Venom

  Venom z PG-13. Ruben Fleischer mówi jednak o kategorii R!

  Były szumne zapowiedzi dotyczące stworzenia bardziej dorosłego uniwersum superbohaterów i na obietnicach się skończyło. Pierwszy film od Sony mający stanowić początek czegoś zupełnie nowego, rozbudził nadzieje fanów, by teraz wylać na nich kubeł zimnej wody. Produkcja została pozbawiona kategorii wiekowej R, a co za tym idzie, usunięte zostaną z niej wszelkie sceny, które mogłyby okazać się zbyt brutalne dla młodszych odbiorców.

  Tom Hardy prezentuje nowe plakaty Venoma!

  Opublikowane materiały utrzymane są w komiksowej konwencji i prezentują nam głównego bohatera filmu, a jego mroczne wcielenie.

  Premiera "Venoma" została zaplanowana na październik tego roku. W głównych rolach wystąpią: Tom Hardy (Eddie Brock/Venom), Michelle Williams (Anne Weying), Riz Ahmed (Dr. Carlton Drake), a także Woody Harrelson.

  Czy Spider-Man pojawi się w Venomie? Ruben Fleischer nie wie czy może o tym mówić!

  Z pierwszych trailerów wiemy, że geneza Venoma będzie różniła się od tej, jaką poznaliśmy w historii Spider-Mana. Sony przygotowało widowisko w taki sposób, aby Peter Parker nie musiał brać w nim udziału. Nie oznacza to jednak, że w filmie na pewno się nie pojawi.

  Uśmiech proszę! Czyli nowe zdjęcie z Venoma!

  Nowe zdjęcie z filmu pojawiło się w sieci dzięki USA Today przy okazji przedpremierowego pokazu filmu. Okazja ta została także wykorzystana przez reżysera widowiska, Rubena Fleischera, który postanowił w kilku słowach wypowiedzieć się na temat głównego bohatera filmu i porównać go do pewnej postaci. 

  W klasycznej wersji historii doktora Jekylla i Pana Hyde'a, on byłby jak prawdziwy Hyde. Urwie komuś głowę, pożre jego mózg. To taki "zakazany owoc" człowieka, który robi co chce!

  Z Luka Cage'a do Venoma

  Pierwszy, zapowiedziany przez Sony spin-off "Spider-Mana" zadebiutuje w kinach już w październiku. Do tej pory wiedzieliśmy, że w obsadzie widowiska znajdują się takie gwiazdy, jak Riz Ahmed,Tom Hardy czy Woody Harrelson. Obecnie poznaliśmy nazwisko kolejnego aktora, który w produkcji się pojawi. Według informacji podanych przez The Hollywood Reporter, Ron Cephas Jones otrzymał angaż do tajemniczej roli w powstającym widowisku. Szczegółów niestety nie poznaliśmy.

  Venom otrzyma kategorię wiekową PG-13?

  O tym czy "Venom" jest czy też nie jest częścią Marvel Cinematic Universe mówi się od dawna. Ciężko stwierdzić, jak jest naprawdę, gdyż strony raz mówią jedno, innym razem drugie. Wystarczy wspomnieć wypowiedź Amy Pascal, która w towarzystwie Kevina Feige oznajmiła, że Venom nie tylko jest częścią MCU, ale sam Spider-Man otrzyma w nim swoje pięć minut. Teraz, jakby na potwierdzenie tych słów pojawiła się informacja, że powstający dla Sony film będzie miał niższą kategorię wiekową.

  Nowy zwiastun Venoma już jest!

  Pierwszy trailer "Venoma", który zadebiutował w sieci na początku roku, nie spełnił oczekiwań fanów. Materiał został wypuszczony w pośpiechu i zabrakło w nim tego, czego fani najbardziej oczekiwali, czyli samego Venoma. Kolejny trailer był już zdecydowanie lepszy. Przede wszystkim mieliśmy okazję ujrzeć naszego antybohatera w pełnej krasie. Ostateczny zwiastun daje nam kilka nowych scen, które wyraźnie podkreslają klimat filmu.

  Venomowi daleko do prawdziwego bohatera?

  Od chwili ogłoszenia pierwszej zapowiedzi "Venoma" fani zastanawiają się czego tak właściwie mogą się po filmie spodziewać. Wiadomo, że główny bohater nie będzie posiadał charakterystycznego, białego logo pająka na swoim uniformie - twórcy tłumaczą to inną genezą postaci, jednak w dalszym ciągu niejasna była sytuacja związana z charakterem Eddiego Brocka. Czy będzie łotrem, a może zostanie superbohaterem? Nieco światła w tej sprawie postanowił rzucić Ruben Fleischer, który jest reżyserem widowiska.

  Strony