Thor: Ragnarok

  Brodaty Hulk na grafikach koncepcyjnych z Thor: Ragnarok

  Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby Hulk z brodą? Ryan Meinerding udostępnił w sieci grafiki, które tworzył na rzecz widowiska "Thor: Ragnarok". Widzimy na nich naszego zielonego olbrzyma w nieco innym wykonaniu. Czy jednak długie włosy i broda pasują do tej postaci?

  James Gunn chwali zapowiedź nowego Thora

  Co prawda Marvel jeszcze nie zdecydował się upublicznić pierwszego trailera najnowszego Thora, jednak są osoby, które materiał widziały i nie mogą wyjść z podziwu z powodu tego, co ujrzały. Jedną z takich osób jest reżyser Strażników Galaktyki, James Gunn. Pytanie o Thora pojawiło się na Twitterze reżysera. Gunn odpowiedział, że widział trailer i prawdopodobnie jest to najlepsza zapowiedź, jaką do tej pory Marvel przygotował. Nie chciał jednak zdradzić, czy posiada jakiekolwiek informacje na temat daty premiery materiału.

  Taika Waititi potwierdza jedną z fanowskich teorii

  Do premiery "Thor: Ragnarok" zostało jeszcze sporo czasu. Nie da się jednak ukryć, że widowisko budzi spore emocje. Wiadomo, że dojdzie w nim do spotkania Boga Piorunów z Hulkiem, a film będzie połączeniem dwóch historii, czyli "Planet Hulk" i komiksowego Ragnaroku. Do tej pory niewiadomą pozostawała kwestia tego, jak wiele elementów z tego pierwszego trafi do produkcji. Fani jedynie spekulowali, że nasi bohaterowie spotkają się na planecie Sakaar na której Hulk toczył swoje gladiatorskie boje. Jak się okazuje, świat ten faktycznie pojawi się.

  Pierwszy plakat nowego Thora

  W sieci pojawił się pierwszy oficjalny plakat produkcji "Thor 3. Ragnarok". Wiadomo, że poza tradycyjną obsadą, czyli Thorem (Chris Hemsworth), Lokim (Tom Hiddleston), Odynem (Anthony Hopkins), Heimdallem (Idris Elba) czy Sif (Jaime Alexander) pojawią się m.in. Walkiria (Tessa Thompson), Doktor Strange (Benedict Cumberbatch) oraz Hulk (Mark Ruffalo).

  Stan Lee pojawi się w kolejnych filmach

  Nie jest to może zaskoczeniem, w końcu legenda Marvela od lat aktywnie uczestniczy w powstawaniu kinowego uniwersum i prawie zawsze pojawia się w jakiejś postaci na ekranie. Dzięki Scottowi Derricksonowi wiemy, że kolejne cztery sceny z udziałem Stana Lee już powstały i zostaną wykorzystane w nadchodzących produkcjach. W dodatku za trzy z nich odpowiada ta sama osoba, czyli James Gunn, reżyser "Strażników Galaktyki".

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus