The Walking Dead

  The Walking Dead – ostatni trailer ostatniego sezonu gry

  Zanim dane nam będzie zagrać w pierwszy epizod ostatniego sezonu Telltale Games postanowiło pokazać nam co nas czeka. Wygląda na to, że dziewczynka, której dorastanie obserwowaliśmy przez trzy pierwsze gry spotka więcej takich jak ona sama – dzieci, które musiały radzić sobie same w apokalipsie zombie. Ciężko będzie powiedzieć Clem żegnaj, ale będziemy mieli na to czas przez cztery (a nie pięć, jak zazwyczaj) epizodów.

  Maraton filmowy w ramach Comic Conu!

  UWAGA! Warsaw Comic Con zaczyna się już 28. KWIETNIA! I nie, to NIE jest żart! Kochamy Was rozpieszczać, dlatego wraz z Multikino Polska, Monolith Films oraz FOX przygotowaliśmy dla Was mega niespodziankę: Zapraszamy Was na... ComicConowy Nocny Maraton Filmowy!

  Maraton odbędzie się już 28. kwietnia, w CZTERECH warszawskich Multikinach JEDNOCZEŚNIE: Złote Tarasy, Wola Park, Ursynów oraz Targówek. Wstęp dla posiadaczy biletów na Warsaw Comic Con i Good Game Expo oczywiście CAŁKOWICIE DARMOWY!

  Premiera drugiej części 7 sezonu „The Walking Dead”

  Warszawa, 12 grudnia 2016 r. – Telewizja FOX, wiodąca marka na rynku telewizyjnej rozrywki należąca do FOX Networks Group, ogłosiła, że druga część 7. sezonu serialu „The Walking Dead” zostanie wyemitowana w poniedziałek 13 lutego o godz. 22:00, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych. Druga część sezonu składa się z ośmiu odcinków.

  "The Walking Dead" doczeka się ósmego sezonu!

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników serialu "The Walking Dead". Stacja AMC ogłosiła, że zostanie zrealizowany ósmy sezon! Jego premiera została wyznaczona na koniec 2017 roku.

  Serial oparty jest na podstawie niezwykle popularnego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana. Prezentuje historię w której za sprawą dziwnych zdarzeń doszło do pojawienia się Zombie. Bohaterami są ludzie, którzy próbują przetrwać w tym niesprzyjającym świecie. Produkcja doczekała się spin-offu zatytułowanego "Fear the Walking Dead"

  The Walking Dead. Zejście - zapowiedź


  W października rusza emisja szóstego sezonu popularnego serialu The Walking Dead. Bieżące odcinki można oglądać na stacji FOX. Natomiast dzięki Wydawnictwu SQN już we wrześniu na rynek trafi kolejna książka z uniwersum Roberta Kirkmana. The Walking Dead. Zejście to otwarcie zupełnie nowej historii uzupełniającej komiksowo-serialowe wydarzenia. Powieść Jaya Bonansingi trafi do księgarń 9 września 2015.

  Pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o odwadze i szaleństwie – przymiotach, które tak trudno odróżnić w sytuacjach wyjątkowo kryzysowych. Przekonujące studium psychiki ludzi poddanych traumatycznym wydarzeniom.

  Strony