Wiedźmin

  Lauren S. Hissrich spotkała się z Andrzejem Sapkowskim

  Lauren S. Hissrich, producentka nowego serialu o przygodach Geralta z Rivii, zawitała do naszego kraju. Oprócz zwykłego zwiedzania (bardzo przypadł jej do gustu Kraków) znalazła czas na spotkanie z autorem wiedźmińskiego cyklu, czyli samym Andrzejem Sapkowskim.

  Mark Hamill zagra Vesemira? Jest na to szansa!

  Marka Hamilla nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor znany najbardziej z roli Luke'a Skywalkera, a także dubbingowania postaci Jokera, wyraził zainteresowanie udziałem w realizowanym przez Netfliksa serialu.

  Hamill chciałby wcielić się w Vesemira. Jest tylko jeden, drobny problem. Aktor przyznaje, że nie ma pojęcia kim jest ta postać.

  Andrzej Sapkowski nie pracuje przy nowym Wiedźminie!

  Informacja o tym, że na Netliksie pojawi się wiedźmiński serial, bardzo szybko obiegła świat. Fani zastanawiali się, czy w projekcie weźmie udział autor uniwersum, czyli Andrzej Sapkowski. Pisarz początkowo deklarował, że tak właśnie będzie, jednak podczas odbywającego się ostatnio Comic Con Portugal mówił co innego.

  Alzur’s Legacy. Fanowski film osadzony w uniwersum Wiedźmina wystartował z akcją crowdfundingową na Indiegogo

  Twórcy filmu “Alzur’s Legacy” (polski tytuł “Half a Century of Poetry Later”) właśnie wystartowali z akcją crowdfundingową na Indiegogo. W promocyjnych materiałach wideo można zobaczyć klimat i rozmach powstającej fanowskiej produkcji.

  "Pół Wieku Poezji Później" - nowa zapowiedź plus zdjęcia z planu

  W sieci ukazała się nowa zapowiedź filmu "Pół Wieku Poezji Później", czyli niezależnej produkcji rozgrywającej się w świecie znanym nam z kart powieści Andrzeja Sapkowskiego. Projekt jest realizowany przez grupę filmową złożoną z ludzi z Polski na co dzień pracujących przy produkcji filmowej, telewizyjnej, teatralnej oraz w branży gier wideo.

  Tutaj nie chodzi o pieniądze, sławę czy rozgłos - to sprawa honoru - mówią twórcy filmu. - Po cudownym czasie spędzonym z opowiadaniami, książkową Sagą, grami i komiksami, poczuliśmy się zobowiązani do okazania wdzięczności dziełu i jego twórcy, Andrzejowi Sapkowskiemu - dodają.

  Gotuj z wiedźminem!

  Zastanawialiście się kiedyś jak smakowałyby potrawy, które występują w filmach i grach? Jeżeli tak i przy okazji jesteście fanami Wiedźmina, to mamy dla Was ciekawą atrakcję. Sami możecie przygotować niektóre z dań występujących w "Dzikim Gonie", a wszystko za sprawą darmowego e-booka z przepisami na wiedźmińskie przekąski przygotowanego we współpracy nerdskitchen.pl, rivski.pl oraz CD Projekt Red.

  Strony