Trailery

  Pół wieku poezji później – trailer i zbiórka

  Pół wieku poezji później doczekało się trailera, możliwe jest też wsparcie tej produkcji na finiszu przez dołączenie do zbiórki. Twórcy fanowskiego filmu w uniwersum Wiedźmina całkiem niedawno ogłosili wydłużenie metrażu filmu ze średniego do pełnego, a dziś, z okazji urodzin Andrzeja Sapkowskiego, postanowili uraczyć nas trailerem.

  "Avengers: Infinity War" - spot Super Bowl!

  W sieci pojawił się oficjalnie nowy spot prezentujący "Avengers: Infinity War". Materiał został opublikowany z okazji odbywającego się Super Bowl, które powoli staje się dla amerykanów świętem narodowym. W zapowiedzi możemy dostrzec kilka nowych scen, w tym nową tarczę Kapitana Ameryki.

  Trailer „Avengers: Infinity War” już jest!

  Po dziesięciu latach od premiery pierwszej części „Iron Mana”, czyli filmu, który stał się początkiem Marvel Cinematic Universe, do kin na całym świecie trafi część trzecia „Avengers”. Rok 2018 z pewnością będzie wyjątkowy, gdyż produkcja zamknie pewien spory rozdział w historii uniwersum. Co będzie później? Tego na razie nie wiemy. Chwilowo możemy skupić się jednak na pierwszej zapowiedzi „Infinity War”. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!

  Jumanji z pierwszym trailerem!

  Nowa wersja Jumanji powstaje już od jakiegoś czasu, jednak do tej pory nie dysponowaliśmy zbyt wieloma informacjami na temat tego,jak film będzie wyglądał. Pojawiło się co prawda kilka zdjęć z planu, a także krótki opis tego, czego możemy się spodziewać, jednak teraz możemy na własne oczy przekonać się, jak film będzie się prezentował. Przed Wami pierwszy trailer "Jumanji: Welcome to the Jungle"!

  Zwiastun 7. sezonu Gry o tron!

  Jeden z najbardziej wyczekiwanych trailerów tego roku już jest - w sieci pojawił się pełny zwiastun siódmego sezonu "Gry o tron".

  W noc z piątku na sobotę Warsaw Comic Con zaprosił fanów serialu na maraton szóstego sezonu, więc dla nich wiadomość ta jest jak znalazł - odświeżyli sobie bieżące wątki i zaostrzyli apetyt na to, co dalej.

  Światowa premiera siódmego sezonu przypada 16 lipca 2017 na HBO. W Polsce - dzień później. Zapraszamy do oglądania!

  Strony