media Rodzina postanowiła wydać ostatnią część książki, Kosogłosa, w okładce nawiązującej do filmu, tak jak zrobili w przypadku wcześniejszych części.

  Premiera książki w filmowej okładce przewidziana jest na 29 września.

  Katniss po ciężkich przeżyciach na arenie przebywa z matką, Prim i przyjaciółmi w Trzynastce, dystrykcie, który szykuje się do rozprawy z Kapitolem. Katniss, mimo początkowej niechęci, decyduje się zostać Kosogłosem – symbolem rewolucji przeciwko Kapitolowi.