X-men

  Ruszają prace nad kolejnym filmem z uniwersum X-Menów!

  Wytwórnia Fox najwyraźniej ma zamiar maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki drzemie w komiksowej serii o przygodach X-Menów. Pomimo faktu, iż odbywa się właśnie proces sprzedaży studia na rzecz Disneya, coraz bardziej zaawansowane wydają się prace nad nowym widowiskiem wchodzącym jeszcze w skład istniejącego uniwersum filmowego.

  Tim Miller chce kolejnego filmu w uniwersum X-Menów

  Niedawny zakup przez Disneya wytwórni 20th Century Fox sprawił, że fani na całym świecie zaczęli zastanawiać się kiedy i w jaki sposób X-Meni dołączą do Marvel Cinematic Universe. Tymczasem Tim Miller marzy o czymś zupełnie innym. Reżyser pierwszego Deadpoola chciałby zrealizować jeszcze jeden film rozgrywający się w istniejącym już uniwersum. Na swój cel wybrał solowe widowisko o mutantce Kitty Pryde.

  "New Mutants" będzie horrorem?

  Powoli zbliża się termin rozpoczęcia zdjęć na planie "New Mutants", czyli widowiska, które ma się skupić na zupełnie nowych bohaterach ze świata X-Menów. O samej fabule nie wiemy praktycznie nic. Po sieci krążyły jedynie domysły fanów o tym, kto będzie przeciwnikiem tytułowej grupy, a także jacy aktorzy wezmą udział w produkcji. Nieco światła na temat postanowił rzucić reżyser, Josh Boone.

  Strony