Trailery

Trailer ostatniego sezonu "Gry o tron" zadebiutował w sieci!

Jeżeli zastanawiacie się cóż takiego czeka naszych bohaterów w ostatnich sześciu odcinkach, to nowa zapowiedź może Wam nieco rozjaśnić obraz sytuacji. Z pewnością Jon i reszta będą mieli co robić. Z jednej strony Biali Wędrowcy, z drugiej Cersei Lannister, która z całą pewnością będzie chciała wykorzystać okazję i ugrać coś dla siebie. Jak to wszystko się zakończy? Tego dowiemy się już wkrótce.

Nowa zapowiedź "Avengers: Endgame"

Nowy materiał został opublikowany przy z okazji odbywającego się właśnie w USA Super Bowl. Zapowiedź jest dość krótka, gdyż trwa zaledwie trzydzieści sekund, jednak składa się praktycznie z samych nowych ujęć, których wcześniej nie mieliśmy okazji ujrzeć. Nas szczególnie zainteresowała jedna ze scen, w której bohaterowie dostrzegają coś, co pojawiło się na niebie w pobliżu siedziby Avengers. Czy było to nowe zagrożenie? A może Kapitan Marvel postanowiła właśnie włączyć się do akcji? Tego na chwilę obecną nie wiemy.

Rescue HQ – The Tycoon na pierwszym zwiastunie

Zwiastun Rescue HQ – The Tycoon obejrzeć można na oficjalnym kanale Aerosoft poniżej.

Jako kierownik centrum ratunkowego, gracz musi zadbać o to, aby w siedzibie było wystarczająco personelu i zasobów, musi być również przygotowany na nieprzewidziane wypadki oraz operacje specjalne. Ograniczone zasoby finansowe są jednym z wielu wyzwań, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć. Dostępne scenariusze rozgrywają się w rzeczywistych miastach i posiadają zmienne poziomy trudności.

Nowy zwiastun "Kapitan Marvel"

"Kapitan Marvel" to od dawna zapowiadana ekranizacja przygód Carol Daenvers, superbohaterki, która przez lata udowodniła, że jest w stanie skutecznie walczyć ze złem. Widowisko w reżyserii Anny Boden i Ryana Flecka nie będzie miało jednak łatwo. Musi sprostać naprawdę ogromnym oczekiwaniom ze strony fanów, którzy po zeszłorocznym hicie "Avengers: Infinity War" nie zadowolą się byle czym. Film musi zatem zaliczyć naprawdę mocny start zwłaszcza, że postać ta kreowana jest na jedną z najpotężniejszych w całym MCU.

Mortal Kombat XI z nowym trailerem.

Mortal Kombat to już klasyka gier walki. Cykl zaczął jako seria gier automatowych, konwertowanych później przez Acclaim Entertainment na konsole i komputery. Gry były wydawane przez Midway aż do bankructwa firmy w roku 2009. Takie postacie jak Scorpion, Sub Zero czy Goro stały się już kultowe. Próbowano przenieść markę także na wielki ekran, jednak efekty okazały się średnio udane.

Aktualnie zapowiedziano najnowszą XI część, która zadebiutuje już 23 kwietnia na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Ogień i Lód w teaserze ósmego sezonu Gry o tron!

Krótka zapowiedź ostatniego sezonu "Gry o tron" została zaprezentowana widzom podczas specjalnego panelu na Comic-Conie, który odbywa się w Brazylii. Niestety nie uświadczymy w niej żadnych scen z serialu, a jedynie możemy zaobserwować ciekawą animację dotyczącą starcia lodu i ognia. Obecni na imprezie showrunnerzy: David Benioff i DB Weiss stwierdzili przy okazji, że chcieli zaprezentować coś więcej, ale niestety efekty specjalne wymagają jeszcze dopracowania. Słowa te mogą jednak oznaczać, że już wkrótce otrzymamy pełnoprawną zapowiedź!

Jedenasty sezon Doktora Who z nowym zwiastunem!

Jedenasty sezon Doktora będzie z całą pewnością wyróżniał się na tle pozostałych. Tym razem główna rola przypadnie aktorce Jodie Whittaker, a to z kolei oznacza, że po raz pierwszy ujrzymy kobiece wcielenie tego konkretnego Władcy Czasu. Towarzyszyć jej będą trzy osoby: Ryan (Tosin Cole), Yasmin (Mandip Gill) oraz Graham (Bradley Walsh).

Premiera już 7 października!

Nowy trailer "LEGO DC Super-Villains"!

Jeszcze w tym roku fani gier na podstawie komiksów otrzymają szansę stworzenia własnego superzłoczyńcy! Wszystko za sprawą Warner Bros. Interactive Entertainment i "LEGO DC Super-Villains" od TT Games. Produkcja zabierze nas do świata, w którym w tajemniczych okolicznościach zniknęli superbohaterowie z Ligi Sprawiedliwości, a ich miejsce zajęli bohaterowie z alternatywnego wszechświata. W tym całym zamieszaniu nagle zjawia się Darkseid, który postanowi wykorzystać okazję i podbić świat. My z kolei staniemy ramię w ramię z Legionem Zagłady by odeprzeć atak najeźdźcy.

Strony