Trudi Canavan

  Bestsellery Fantasy Trudi Canavan


  Oto mały przerywnik pomiędzy newsami z SDCC - coś książkowego. I to nie byle co, tylko nowa kolekcja książek - w twardych oprawach. I to Trudi Canavan.

  Wyjątkowa kolekcja książek jednej z najpoczytniejszych australijskich autorek - Trudi Canavan. Jej skrzące się od magii, pełne przygód powieści zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, a prawa do ich wydania nabyło ponad czterdzieści krajów!

  Pod spodem znajdziecie daty wydania poszczególnych pozycji.

  Anioł burz - zapowiedź


  Co powiecie na kolejną książkę Trudi Canavan? Premierę Anioła burz przewidziano na 28 października.

  Tyen naucza magii mechanicznej w Liftre – powszechnie poważanej szkole. Dociera tam wieść, że Raen, najpotężniejszy mag i władca wszystkich światów, powrócił po długiej nieobecności. Nauczyciele i studenci uciekają, gdyż w Liftre uczono zakazanej przez Raena magii, w przekonaniu że ten nie żyje. W jednej chwili Tyen traci dom i cel… Pozostaje mu jedynie złożona Velli obietnica przywrócenia jej cielesnej postaci.

  "Złodziejska magia" Trudi Canavan już w sprzedaży


  Pierwszy tom niecierpliwie wyczekiwanej nowej trylogii najpopularniejszej autorki fantasy ostatniego dziesięciolecia!

  W świecie, w którym magia napędza rewolucję przemysłową, student archeologii Tyen odkopuje Vellę - księgę, która posiada zdolność odczuwania. Vella, niegdyś młoda czarodziejka zajmująca się introligatorstwem, została zmieniona w pożyteczne narzędzie przez jednego z najpotężniejszych czarnoksiężników wszech czasów. Od tamtej chwili zbiera informacje, między innymi kluczowe wskazówki na temat katastrofy czekającej świat Tyena.