Terminator

Gabriel Luna dostrzeżony na planie nowego Terminatora!

W Madrycie realizowane są właśnie zdjęcia do nowej wersji "Terminatora". Film będzie bezpośrednią kontynuacją części drugiej, a co za tym idzie "Terminator: Bunt maszyn", "Terminator: Ocalenie" i "Terminator: Genisys" nie będą dłużej uznawane za część kanonu. W prace nad produkcją zaangażował się sam ojciec serii, czyli James Cameron. Swój udział w widowisku ma także Tim Miller. Ich zaangażowanie ma zapewnić zarówno powiew świeżości, jak i sprowadzić serię na właściwe tory.

"Genisys" nie będzie już częścią kanonu Terminatora?

Nowa trylogia o Terminatorach jest już pewna. Po tym, jak "Terminator: Genisys" okazał się filmem mocno przeciętnym, świat obiegła informacja, że to już definitywny koniec maglowania marki. Dość szybko jednak pojawiła się wiadomość, że sam Cameron chce dać swojemu dziecku drugie życie. Obecnie poznaliśmy kilka nowych szczegółów związanych z projektem.

Terminator nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

Sytuacja wokół kolejnych filmów rozgrywających się w świecie wykreowanym przez Jamesa Camerona jest nieco zagmatwana. Ostatnia część cyklu, "Terminator: Genisys" została bardzo chłodno przyjęta przez fanów i ostatecznie wytwórnia Paramount postanowiła całkowicie zrezygnować z realizacji kolejnych filmów.

Co dalej z Terminatorem?

"Terminator: Genisys" okazał się jednym, wielkim nieporozumieniem. Widowisko, które miało przywrócić świetność marki zapoczątkowanej przez Jamesa Camerona, jedynie pogrzebało nadzieje fanów na naprawdę porządny i godny "Dnia sądu" film. W tej sytuacji wręcz oczywistym było, że obraz nie doczeka się kontynuacji, a pierwotnie miał stanowić część pierwszą nowej trylogii.

Terminator jednak powróci?

Wydawać by się mogło, że po słabym przyjęciu "Terminator: Genisys", szansę na kolejny film spadły praktycznie do zera. Jak się jednak okazuje, sprawa wygląda nieco inaczej. Pojawi się przynajmniej jeszcze jedno widowisko rozgrywające się we wspomnianym uniwersum, a za jego realizację odpowiedzialny będzie sam James Cameron, czyli autor dwóch pierwszych części.

Terminator jako film animowany?

Nie da się ukryć, że Terminator" swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą. Praktycznie wszystko, co powstało po części drugiej, czyli po filmie "Terminator: Dzień sądu" okazywało się ciężkim zawodem, finansową klapą albo jednym i drugim. Zeszłoroczny "Terminator: Genisys" miał stanowić początek nowej trylogii, jednak marne wyniki finansowe i przeciętne recenzje doprowadziły do tego, że studio odpowiedzialne za projekt wycofało się z realizacji kolejnych części. Czy w takiej sytuacji jest jeszcze nadzieja dla tej serii? Być może będzie nią... film animowany?

"Extermination" to dzieło Bruce'a Stirlinga i Johna Knoxa. Panowie przygotowali swoją wizję tego, jak mogłaby wyglądać wojna pomiędzy ludźmi, a maszynami. Krótki, zaledwie trzyminutowy trailer pokazuje ogólny zarys tego, co chcieliby osiągnąć w potencjalnym filmie pełnometrażowym. Musimy przyznać, że na nas zrobili naprawdę pozytywne wrażenie. Materiał znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Wojna terminatorów na największym kinowym ekranie IMAX!


Terminator: Genisys to najnowsza część historii o wojnie pomiędzy maszynami i ludźmi. Jej najnowszy rozdział widzowie zobaczą w najlepszej jakości dźwięku i obrazu już od 3 lipca we wszystkich kinach IMAX! Terminator, zgodnie z obietnicą, powrócił i przyszykował dla swoich fanów masę niespodzianek.

Stań do walki z maszynami w sali Škoda 4DX™!


Już 1 lipca, wszystkie kina Cinema City będą głównym frontem wojny pomiędzy ludźmi a maszynami, która trwa już w kinie od wielu lat. Premiera filmu Terminator: Genisys to rozpoczęcie zupełnie nowej serii znanego klasyka science-fiction. W sali Škoda 4DX™ pojedynek ludzkości nabierze niesamowitego wyrazu!

Matt Smith w nowej trylogii o Terminatorze!


To już pewne! Jedenasty Doktor Matt Smith zagra ważną postać w nowej trylogii o Terminatorze.

Studio Paramount ogłosiło, że Smith będzie nową postacią o mocnym związku z Johnem Connorem.

Aktor wystąpi obok takich gwiazd jak: Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons, Dayo Okeniyi i Byung Hun Lee.