X-men

Dokrętki do Dark Phoenix mniejsze niż zapowiadano?

Wcześniejsze doniesienia dotyczące "X-Men: Dark Phoenix" od 20th Century Fox sugerowały, że dokrętki potrwają aż trzy miesiące. Nic dziwnego, że fani podeszli do tych informacji z wielkimi obawami. W końcu tak wielki okres czasu sugerował, że do poprawy jest naprawdę wiele. Jak się jednak okazuje, prawdopodobnie we wcześniejsze doniesienia wkradł się błąd i prace zamkną się w nieco ponad dwóch tygodniach.

X-Meni nieprędko spotkają Avengers

Rywalizacjia pomiędzy Disneyem, a Comcastem była zacięta, jednak po ostatniej propozycji Domu Myszki Miki, konkurent nie złożył jeszcze żadnej kontroferty. Wydaje się zatem jedynie kwestią czasu, kiedy dotąd rozdzieleni bohaterowie spotkają się na wielkim ekranie. Głosowanie w sprawie sprzedaży aktywów Foxa na rzecz Disneya ma się odbyć w drugiej połowie lipca. Czasu niby niewiele, jednak Kevin Feige najwyraźniej woli zaczekać, nim cokolwiek w tej sprawie zaplanuje.

Ruszają prace nad kolejnym filmem z uniwersum X-Menów!

Wytwórnia Fox najwyraźniej ma zamiar maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki drzemie w komiksowej serii o przygodach X-Menów. Pomimo faktu, iż odbywa się właśnie proces sprzedaży studia na rzecz Disneya, coraz bardziej zaawansowane wydają się prace nad nowym widowiskiem wchodzącym jeszcze w skład istniejącego uniwersum filmowego.

Tim Miller chce kolejnego filmu w uniwersum X-Menów

Niedawny zakup przez Disneya wytwórni 20th Century Fox sprawił, że fani na całym świecie zaczęli zastanawiać się kiedy i w jaki sposób X-Meni dołączą do Marvel Cinematic Universe. Tymczasem Tim Miller marzy o czymś zupełnie innym. Reżyser pierwszego Deadpoola chciałby zrealizować jeszcze jeden film rozgrywający się w istniejącym już uniwersum. Na swój cel wybrał solowe widowisko o mutantce Kitty Pryde.

Strony