Trailery

The Walking Dead – ostatni trailer ostatniego sezonu gry

Zanim dane nam będzie zagrać w pierwszy epizod ostatniego sezonu Telltale Games postanowiło pokazać nam co nas czeka. Wygląda na to, że dziewczynka, której dorastanie obserwowaliśmy przez trzy pierwsze gry spotka więcej takich jak ona sama – dzieci, które musiały radzić sobie same w apokalipsie zombie. Ciężko będzie powiedzieć Clem żegnaj, ale będziemy mieli na to czas przez cztery (a nie pięć, jak zazwyczaj) epizodów.

"Dragon Ball Super: Broly" z oficjalnym zwiastunem

Pamiętacie te czasy, gdy w pewnym momencie pustoszały wszystkie podwórka, a Dragon Ball Z królował nie tylko w telewizji, ale dotarł także do naszych kin? Po kilku latach przerwy, seria powróciła z oficjalną kontynuacją, która pchnęła tytuł na nowe tory. Dragon Ball GT zostalo uznane za niekanoniczne (Akira Toryiama nie był twórcą tej serii), a nowa odsłona przygód Goku i spółki wywołała dość mieszane odczucia. Teraz, po zakończeniu Dragon Ball Super otrzymamy film, w którym powróci jedna z najciekawszych postaci z uniwersum, czyli Broly, Legendarny Super Sayianin.

Life is Strange 2 – data premiery, teaser i darmowy prequel

Gra studia DONTNOD zadebiutuje już tego roku, dokładniej 27 września. Po raz kolejny będzie wydawana epizodycznie, możemy się spodziewać pięciu odcinków. Teaser nie pokazuje wiele, prawdopodobnie na więcej informacji będziemy musieli poczekać aż wyjdzie The Awesome Adventures of Captain Spirit.

Pół wieku poezji później – trailer i zbiórka

Zobaczymy w niej kilka znanych postaci, z których pierwsze skrzypce będzie grać Lambert (Mariusz Drężek) i Triss Merigold (Magdalena Różańska), pojawi się również Jaskier, w którego, tak jak w filmie i serialu z lat 2001-2002 wcieli się Zbigniew Zamachowski. Pojawią się też nowe postaci między innymi syn barda, Julian, czy czarodziejka Ornella, która prowadzi eksperymenty mające na celu stworzenie nowego pokolenia wiedźminów. Z trailera wynika, że Lamberta czeka spore wyzwanie – godny go przeciwnik. Fani gier z pewnością docenią pewnego easter egga na końcu zapowiedzi.

"Avengers: Infinity War" - spot Super Bowl!

W sieci pojawił się oficjalnie nowy spot prezentujący "Avengers: Infinity War". Materiał został opublikowany z okazji odbywającego się Super Bowl, które powoli staje się dla amerykanów świętem narodowym. W zapowiedzi możemy dostrzec kilka nowych scen, w tym nową tarczę Kapitana Ameryki.

Trailer „Avengers: Infinity War” już jest!

Po dziesięciu latach od premiery pierwszej części „Iron Mana”, czyli filmu, który stał się początkiem Marvel Cinematic Universe, do kin na całym świecie trafi część trzecia „Avengers”. Rok 2018 z pewnością będzie wyjątkowy, gdyż produkcja zamknie pewien spory rozdział w historii uniwersum. Co będzie później? Tego na razie nie wiemy. Chwilowo możemy skupić się jednak na pierwszej zapowiedzi „Infinity War”. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!

Jumanji z pierwszym trailerem!

Nowa wersja Jumanji powstaje już od jakiegoś czasu, jednak do tej pory nie dysponowaliśmy zbyt wieloma informacjami na temat tego,jak film będzie wyglądał. Pojawiło się co prawda kilka zdjęć z planu, a także krótki opis tego, czego możemy się spodziewać, jednak teraz możemy na własne oczy przekonać się, jak film będzie się prezentował. Przed Wami pierwszy trailer "Jumanji: Welcome to the Jungle"!

Strony