Venom

She-Venom pojawi się w tworzonym przez Sony uniwersum?

O ambitnych planach Sony dotyczących stworzenia własnego, superbohaterskiego uniwersum wiemy coraz więcej. Już wkrótce powinny rozpocząć się zdjęcia do pierwszego z planowanych filmów, który zostanie poświęcony postaci Venoma. Tymczasem nowe przecieki udostępnione przez That Hashtag Show sugerują, że twórcy szukają partnerki dla głównego bohatera.

Zamieszanie wokół Spider-Mana

Jak już informowaliśmy, Sony przymierza się do stworzenia własnego, superbohaterskiego uniwersum, w którym pojawią się takie postaci, jak: Black Cat czy Venom. Od samego początku sugerowano, że w świecie tym zabraknie miejsca dla postaci Spider-Mana, który obecnie pojawia się w widowiskach Marvela. Jak się jednak okazuje, kwestia ta nie do końca jest jasna.

W Venoma wcieli się...

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o nowych, ambitnych planach Sony, które postanowiło stworzyć własne uniwersum superbohaterów. Tym razem jednak studio chce się skupić na innych postaciach znanych z komiksów o Spider-Manie, natomiast samego Petera Parkera i jego historię pozostawić w Marvel Cinematic Universe. Pierwszą tego typu produkcją ma być Venom.

Venom początkiem całkiem nowego uniwersum?

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o planach Sony, które chce rozpocząć realizację dwóch projektów związanych z bohaterami Marvela. Nieco światła na temat rzucił portal Collider, którego redaktorzy twierdzą, że są w posiadaniu dość istotnych informacji na temat tego, w jakim kierunku ma podążyć rozwój nowego, komiksowego uniwersum.

Sony buduje uniwersum Spider-Mana bez... Spider-Mana?

Sytuacja dotycząca postaci Spider-Mana jest obecnie dość zagmatwana. Studio Sony, które posiada prawa do marki, już dwa razy próbowało stworzyć świetne widowiska z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej. W obu wypadkach planowano coś więcej, niż tylko solowe przygody bohatera. Jeszcze za czasów Sama Raimiego w planach było widowisko o Venomie. Później, gdy "Spider-Man" doczekał się restartu, plany Sony były jeszcze bardziej ambitne.

Venom powstanie i nie będzie częścią MCU?

Niektórzy z Was zapewne pamiętają, że Sony miało ambitne zamiary aby zbudować własne superbohaterskie uniwersum obracające się wokół Spider-Mana. Z planów tych niewiele zostało, wytwórnia ostatecznie dogadała się z Marvelem, dzięki czemu Człowiek Pająk pojawił się w filmie "Captain America: Civil War", a część trzecia "Niesamowitego Spider-Mana" trafiła do kosza.

Konkursy

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus