Trailery

  Trailer „Avengers: Infinity War” już jest!

  Po dziesięciu latach od premiery pierwszej części „Iron Mana”, czyli filmu, który stał się początkiem Marvel Cinematic Universe, do kin na całym świecie trafi część trzecia „Avengers”. Rok 2018 z pewnością będzie wyjątkowy, gdyż produkcja zamknie pewien spory rozdział w historii uniwersum. Co będzie później? Tego na razie nie wiemy. Chwilowo możemy skupić się jednak na pierwszej zapowiedzi „Infinity War”. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!

  Jumanji z pierwszym trailerem!

  Nowa wersja Jumanji powstaje już od jakiegoś czasu, jednak do tej pory nie dysponowaliśmy zbyt wieloma informacjami na temat tego,jak film będzie wyglądał. Pojawiło się co prawda kilka zdjęć z planu, a także krótki opis tego, czego możemy się spodziewać, jednak teraz możemy na własne oczy przekonać się, jak film będzie się prezentował. Przed Wami pierwszy trailer "Jumanji: Welcome to the Jungle"!

  Zwiastun 7. sezonu Gry o tron!

  Jeden z najbardziej wyczekiwanych trailerów tego roku już jest - w sieci pojawił się pełny zwiastun siódmego sezonu "Gry o tron".

  W noc z piątku na sobotę Warsaw Comic Con zaprosił fanów serialu na maraton szóstego sezonu, więc dla nich wiadomość ta jest jak znalazł - odświeżyli sobie bieżące wątki i zaostrzyli apetyt na to, co dalej.

  Światowa premiera siódmego sezonu przypada 16 lipca 2017 na HBO. W Polsce - dzień później. Zapraszamy do oglądania!

  (Nie)spodziewany powrót bohatera w japońskim zwiastunie Piratów z Karaibów

  W sieci ukazał się nowy, japoński zwiastun widowiska "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Pośród kilku nowych scen znalazła się jedna, która może nieść ze sobą pewien drobny spoiler, a konkretniej zdradza, któż taki powróci po dość długiej nieobecności. Oglądacie zatem na własne ryzyko.

  Nowy spot drugiej części Strażników Galaktyki!

  Poniżej prezentujemy Wam nowy spot widowiska "Strażnicy Galaktyki vol. 2".

  Akcja filmu rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru.

  Nowy trailer Wojny o planetę małp!

  Doczekaliśmy się kolejnej zapowiedzi zaplanowanego na ten rok widowiska o inteligentnych małpach, które postanowiły zaprowadzić na świecie rewolucję. Trzeci rozdział na nowo opowiedzianej historii skupi się na konflikcie, którego finał może zadecydować o tym, która z raz obejmie Ziemię w posiadanie. Materiał znajdziecie poniżej.

  Nowy, międzynarodowy zwiastun Ligi Sprawiedliwości

  Dopiero, co mieliśmy dla Was nowy zwiastun "Ligi Sprawiedliwości", a już mamy kolejny, tym razem międzynarodowy, w którym znalazło się kilka wcześniej nie publikowanych scen. Zapoznać się z nim możecie poniżej.

  Świat ponownie stoi w obliczu zagrożenia. Tym razem jednak jeden bohater nie będzie w stanie przeciwstawić się złu, które powoli wyciąga łapy w stronę naszej planety. Batman zmuszony jest zebrać drużynę osób obdarzonych supermocami, które pomogą mu uratować nasz świat.

  Pierwsza część widowiska pojawi się w kinach 16 listopada 2017 roku. W produkcji występują: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (The Flash), Ray Fisher (Cyborg), Amy Adams (Lois Lane) i Joe Manganiello (Deathstroke).

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus