Trailery

Nowy zwiastun "Kapitan Marvel"

"Kapitan Marvel" to od dawna zapowiadana ekranizacja przygód Carol Daenvers, superbohaterki, która przez lata udowodniła, że jest w stanie skutecznie walczyć ze złem. Widowisko w reżyserii Anny Boden i Ryana Flecka nie będzie miało jednak łatwo. Musi sprostać naprawdę ogromnym oczekiwaniom ze strony fanów, którzy po zeszłorocznym hicie "Avengers: Infinity War" nie zadowolą się byle czym. Film musi zatem zaliczyć naprawdę mocny start zwłaszcza, że postać ta kreowana jest na jedną z najpotężniejszych w całym MCU.

Mortal Kombat XI z nowym trailerem.

Mortal Kombat to już klasyka gier walki. Cykl zaczął jako seria gier automatowych, konwertowanych później przez Acclaim Entertainment na konsole i komputery. Gry były wydawane przez Midway aż do bankructwa firmy w roku 2009. Takie postacie jak Scorpion, Sub Zero czy Goro stały się już kultowe. Próbowano przenieść markę także na wielki ekran, jednak efekty okazały się średnio udane.

Aktualnie zapowiedziano najnowszą XI część, która zadebiutuje już 23 kwietnia na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Ogień i Lód w teaserze ósmego sezonu Gry o tron!

Krótka zapowiedź ostatniego sezonu "Gry o tron" została zaprezentowana widzom podczas specjalnego panelu na Comic-Conie, który odbywa się w Brazylii. Niestety nie uświadczymy w niej żadnych scen z serialu, a jedynie możemy zaobserwować ciekawą animację dotyczącą starcia lodu i ognia. Obecni na imprezie showrunnerzy: David Benioff i DB Weiss stwierdzili przy okazji, że chcieli zaprezentować coś więcej, ale niestety efekty specjalne wymagają jeszcze dopracowania. Słowa te mogą jednak oznaczać, że już wkrótce otrzymamy pełnoprawną zapowiedź!

Jedenasty sezon Doktora Who z nowym zwiastunem!

Jedenasty sezon Doktora będzie z całą pewnością wyróżniał się na tle pozostałych. Tym razem główna rola przypadnie aktorce Jodie Whittaker, a to z kolei oznacza, że po raz pierwszy ujrzymy kobiece wcielenie tego konkretnego Władcy Czasu. Towarzyszyć jej będą trzy osoby: Ryan (Tosin Cole), Yasmin (Mandip Gill) oraz Graham (Bradley Walsh).

Premiera już 7 października!

Nowy trailer "LEGO DC Super-Villains"!

Jeszcze w tym roku fani gier na podstawie komiksów otrzymają szansę stworzenia własnego superzłoczyńcy! Wszystko za sprawą Warner Bros. Interactive Entertainment i "LEGO DC Super-Villains" od TT Games. Produkcja zabierze nas do świata, w którym w tajemniczych okolicznościach zniknęli superbohaterowie z Ligi Sprawiedliwości, a ich miejsce zajęli bohaterowie z alternatywnego wszechświata. W tym całym zamieszaniu nagle zjawia się Darkseid, który postanowi wykorzystać okazję i podbić świat. My z kolei staniemy ramię w ramię z Legionem Zagłady by odeprzeć atak najeźdźcy.

Life is Strange 2 – Pierwszy trailer

Wygląda na to, że następna część serii będzie opowiadać o dwóch braciach, Seanie i Danielu Diaz, którzy po tragedii, do której doszło w Seattle muszą uciekać. Bojąc się policji i próbując ukryć nadnaturalną moc zmierzają do Meksyku. W trakcie podróży starszy z braci uświadamia sobie, że od jego decyzji może zależeć życie młodszego.

The Walking Dead – ostatni trailer ostatniego sezonu gry

Zanim dane nam będzie zagrać w pierwszy epizod ostatniego sezonu Telltale Games postanowiło pokazać nam co nas czeka. Wygląda na to, że dziewczynka, której dorastanie obserwowaliśmy przez trzy pierwsze gry spotka więcej takich jak ona sama – dzieci, które musiały radzić sobie same w apokalipsie zombie. Ciężko będzie powiedzieć Clem żegnaj, ale będziemy mieli na to czas przez cztery (a nie pięć, jak zazwyczaj) epizodów.

"Dragon Ball Super: Broly" z oficjalnym zwiastunem

Pamiętacie te czasy, gdy w pewnym momencie pustoszały wszystkie podwórka, a Dragon Ball Z królował nie tylko w telewizji, ale dotarł także do naszych kin? Po kilku latach przerwy, seria powróciła z oficjalną kontynuacją, która pchnęła tytuł na nowe tory. Dragon Ball GT zostalo uznane za niekanoniczne (Akira Toryiama nie był twórcą tej serii), a nowa odsłona przygód Goku i spółki wywołała dość mieszane odczucia. Teraz, po zakończeniu Dragon Ball Super otrzymamy film, w którym powróci jedna z najciekawszych postaci z uniwersum, czyli Broly, Legendarny Super Sayianin.

Life is Strange 2 – data premiery, teaser i darmowy prequel

Gra studia DONTNOD zadebiutuje już tego roku, dokładniej 27 września. Po raz kolejny będzie wydawana epizodycznie, możemy się spodziewać pięciu odcinków. Teaser nie pokazuje wiele, prawdopodobnie na więcej informacji będziemy musieli poczekać aż wyjdzie The Awesome Adventures of Captain Spirit.

Strony