Valerian i Miasto tysiąca planet

  Luc Besson negocjuje z Netfliksem. Valerian 2 powstanie?

  "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" jest jak do tej pory, najdroższą produkcją science fiction powstałą poza USA. Niestety, przy okazji widowisko okazało się prawdziwą klapą finansową i przy budżecie 180 milionów dolarów, zarobiło na świecie zaledwie 225 milionów. Szanse na część drugą spadły praktycznie do zera.

  Valerian króluje w polskich kinach

  Pomimo dość słabych recenzji najnowszego dzieła Luca Bessona, najdroższa europejska superprodukcja może pochwalić się kolejnym sukcesem. Mający swoją premierę 4 sierpnia "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" zadebiutował na pierwszym miejscu rankingu najchętniej oglądanych filmów w naszym kraju.

  "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" doczeka się kontynuacji?

  Premiera widowiska "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" zbliża się wielkimi krokami. Obraz zadebiutuje w kinach na całym świecie już w najbliższy piątek. Tymczasem Luc Besson zdradził, że ma gotową pierwszą wersję scenariusza kontynuacji i na tym nie zamierza poprzestać!

  Informację taką przekazał w rozmowie z portalem The Nerdist.

  Valerian najdroższy w historii francuskiej kinematografii!

  Hollywood zdążyło nas już przyzwyczaić do wysokich budżetów przeznaczanych na superprodukcje, zwłaszcza te z gatunku fantastyki. Jak się jednak okazuje, także na starym kontynencie mogą powstawać widowiska, w których sumy robią wrażenie. Valerian Luca Bessona jest tego najlepszym dowodem.