Tom Holland

Tom Holland chciałby aby Tobey Maguire wystąpił w kolejnym Spider-Manie!

Tom Holland jest bez wątpienia najlepszym odtwórcą Spider-Mana, jaki do tej pory miał okazję pojawić się na wielkim ekranie. Aktor wielokrotnie był chwalony za to, z jaką lekkością odgrywa postać Petera Parkera. W udzielonym niedawno wywiadzie przyznał jednak, że chciałby aby w kolejnym filmie powrócił Tobey Maguire.

Tom Holland jak Jon Snow?

Prace na planie "Avengers: Infinity War" posuwają się do przodu. Największe widowisko Marvela budzi spore emocje, nic więc dziwnego, że dziennikarze starają się za wszelką cenę poznać szczegóły związane z filmem. Niedawno postanowili wypytać o produkcję Toma Hollanda. Z pewnością nie takiej odpowiedzi się spodziewali.

Kto jeszcze wystąpi w "Uncharted"?

Niedawno informowaliśmy was o tym, że Sony postanowiło zmienić swoje plany związane z realizacją widowiska "Uncharted", które miało powstać na bazie popularnej serii gier z Playstation. Film akcji z kategorią wiekową R ustąpił miejsca młodzieżowej produkcji, w której w główną rolę wcieli się Tom Holland. Aktor wypowiedział się na temat tego, kogo chciałby zobaczyć u swojego boku.

Spider-Man pojawi się w Avengers: Infinity War!

W grudniu informowaliśmy Was o plotce, według której w Avengers miałoby zabraknąć Spider-Mana. Informacja taka pojawiła się przy okazji wycieku listy castingowej, z której wynikało, że Tom Holland nie znajdzie się w obsadzie filmu. Sam aktor także informował w październiku, że nie ma pewności, czy w filmie się pojawi. Na szczęście wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Spider-Man powróci w Avengers: Infinity War!

Angourie Rice w Spider-Man: Homecoming

Młoda aktorka ze znakomitego Nice Guys: Równi goście Angourie Rice doszłą do obsady Spider-Man: Homecoming. Niewiadomo jeszcze w jaką rolę wcieli się, ale zapewne będzie koleżanką ze szkoły Petera. Póki co twórcy nie odkrywają swoich kart. Premiera filmu w lipcu przyszłego roku, reżyserem jest Jon Watts, a w rolę Pająka wcieli się Tom Holland.

Konkursy

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus