Tom Holland

  Plotka: Czyżbyśmy poznali szczegóły związane z udziałem Petera Parkera w Venomie?

  Pojawiające się od jakiegoś czasu plotki dotyczące pojawienia się Toma Hollanda na planie "Venoma", w końcu mogą znaleźć swoje wyjaśnienie. Tak przynajmniej można sądzić po nowych informacjach, które pojawiły się w sieci. Ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami!

  Tom Holland chciałby aby Tobey Maguire wystąpił w kolejnym Spider-Manie!

  Tom Holland jest bez wątpienia najlepszym odtwórcą Spider-Mana, jaki do tej pory miał okazję pojawić się na wielkim ekranie. Aktor wielokrotnie był chwalony za to, z jaką lekkością odgrywa postać Petera Parkera. W udzielonym niedawno wywiadzie przyznał jednak, że chciałby aby w kolejnym filmie powrócił Tobey Maguire.

  Tom Holland jak Jon Snow?

  Prace na planie "Avengers: Infinity War" posuwają się do przodu. Największe widowisko Marvela budzi spore emocje, nic więc dziwnego, że dziennikarze starają się za wszelką cenę poznać szczegóły związane z filmem. Niedawno postanowili wypytać o produkcję Toma Hollanda. Z pewnością nie takiej odpowiedzi się spodziewali.

  Kto jeszcze wystąpi w "Uncharted"?

  Niedawno informowaliśmy was o tym, że Sony postanowiło zmienić swoje plany związane z realizacją widowiska "Uncharted", które miało powstać na bazie popularnej serii gier z Playstation. Film akcji z kategorią wiekową R ustąpił miejsca młodzieżowej produkcji, w której w główną rolę wcieli się Tom Holland. Aktor wypowiedział się na temat tego, kogo chciałby zobaczyć u swojego boku.

  Spider-Man pojawi się w Avengers: Infinity War!

  W grudniu informowaliśmy Was o plotce, według której w Avengers miałoby zabraknąć Spider-Mana. Informacja taka pojawiła się przy okazji wycieku listy castingowej, z której wynikało, że Tom Holland nie znajdzie się w obsadzie filmu. Sam aktor także informował w październiku, że nie ma pewności, czy w filmie się pojawi. Na szczęście wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Spider-Man powróci w Avengers: Infinity War!

  Angourie Rice w Spider-Man: Homecoming

  Młoda aktorka ze znakomitego Nice Guys: Równi goście Angourie Rice doszłą do obsady Spider-Man: Homecoming. Niewiadomo jeszcze w jaką rolę wcieli się, ale zapewne będzie koleżanką ze szkoły Petera. Póki co twórcy nie odkrywają swoich kart. Premiera filmu w lipcu przyszłego roku, reżyserem jest Jon Watts, a w rolę Pająka wcieli się Tom Holland.