Venom

  Plotka: Venom w swojej pełnej formie pojawi się tylko na chwilę?

  Pierwszy trailer "Venoma", który zadebiutował w sieci miesiąc temu, nie spełnił oczekiwań fanów. Ci liczyli, że ujrzą na ekranie głównego bohatera w pełnej formie. Nowa plotka głosi, że w filmie Brock przywdzieje kostium tylko na chwilę.

  Plotka: Czyżbyśmy poznali szczegóły związane z udziałem Petera Parkera w Venomie?

  Pojawiające się od jakiegoś czasu plotki dotyczące pojawienia się Toma Hollanda na planie "Venoma", w końcu mogą znaleźć swoje wyjaśnienie. Tak przynajmniej można sądzić po nowych informacjach, które pojawiły się w sieci. Ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami!

  Plotka: Carnage pojawi się w Venomie, ale...

  Czy Carnage pojawi się w przygotowywanym właśnie przez Sony filmie? To pytanie zaprząta głowę chyba każdego fana tej postaci. Niedawno wypuszczony pierwszy trailer Venoma nie przyniósł niestety na nie odpowiedzi. Najnowsza plotka każe jednak sądzić, że jego debiut w produkcji nastąpi, ale będzie bardzo krótki.

  Czy te oczy mogą kłamać? Pierwszy plakat Venoma już jest, a trailer pojawi się...

  Nie możecie doczekać się "Venoma"? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobre wieści. Poniżej znajdziecie pierwszy, teaserowy plakat produkcji, a tymczasem już jutro zadebiutuje trailer i w końcu będziemy mieli okazję na własne oczy przekonać się, jak wygląda nasz (anty)bohater w akcji!

  Strony